לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1463614,636 עוקבים אודות עסקים

פורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

לצפיה ב-'ב- ק.מ.ח החליטו להקים יחידת הסברה בהתנדבות רוצים להיות חלק ?'
ב- ק.מ.ח החליטו להקים יחידת הסברה בהתנדבות רוצים להיות חלק ?
13/04/2017 | 18:36
4
67
קבוצת ק.מ.ח הוקמה בהשראה המסר של כינור חיים , 
" כל אחד הוא שונה ואחר, וזה רק אומר שעם כל אחד אפשר להסתדר, תבטיח לי שגם אתה תנסה" 
הקבוצה נכנסת עשיו ללמידת ותרגול יכולות ההסברה והביטויי האישי, כל אחד מאיתנו מתבטא  באפקטיביות בדרך אחרת.
חברים שיכולים להיות ביחידת ההסברה הזאת הם אנשים שונים עם מגבלות שונות  מבחינתינו אדם שחווה שאפו ארוך מדיי וקשה לו עם זה , איש או אישה שהבטן שלהם גדולה מדיי לדעתם, או אדם כעסן אם הם מוכנים לקבל שזו המגבלה שלהם ואם הם רוצים להיות חלק משינויי המתבקש בחברה שלנו הם מוזמנים להצטרף, אנחנו לא מבקשים שוויון, נהפוכו אנחנו מבקשים שהיחס לשוני ישתנה, שתהיה הקרה טבעית בשוני והתמודדות טבעית וחיובית עם שוני ויחידת ההסברה הזאת מחפשת ליצר חוויות חיוביות עם השונה ובכך להתחיל את השינויי המיוחל ..... מי שרוצה להצטרף למסע שיכתוב לי בפרטי. או שיתקשר - 054-799879 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'יפה ומרגש'
יפה ומרגש
<< ההודעה הנוכחית
14/04/2017 | 16:55
3
20
הילדה מבטאת רגש וכאב בצורה מעולה בשירה ובלירקה אהבתי שלחי לה המון הצלחה ממני בהמשך צריכים אמנים אוטסטים היא נפלאה ובאנגלית היא שרה ממש מדהים 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'תודה נתנאל - גם ממני וגם מכינור - נשמח לעזרתכם'
תודה נתנאל - גם ממני וגם מכינור - נשמח לעזרתכם
14/04/2017 | 17:09
2
18
ואתה צודק כדי שצליח לשנות משהו במדינה צריך כמה שיותר אנשים מיוחדים           ( אוטיסטים, עיוורים, שמנים, עצבנים מכל שלל המיוחדים) ביחידת ההסברה הזאת, נשמח אם תעזרו לנו ותפרסמו את זה כדי שנצליח ליצר יחידת הסברה נפלאה .  
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני מאחל לכם המון הצלחה'
אני מאחל לכם המון הצלחה
14/04/2017 | 17:15
1
10
אני אפרסם בפייס שלי לא עכשיו כי המחשב ניד מקולקלמקוה שבוע הבאה
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'מעולה תודה '
מעולה תודה
14/04/2017 | 17:24
4

הודעות אחרונות

08:58 | 17.08.17 אנה חדשה
08:48 | 17.08.17 אמא881
10:12 | 15.08.17 אמא לוחמת1
19:01 | 13.08.17 החזרה למוטב
21:40 | 12.08.17 אמא של 3 מקסימים
08:10 | 11.08.17 Maaian Leizarovich Faigenbom
18:41 | 07.08.17 נתנאל6589881
16:50 | 07.08.17 schlomitsmile
15:40 | 07.08.17 schlomitsmile
12:59 | 07.08.17 ofek1512

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ