אני לא יודע מה לעשות...

Himmelfarb

New member
אני לא יודע מה לעשות...

אני פשוט לא אוהב את ההורים שלי ולא מתחבר למשפחה שלי (כי אני מאוד שונה מהם ואין לי אותם תחומי עניין כמו שלהם, מה שמקשה עליי להתחבר אליהם).
אבל מצד שני גם אין לי בכלל חברים (לא בפייסבוק, בחיים האמיתיים כמובן) אז ככה שאני די לבד ובודד רוב הזמן. אין לי כמעט בכלל קשר עם אנשים.

schlomitsmile

Member
מנהל
אם אני זוכרת נכון, כתבת בעבר שיש כמה אנשים נחמדים בהוסטל
האם ניסית ליזום משהו איתם?
&nbsp
חוץ מהיסטוריה (נדמה לי שכתבת שזה אחד מתחומי העניין שלך, נכון?)
איזה עוד תחומי עניין יש לך?

הוא צריך להכיר אספים בעיקר אספיות

זה הפתרון נראה לי עבורו וגם עבורי להכיר בחורה אספית בעלת אותו תחומי עניין יכול מאוד לעזור מול הבדידיות הקשה והמכאיבה . אני מאמין בזה ,אני לא רוצה כבר קשרים עם גברים, אפילו שאני דו מיני, אבל אני מעדיף נשים רק בגלל הקטע הזוגי, לא כל כך מאמין בחברות לא זוגית, אז לטעמי להכיר אספית שאוהבת מה שאתה אוהב בדגש על אספית זה הפתרון, לא קשר עם נטי"ת כי זה יוביל לקצר בדרך כלל, אלא להכיר אחת שדומה לך וככה יכול להיות שמצבו יסתדר פחות או יותר ... זה לפחות דעתי

Himmelfarb

New member
סוציולוגיה, תרבויות שונות, פוליטיקה עולמית (מדעי המדינה),

שפות, בלשנות (לינגוויסטיקה)- העניין הוא שאני לא מוצא אנשים כאן שמתעניינים בזה, ועם המשפחה שלי אני לא יכול לדבר על זה.
אני לפעמים תוהה למה אני כל כך שונה מכל כך הרבה אנשים אחרים (גם אנשים עם אספרגר שיצא לי להכיר).
&nbsp

אילו תרבויות מעסיקות אותך ?

אני גם אוהב תרבויות בעיקר עתיקות התעסקתי הרבה ביוון העתיקה בעיקר בפן של אפוסים ושירה ומיתוסים מתקופה זו, קראתי את רוב היצירות הספרותיות שיצאו ביוון העתיקה, חוץ מזה שהייתי ילד אהבתי את מצרים העתיקה ואשור והיה לי הרבה ספרים היום כבר לא...

schlomitsmile

Member
מנהל
אם אתה רוצה לפגוש אנשים שמתעניינים בתחומים אלה, שווה לבדוק
בעיר מגוריך, אולי יש הרצאות, מפגשים וכיו"ב בנושאים האלה.
אפשרות נוספת: להתחיל מפורום או קבוצה וירטואלית אחרת בנושא,
ובהמשך, אם רוצים, אפשר להפגש.
אגב, אולי גם בהוסטל יש ואתה לא יודע.
מה דעתך לארגן משהו (הרצאה, סרט או פעילות אחרת)
וכך יתכן שתגלה מתעניינים נוספים אצלכם?
בסה"כ, יש לא מעט אנשים שמתעניינים בזה, צריך רק למצוא אותם

schlomitsmile

Member
מנהל
אם איני טועה, אתה גר בנתניה, נכון?
אולי זה יעניין אותך-
אולי ייפתח גם השנה קורס כזה
http://www.netanya.muni.il/?CategoryID=1558&ArticleID=9527

מעבר לזה, חיפוש מהיר העלה שלל תוצאות שמעידות על קיומן של פעילויות,
מן הסתם חיפוש מעמיק יותר יוכל להניב תוצאות נוספות, עדכניות ואולי מתאימות לך יותר
http://www.netanya.muni.il/?categoryid=1558

ויש גם את זה
http://www.biltiformali.org.il/

schlomitsmile

Member
מנהל
בכייף
סביר להניח שגם בחדרה יש דברים מסוג זה
אפשר לבדוק באתר העיריה, המתנ"ס וכו'.
ומה דעתך על קבוצה וירטואלית או נסיון לארגן פעילות בהוסטל בתחום העניין שלך,
וכך אולי לגלות שם שותפים לעניין?

מה עם ללכת להרצאות בנושאים האלה באוניברסיטה?

בתור שומע חופשי, ואז בטוח יהיו שם אנשים שמתעניינים בנושא

אתה פשוט כמוני

גם לי אין משפחה ואין לי אף אחד ואני אומר שאני יתום מלידה, וכל זה, וכל הקשרים שלי זה מחברים מהרשת, פעם היו לי הרבה חברים אבל כבר מזמן לא, ממש מתחבר לזה, גם הקטע של לא אוהב את הורים, לא יודע אם לא אוהב, אבל נפגעתי הרבה מהורי אז יש לי יחסי שנאה אהבה אליהם, וכמו כל ילד מוכה אני מחפש קשר של חום וזה לא קורה . אז אני נשאר מתוסכל ...

למעלה