תמצוץ כמו שהיית ילד

תמצוץ כמו שהיית ילד

ככה אבא שלי אמר לי היום אחרי שרבתי איתו אני לא יכול לשכוח לו את זה לא אבא שלי ועוד רצה להזמין לי משטרה כי צעקתי עליט אחרי זה זה לא אבא הוא לא מתנהג כמו אבא ככה לא אומרים מעליב

סבתא שלי אישה רגישה בטירוף

ברמות שאני לא מכיר דברים כאלו והיא לא אספית לגמרי היא נראה לי אשת אמצע אבל היא היום אני התקשרתי עליה והיא אמרה לי גוני אני רוצה לבקש סליחה ממך ממש מצטערת אני אומר לה סבתא על מה סליחה היא אומרת שכחתי לשלח לך קציצות ועלי גפן ממש יש לי דמעות בעינים שאני מדברת איתך בכיתי מלא והשכנה אמרה לי לא לבכות ולא יכולתי להפסיק כל כך כעסתי על עצמי שלא שכחתי אני אשלח לך עם מתן ביום ראשון אבקש ממנו שיביא לך , ואני מדבר על אישה כמעת בת תשעים שיושבת ומכינה לי אוכל כל שישי כי הורים לא מכינים לי הרבה ורק בצהרים ולהם ולי לא נשאר ואבא לא רוצה להכין שהיה לי כי הוא מפחד שאשמין יש לו אובסיסיות מטורפות בנוגע לאכול ועלי ,נאז אמרתי לה סבתא שטויות אל תבכי בגלל זה העיקר הכוונה והרגעתי אותה ומדובר באישה חולה שבקושי חיה שעברה המון בחיים שמשקיעהומכינה ממש אישה טובה היא האמא האמתית שלי היא גידלה וקיבלה אותי אוהב אותה

הוא מרשה לי לאכל רק פעם ביום

וגם לא הרבנ הוא נועל את המקרר היום הוא שכח לסיים פול במקרר ואכלתי לו אז הוא קם וצעק עלי ואמר למה אכלת הכל אז אמרתי לו כי לא נתת לי בוקר וצהרים אז הוא אמר בערב תחכה לערב הייתי מכין חביתות ירק עם מצות וקילל אותי ואמר שאני זבל וחזיר ושהוא אסגור את המקרר פעם הבא וחא אכלתי מאתמול בצהרים כמעת כלום , הוא אובסיסבי הוא מפחד שאמות מזה יש לו גוקים בראש והוא כמו בולדוג ננעל כמוני אגב הוא די אוטיסט סך הכל מאוד חזרתי מאוד מעגלי עושה הכל באותט דרך שונא שיניום אבל הוא הרבה יותר נורמטיבי ממני ומכאן הקצר אין תקשורת בכלל ולא תהיה לצערי .

הוא גם הסביר לי על כך שאדם יכול לחיות

הרבה זמן בלי אוכל רק מים הוא אמר לי אני חושב שאתה יכול להסתדר שבוע בלי אוכל בכלל רק מים אתה תשמור ככה על המשקל ותהיה בריא והוא הסביר לי על הרב באבא סאלי שהוא אוהב כל כך גם אני אגב ואמר שהוא היה צם שבוע ולא קרה לו כלום , ותראה איזה יופי הוא אומר איזה בריא הוא היה וחיי עד גיל מבוגר מאוד לא כמוך יכול למות לי מהשמנה כל רגע ככה צריך , וכל זה הוא אובסיסבי לדת הוא דתי ומדבר הרבה על רבנים גדולי עולם וככה אני כן מתקשר איתו זה הצינור לתקשורת איתו ופעם לא אכלתי איזה כמה ימים כי הייתי בדיכאון אז הוא תמיד אמר תשתה הרבה ותאכל רק ירקות אם אתה לא יכול ורעב רק חסה ופלפל וגזר לא בשר ולא כלום ככה תהיה בריא וחא תמות בגיל עשרים מהשמנה ככה אמר הוא מת שאהיה טבעוני לגמרי ויאכל רק ירקות ומים זה החלום שלו נורא אבוסיסבי כאמור כמוני

ושהייתי ילד וגם נער

בגלל שהוא היה שומר אהבתי ללכת לחבר שלי ולו המקרר היה פתוח כל הזמו והייתי יכול לאכל כמה שקולד שאני רומה ומיץ םטל ותפוחים ממש כמה שבא לי ומה שרציתי הוא נתן לי אז אהבתי לבוא עליו כי היה לי אוכל חופשי לגמרי , אך עכשיו החבר כבר התחתן והוא לא גר בבית של אמו ואני לא בקשר איתו אז אני הולך לסבתא שלי והיא מפנקת אותי ומכינה לי מה שאני רוצה , וכוע עליה ואומר לה שהיא לא בסדר והיא תשמין אותי ואנט כל פעם שבא עליה עולה במשקל ורצה לשכנע אותה לנועל את הארונות שיש ממתקים וחטיפים וגם את המקרר והיא לא מוכנה אז לפחות שם אני אוכל כמה שאני רוצה אני אוהב לאכל זה כיף אבל הוא לא מרשה לי אז אני הולל עליה

1smile11

New member
כל מה שסבתא עושה בשבילך תאמין לי היא צודקת

הייתי אומרת שהיא האדם החכם הנוסף במשפחה מלבדך שמבין אותך

כן גם אני חושב ככה

היא מנסה להבין זה גם מה שהוא אבל באופן כללי אני די נטל משפחה לא משנה לי כל כך מזה אבל אין מה לעשות אני כפוף להם ומשפחה לא בוחרים סך הכל אנשים טובים יש הרבה יותר גרוע מהיכרות. שלי ..

1smile11

New member
קראתי הכל את כל מה שכתבת

תקשיב זה לא תקין שאבא שלך נותן לך ארוחה אחת ביום זה ממש אסור!!!תקשיב באמת אני יודעת שמדובר על אבא שלך אבל הוא צריך לתת לך שלוש ארוחות לא אחת ובטח לא במצב הזה תדבר עם מישהו שידבר איתו זה לא טוב זה לא בריא לגוף עזוב את זה ארוחה אחת ביום זה כלום לעומת מה שאנשים בגילך צריכים לאכול ולא משנה כמה תגיד שאתה אוכל בארוחה הזאת זה חייב להיות שלושה ארוחות מלאת ובבקשה תגיד למישהו תעשה עם זה משהו אולי אפילו לשכור דירה אתה לא יכול לחיות איתם יותר אני קוראת את הפוסטים שלך מלא זמן ואני בהלם תנסה לדבר עם הרווחה אולי יהיה להם פתרון או תדבר עם אלו מתל השומר שיקדמו אותך בתור כי במצב כזה לא נראלי הם יישארו אדישים אני פשוט אומרת להתקשר אליהם מקווה שתקבל את התשובות מהר ותצא מהבית זה יעשה לך רק טוב ולכל מקום קשה לי לראות אותך סובל וכל מקום או יותר נכון כמעט כל מקום אחר יעשה לך טוב מאשר שם.חבל שזה לא אפשרי שתגור עם סבתא שלך אבל זה מובן למה.
אולי תנסה לדבר עם סבתא שאולי היא תוכל לעזור לך לשכור דירה אפילו לשכנע להגיע למן עצמאות כזאת?
&nbsp
&nbsp
ולא לאכול שבוע זה ממש לא מומלץ אתה ממש לא בריא ובטח שלא שומר על המשקל,
קודם כל הוא צונח ואתה מוריד וארוחה ביום לא תאזן או תשלים או תשמור על זה וואט אבר על המשקל שלך זה ממש לא בריא לגוף זה מכניס אותו למצב סכנה וחוסר מזון תמידי וזה פוגע בגוף תשאל כל אחד כל רופא (במקרה זה היה העבודה של הבגרות שלי בספורט ביב)
&nbsp
אתה חייב לעוף משם.
וד"א,קצת עידוד מעט מאוד אנשים מתים מהשמנה וגם זה לא בדיוק זה מתחלק לקטגוריות בתוך זה.
&nbsp
ההמלצה שלי לנסות לעבור מהבית שלי ממש כמו פסח לצאת מהעבדות לחירות
אתה צריך לצאת אל החופש שלך אל החירות שלך אתה לא אסיר (ותתפלא גם הם מקבלים שלוש ארוחות) בכל מקרה הבת לאן אני חותרת לדעתי זה לא טוב המצב שלך שאתה נמצא שם בבית הזה ושמונעים ממך לאכול זה זכות בסיסית של כל אדם לא משנה מה לא משנה כלום גם אם לאדם יש משקך עודף.

כו אני יודע

אני רומה לעזוב את הבית ומה שאמרת ממש נכון שהייתי באישפוז באברנל שאישפז אותי היה לי יותר אוכל ולא הייתי רעב , מבחינה של אוכח ושקט זה עדיף מהבית , אבא שלי מפחד כי מתו לו שני בנות והוא לא רוצה שעוד יחד ימות לו הוא אמר לי שהוא יודע שהוא יקבור אותי ולא אני אותו יש לי בעיה בלוטת התריס שאם אני אוכח האכל לא מתעכל טוב ואני מגיל צעיר במעקב והוא מפחד , הוא אומר שאני נותן לך שני צלחות בערב זה מספיק לך אפילו אחת טובה מספק יש לו אובסיסה הוא חזרתי הוא לא יצא מזה כמו סבא שלי שהוא גם די אספי ולא מוכן למזוג לארוחים שתיה בכוסות מפלסטיק כי הוא רגיל לשתות מכוס זכוכית , ואבא שלי אובסיסבי לדת והוא קורא על סיגופים וכל מיני כאלו יש לו המון אבוסיסיות הוא יכוח לראות אותו סרט כל יום כאלו ראה פעם ראשונה. בנוגע לרווחה זה לא יעזור אנחנו לא ככה לא מערבים גורמים מבחוץ זה כמו מאפיה המשפחה שלי הכל נםטר בבית לא ילך , סבתא םנתה למשטרה כי היו מכים אותי ולא עזר יש לו קשרים הכל יושתק אין מה לעשות , הפתרון הוא הוסטל והוא רוצה ככה דירה להשכרה אי אפשר אני לא עצמאי בכלל מו ילד קטן אני לא יכוח לחיות לבד אז זה לא ראילי הוא רצה אהל שאל ת המטפל ואמר בלתי אפשרי להשכיר לו דירה הוא כמו ילד קטן בהתנהגות הוא לא אסתדר אז נשאר רק הוסטל זה הםתרון , לרחוב אני לא רוצה לחזור אבל ח*יתי דם לא מעט זמן והיה די טוב אבח אני חלש ואיו לי כוח לחיים האלו זהו זה מה יש לי לומר כל שאר מה שאמרת על הבריאות אני יודע זה לא יעזור הוא אובסיסבי כמוני אם זה לא יבוא ממנו כלום לא ישתנה

למעלה