ב- ק.מ.ח החליטו להקים יחידת הסברה בהתנדבות רוצים להיות חלק ?

ב- ק.מ.ח החליטו להקים יחידת הסברה בהתנדבות רוצים להיות חלק ?

קבוצת ק.מ.ח הוקמה בהשראה המסר של כינור חיים ,
" כל אחד הוא שונה ואחר, וזה רק אומר שעם כל אחד אפשר להסתדר, תבטיח לי שגם אתה תנסה"
הקבוצה נכנסת עשיו ללמידת ותרגול יכולות ההסברה והביטויי האישי, כל אחד מאיתנו מתבטא באפקטיביות בדרך אחרת.
חברים שיכולים להיות ביחידת ההסברה הזאת הם אנשים שונים עם מגבלות שונות מבחינתינו אדם שחווה שאפו ארוך מדיי וקשה לו עם זה , איש או אישה שהבטן שלהם גדולה מדיי לדעתם, או אדם כעסן אם הם מוכנים לקבל שזו המגבלה שלהם ואם הם רוצים להיות חלק משינויי המתבקש בחברה שלנו הם מוזמנים להצטרף, אנחנו לא מבקשים שוויון, נהפוכו אנחנו מבקשים שהיחס לשוני ישתנה, שתהיה הקרה טבעית בשוני והתמודדות טבעית וחיובית עם שוני ויחידת ההסברה הזאת מחפשת ליצר חוויות חיוביות עם השונה ובכך להתחיל את השינויי המיוחל ..... מי שרוצה להצטרף למסע שיכתוב לי בפרטי. או שיתקשר - 054-799879

יפה ומרגש

הילדה מבטאת רגש וכאב בצורה מעולה בשירה ובלירקה אהבתי שלחי לה המון הצלחה ממני בהמשך צריכים אמנים אוטסטים היא נפלאה ובאנגלית היא שרה ממש מדהים

תודה נתנאל - גם ממני וגם מכינור - נשמח לעזרתכם

ואתה צודק כדי שצליח לשנות משהו במדינה צריך כמה שיותר אנשים מיוחדים ( אוטיסטים, עיוורים, שמנים, עצבנים מכל שלל המיוחדים) ביחידת ההסברה הזאת, נשמח אם תעזרו לנו ותפרסמו את זה כדי שנצליח ליצר יחידת הסברה נפלאה .

אני מאחל לכם המון הצלחה

אני אפרסם בפייס שלי לא עכשיו כי המחשב ניד מקולקלמקוה שבוע הבאה

מעולה תודה

למעלה