סייעת בתיכון לנער משולב בחינוך רגיל

סייעת בתיכון לנער משולב בחינוך רגיל

נאמר לי שהמפקחת החדשה של בת ים גבעתיים וקריית אונו - מירב, הודיעה שאין סייעות בתיכון לילד משולב בחינוך רגיל.
האם ידוע לכם על כך?
כיצד ניתן לערער?

לא יודע

אבל בת ים זה עיר הפשע והרשע עיר שעיצבה את חיי לנצח, עיר אלימה ,ומנוונת ומנוולת , עיר שבה הכל דואלי מצד אחד חום אין סופי, אנשים חמים ומצד שני אלימות איומה ,סלח לי שאני מזכיר זאת ולא מדבר לעניין, אבל שאני שומע את השם של העיר שלי ישר אני נזכר בחברים שנרצחו, וביריות ,ודיקרות, וגם ברבי הזכורה לטוב ( אבראבנאל ) שם מכבים המשוגעים הכי מטורפים והזוים ואלימים ומסוכנים בעיר הזו ובכלל בארץ מחלקות מאוד סגורות ובית כלא פסכיטרי דיקטוורי הייתי בכולם, ובנוגע לדמיות זה כולל אותי " הפסיכופת בעל אלף הפרצופים " קראו אחד החולים הכי אלימים ומסוכנים באברנל ובכלל בארץ אפילו לשם לא רצו להכניס אותי כי אני " אל קאידה " ככה אמר אחד המטפלים שלי ואין מקום שמתאים לי בארץ וסגור מספיק אבל לא הייתה בריריה אז דחפו אותי לגהנום הזה,ואגב החינוך חרא לא משנה כמה לחיני ינסה להראות אחרת, נוער הכי מטומטם בארץ והכי אלים ... אולי מלבד נתניה . וגם מטל מאוד בספק באמת עיר מחרבנת, לא ממליץ לאף אחד לגור בה, מת לברוח זה הכלא שלי .

1smile11

New member
לא נשמע הגיוני בכלל

תנסי לפנות למתיא או למשרד החינוך
&nbsp

למעלה