חדרי המתנה שקטים לאוטיסטים

לי לא נתנו שום זכות

מאז שאני ילד קטן הכרחו אותי להיות ברעש שהייתי. הולך והיו עושים רעש והייתי שם ידים על אוזנים היו הילדים צוחקים עלי ומסתובבים סבבי במעגלים ומכים אותי ואף איד לא הגן עלי אמרו שאני צריך חהיות חברתי ולהשתפך בפעילות אותו דבר סבא שלי ומבטגרים אחרים שרצו שאדבכ איתם והייתי מפחד וסבא כעס עלי ומשך לי בשערות כי הייתי כל הזמן בורח ממנו זרצה לספר אותי כי היה עושה רעש עם המכונה וחא הבין וחשב שאני ילד לא מכבד וכל כך כואה לי שיש דעה קדומה שאוטסטים. חיים בעולם אחר ורוצים להיות על אי הודד ואניי חברתיים וחא אוהבים קשר עם בני אדם וככה השיטה הפסכטרית וככה הנורמה חושבת עלענו ואמי הכי אוהב וכל אחד אבל אני צריך את הקצב שלי ואת הסלקטיביות כי כל מבט מצמית וגורם לי לבלבל ופחד אני צריך לאט לאט והכל כאן ועכשיו לכן אין לי חברים בכלל מי דאני ילד וזה מעציב אותי נורא כי אני כמהה לקשר או שמקבלים אותך כליצן וזהו או שלא בכלל לא כמי שאני אחר רק ללבש מסגה וחהצחיק וככה תנצל ועשיתי ככה המון שנים כדי לא לחטוף עכשיו כבר לא ושמח עח עך נמאס להיות ליצן ואמא צוחקת לא צוחקים איתי צוחקים עלי ודי נמאס

ארי אני לא בטוח זמדובר באלימות

אני גם כמו הרבה אוטסטים חווה כאב ולחץ ענק שאני ברחוב ויש אנשים אפילו לא המוו כל מבא משתק אותי אבל אני לא בטוח שזה אלימות בטח לא מכוונה רעה אשמח להסבר מה הקשר לאלימות והאם זה מכווו

לא כל בחירה היא לגטמית זה שטות

לא מאמין בהכל הולך יש דברים שאין להם מקום העולם מתפתח ודברים משתנים מה שהלך לפני חמשים שמה לא אומר להיות היום זה הבריריה הטבעית התרבותית חברתיצ ונראה שעולם שקט זה הדבר הבא לכן לא לא הכל לגטימי בטח שהנט כופה על החריג השטנה והאוטיסט להתיישר על פי ניגון חלילו אז לא נאמר כן

arana1

New member
זו הבעיה עם סיסמאות

שהן נראות יפה כשצורחים אותן אבל במציאות הן לא משהו בכלל

כן מסכים לכן אין לה אפקטיביות

לכן אני לא מת על כל מיני פעילים כאלו ואחרין בכל ייני נושאי עוולות כי זה רוב הפעמים נשאר ברמת הסיסמא ולא קורה כלום .

schlomitsmile

Member
מנהל
סובלנות עבורך היא רק הכלת הצרכים שלך?
כל דבר אחר הוא "סיסמאות" ושאר "מחמאות"?

arana1

New member
את מחמיצה פרט טכני מהותי מאוד

אז כן, כי בניגוד לדמגוגיה השטחית שלך סובלנות אינה סיסמא רק שהיא נוגעת בפרטים הכי מוחשיים וקונקרטים,
ומה לעשות שאדם שצורח ועושה המון רעש בוודאי פולש למרחב של האדם השקט בזמן שזה השקט לא עושה את זה,
רעש פלישה אלימה,
שקט לא,
כמה קל ופשוט,
אז לא,
זו לא הכלת הצרכים שלי אלא רגישות הוגנת וכנה, לשם שינוי לצערי, לפרטים הכי קונקרטים ומוחשיים של המציאות,
ששם משום מה הנ"ט נכשלים כל הזמן למרות שרוממות הסיסמאות בגרונם

schlomitsmile

Member
מנהל
מרחב אישי הוא מוושג מורכב
לא טענתי אחרת.
אתה נורא להוט להתעמת, גם כשבעצם אין על מה

(אגב, אני לא נ"ט ואתה יודע את זה מזמן)
&nbsp
ברור שצעקות קודחות לי במח, במעיים, בנשמה
והרבה פעמים אף אחד לא מבחין בזה, כי אני כ"כ שקטה
ועבורם זה הופך אותי לשקופה
מה שממילא אומר שאני לא נכנסת למרחב האישי שלהם.
&nbsp
אבל הטענה "הכל צריך להיות שקט"
היא במילים אחרות- הכל צריך להיות לפי מידתי וצרכיי.
על זה אני חולקת ולכך התייחסתי.
לא "הכל".
צריך שיהיה מרחב שקט למי שזקוק לו (אני אחת מהם)
ומרחב הומה למי שזקוק לו.
סובלנות בעיניי היא לא לדרוש ש"הכל" יהיה כמו שנכון לי.
לקבל גם את צרכי הזולת כצרכים לגיטימיים
בלי לוותר על הצרכים שלי.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אני מסכים ונראה לי גם ארנה אך

זה הבעיה שלא מכבדים ודורשים שאני אכבד זה נראה לי לא הוגן ולמה כי הרוב קובע לא זה לא ככה ועל זה אנו מוחאים , שולמית קראי מה אמר ארי לרונן זה עונה לך שהוא לא רוצה לכפות על אף אחד אלא רק מה מסביר למה זה נחווה כאלים בעיניו גם בעיני אגב וטוען שקט הוא המצב האדאלי והנכוו וזה הכל חא כוםה קראי היטיב

מסכים

הם דורשים זנסבל את הרעש ולעו אסור להעיר על זה ואני גם לא רוצה ברור אדם שקט הוא כמו אוויר הוא לא יכול לכפות כלון ואמי ואתה לא רוצים אהל הנט זהוא אוהב המוחה מכריח אותי להיות שם ואם לא אמי אמטי חברתי וחקוי עד כמה היה רוע כזה

למעלה