מחפשת המלצות לפסיכיאטר בירושלים והסביבה

דבורי

New member
מחפשת המלצות לפסיכיאטר בירושלים והסביבה

הבן שלי (בן 15) נמצא בלחץ לא-ברור ומפתח OCD. אני מחפשת תור לפסיכיאטר שמתמחה בספקטרום בזמן הקרוב (לא בעוד כמה חודשים). עדיף בירושלים, אבל מוכנה לנסוע בשביל תור בקרוב. אשמח להמלצות.

schlomitsmile

Member
מנהל
אולי כבר ניסית, אם לא- שווה לברר בשערי צדק
לא מכירה אישית את היחידה, אבל העומדת בראשה נחשבת למומלצת
https://www.szmc.org.il/heb/Departments/Peds-Neurology/Staff/
&nbsp
אם לא, ואפשרי מבחינתך לצאת מירושלים, כדאי לבדוק בבית אחד
http://www.bait1.co.il/web/8888/nsf...E9%ED%20%EC%F1%F4%F7%E8%F8%E5%ED%20%E4-%20ASD
&nbsp
(ובלי קשר- טוב לראותך כאן שוב
)

דבורי

New member
שלום!

העומד בראש היחידה הוא ע"פ האתר ד"ר עדי ארן (גבר). למי התכוונת? לורדה גרוס-צור? כי ניסיתי כבר (ע"פ המלצות שקיבלתי) את ד"ר סול יברובסקי משערי-צדק, והוא כנראה כ"כ עמוס שהוא אפילו לא חוזר אלי.
&nbsp
אם לא תהיה ברירה אצא מירושלים, אבל להגיע לשיחות שבועיות בתל-אביב יכול להיות בעייתי.

דבורי

New member
התקשרתי עכשיו שוב לשערי צדק ונזכרתי מה הבעיה

פרופ' ורדה גרוס-צור היא נוירולוגית ולא פסיכיאטרית, ואנחנו צריכים פסיכיאטר (כך זה נראה
). בהדסה עין-כרם מליאתי טפסים כבר לפני חודש, ועכשיו אמרו להתקשר שוב ביום שלישי הבא, אחרי החג (שמעתי המלצות גם על ד"ר אילת מלצר שם). בשערי צדק אמרו עכשיו שיבררו מי מתאים אצלם ויחזרו אלי היום. כל-כך מייאש לראות את הילד שלי בכזה לחץ.

schlomitsmile

Member
מנהל
אכן אליה התכוונתי, היא עומדת בראש היחידה להתפתחות הילד
נכון שהיא נוירולוגית (לטעמי האישי דוקא יאמר לזכותה
)
אבל יש ביחידה גם פסיכיאטרים.
לא יודעת מה מצב התור שם, וגם לא מכירה אותם,
לפחות מענה מהיר כנראה תקבלי שם- נקוה שאכן יחזרו אלייך עוד היום

&nbsp
גיל ההתבגרות הוא רכבת הרים מלחיצה באופן כללי,
ולאנשים רגישים במיוחד, כמו הילדים שלנו, על אחת כמה וכמה...

דבורי

New member
מכירים את ד"ר מאיר משערי צדק?

לאחר תחנונים קיבלתי תור אליו ביום חמישי הקרוב

דבורי

New member
כן, גם אני ראיתי את זה ולדעתי זה אותו אחד.

רופא הילדים שלנו סיפר שד"ר מאיר ננזף פעם על כך שניסה להפנות פציינטים לרפואה פרטית אצלו. אני מתלבטת עכשיו אם בכל זאת ללכת אליו ביום חמישי לאבחון ראשוני, וברגע שנקבל תור בהדסה נעבור לשם. (אני כבר חודשיים במרוץ אחרי קבלת המלצות ותורים לפסיכיאטר בירושלים ללא הצלחה).

למעלה