לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

לצפיה ב-'הייתי אצל הפסכיטר בשביל האבחון'
הייתי אצל הפסכיטר בשביל האבחון
12/04/2017 | 13:47
3
83
במכון קשת בתל השומר היום הוא בחן אותי על רקע נפשי שאל על כל מיני דברים למשל. על האם יש לי רגעים של אקסטזה שאני לא רוצה לישון ונהיה יצרתי וכל זה אז אמרתי שכן שהיה לי התקף מאניה ובמשך שבוע כתבתי מאתים עמודים של היצירה ולא ישנתי שבוע כמעת הוא דאל על הזיות אמרתי שיש לפני השניה שאל על חזרתיות אמרתי לו שיש לי אוסידי מחשבתי שאל איך מתבטא אמרתי אני חושב על מה שאמרתי או כתבת, ולא יכול להםסיק וחושב ימים בלי לישון וככה יצרתי הוא אמר אם אני מאובחן באוסידי אמרתי לא אני חושב שהוא חושב שאני לא אוטיסט אלא אוסידי ומאניה דפרסיה או סיכופסיכה לשוחחלו משפגישה לפני לא הבנתי שום תמונה במצב חברתי אבל הוא אמר שאני מדבר נורא יפה וגבוההה ואני תקשרתי מאד מה שאמרה. הפך הפסיכלוגית של אוטיזם שאני לא משתף פעולה וקשה לשוחח איתי ואני חזרתי הוא אמר שממש לא ואני מתקשא מעוחה רק. מטד סגור ולא יודע להביע רגש או להסביר הוא לא אמר במפרשות שאני אינני אוטיסט אבל חש שכך חושב , שאל על התפקוד אמרתי לא מתפקד בכלום שאל על הדיכאון אמרתי היה חסג כמה ימים והחליש וזהו יש לי פגישה אצלו עוד חודש ביכון הוא אמר שהיה בעייתי להביא לי הוסטל ואבא רצה תשובה למה והוא התחמק ואמר לחכות לתשובה זהו זה מה יש נחכנ עוד חודש נקווה שיאבחו כאוטיסט רוצה הוסטל לאוטסטים בעבר באבחנו אותי כפידי די די תפקוד במוני נמוך אבל ראו שיש מחלות פסיכוטיות ורוצים לברר מה אמי יותר אוטיסט או פסיכוטי וכו נקווה לטוב טוב. זה מה זקרה חזרתי לפני שעה. אני זס לישון לא ישמתי כל הליחה היו לי סיוטים שנכנסתי לכלא היה נורא מפחיד קמתי מסיע וחב מלא דפק אבל את זה לא אמרתי לו אני אובחנתמ פוסט טראומה בילדות היום כבר לא באופן מדיוק זה גם אחד הבעיות הכי גדלות שלי הסיוטים והפלאשים לפעמים זהו.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'הם עיוורים להקשר'
הם עיוורים להקשר
<< ההודעה הנוכחית
12/04/2017 | 15:33
2
51
או לפחות למידה שבה לאדם הרגיש, זה שבשבילו הכל מתחיל ומסתיים בקשר אנושי, משקל ההקשר הוא מוחלט לגמרי,
ובגלל זה פסיכולוגית אחת תסיק שאתה  הכי לא תקשורתי ופסיכיאטר אחר יסיק שאתה הכי תקשורתי,
וזה נורא מבלבל אותם,
כמו כל דבר אחר שאוטיסט או חריג עושה,
כי אין להם תחושה ומושג או אפילו את היכולת לדמיין בן אדם שבשבילו כל מה שמהותי זה קשר אנושי.

אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אכן מבלבל'
אכן מבלבל
12/04/2017 | 18:44
19
לא מבין מה הולכים לכתוב עלי וזה נורא חשוב לי שיצא אוטיסט כי אני רוצה הוסטל לאוטסטים וחהכיר אספית משם ולא בא לי הוסטל של פסכיוטים יעשה לי רע בטוח , אני ממש תלוי בם . נקווה לטוב
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אגב היה לי רצון לתקשרת יותר עם הפסיכולוגית'
אגב היה לי רצון לתקשרת יותר עם הפסיכולוגית
12/04/2017 | 20:30
30
יותר מאשר מהפסכיטר ונסיתי יותר להתעקם כלפיה ואיתו הייתי יותר אני , מוזר שהיא חשבה שאני לא תקשרתי והוא כן ממש מוזר כי הניסיוו היה הפך הוא סתם עצבן אותי , אני שונא פסכיטרים הם מתנשאים ודווקא נראה שהוא התייחס עלי יותר כאל בן אדם והיא לא . ממש מוזר
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ