האם אבא שלי אוטיסט שמתחפש לנאצי ?

האם אבא שלי אוטיסט שמתחפש לנאצי ?

זו שאלה מעניינת שאני שואל הרבה מצד אחד ברור לי שיש לו קווים אנטי - חברתיים חבל על הזמן מצד שני הוא הכי נ"ט מצד שלישי הוא הכי אספי
אני אפרט קצת ואתן דוגמאות : עניין החזרתיות הוא עניין מאוד אספי במהותו אבא שלי עושה אותו דבר כל הזמן הוא בא הביתה והולך לישון באותה
שעה קם באותה שעה לא יכול לזז מילמטר מהסדר
שקבע ואם אני מפריע לו הוא נהיה אלים מאוד ומתעצבן ונהיה רשע, שנית יש לו תחומי עניין מאוד
צרים הוא קורא רק ספרים תורנים של רבנים מסיומים כמו זמיר כהן או מרן או רמבם מדע ותורה הוא קורא אותם כמו בטקס כל
פעם כמו שקבע עם תנעות
ידים מוזרות וצחוק מתגלגל וצועק לי " בוא תראה
יחמור איך הרב הזה יודע לדבר מדען לא יכול לפתור את בעית הנשמה נשאר את זה למסטיקנים )או

שהוא רואה סרטים ומוזיקה בערבית כל פעם באותה שעה ואותה סרט וכאלו זה פעם ראשונה ומדבר עם חבר שלו על סרטים כל פעם אותו דבר, במשך
שעות על איךהיה מה היה מה אמרו השחקנים את מי הוא העריץ את יופה ? וכו וזה מעגלי מאוד, או שהוא מדבר על עסקים ועל המשפחה שלו באמריקה.
שהם מלארדרים איך לב לביב הגיע מאפס ואיך
יצחק תשובה ואיזה אנשים עם חוש עסקי, קורא הרבה על עסקים אוהב עסקים אבל לא טוב בזה כי הוא לא
פולטי קוקרקט ולא יודע להתחמד ולהסדר מאוד גס מאוד ישר ואמיתי וכועסים עליו כי הוא הכי לא הררכי מבחינה ש "אתה עשיר
אתה מעלי ואני עבד
שלך " למשל בא עלינו איזה אחד והתחיל לומר לו שיש לו מכונית יקרה וזה אז הוא אמר" נו ומזה לעניין באת להשוויץ או לעשות עסקה על הבית מה אכפת
לי מעסקים שלך זה לא לעניין "כאלו הכי לא כזה
,בזמן שהוא הכי שאני אלמד ויצלח והיה גדול ושדבר עם כולם, בזמן שהוא לא מדבר עם איש, ורק עם עצמו
וחסר טקט ומאוד מאוד עצבני ומתוסכל שהוא לא
מובן, הוא גם מאוד רגיש לרעשים ואם יש רעש הוא יכול למות וזה מאוד אוטסטי, חוץ מזה הוא אוכל אותו

דבר ולא משנה תפריט הוא מכין לי כל הזמן אותו דבר ואומר "הכי טוב לתכנן מראש ולא להתפזר להיות ערני " ככה הוא אומר ומכין לי הכל אותו דבר כמו
אמא למשל, נראה לי שהוא לא רק קשב אלא
אוטיסט שמאוד נשבר על הנורמה למשל חברים, הוא אומר אני לא צריך חברים
רק את אמא שלכם ואתכם,
אני לא צריך אלף אנשים סביבי רק את האחת שמתאימה לי ואת המשפחה שלי, הוא מאוד אספי בקשר בינאשים והוא לא אוהב לדבר הרבה אבל
נכנס למונלוגים אין סופים שמדובר על רבנים
צדקים או מדע ותורה הוא מת על זה, קיצר הוא חצוי כמוני, אני לא בטוח שהוא יאבחן כאספי, כי הוא מאוד
פעיל ומתפקד ויודע לעדות מימיקה חבל על הזמן, אבל עדיין הוא מאוד מוזא הוא אוטיסט ? מה דעתכם ?טוב זה מה יש לי לומר

למה אני חיי בפוזה הזו ?

למה אני חיי בפוזה של בן למשפחה מכובדת ? לא מבין את זה זה כזה טבוע בי, אני שונא את הצד הזה בי הוא דוחה אותי, אני שונא להתלהב מהקשרים של סבא שלי, מזה שכל אחד עושה לו כבוד, שיש לנו חברי כנסת או שרים
או קשרים עם אנשים מפורסמים, וזה שסבא שלי תרם לכל מיני מקומות מאוד חשובים למשל הכור האטומי לא ממש הוא אלא המשפחה, ובכלל מצד של סבתא שלי פריוקט מנהטן ואחד האנשים הכי עשרים ברוסיה ובכלל במאה הקודמת,
לא מבין למה אני נעול על זה, זה מרגיז אותי אני כזה נ"ט מזה משנה שאני צאצא של הארי הקדוש או בעל שם טוב ?או יש לנו מדענים או

גאונים וזה ? למה זה מעסיק אותי, אני נשבר כל כך על הנורמה, זה הורס אותי, אני רוצה להפרד מסבא שלי, הוא רוצה לקרב אותי, לפתות אותי בכסף המזהום שלו, אני צריך אותו בשביל ללמוד אומניות בניו יורק, הוא מושך אותי הממזר הזה הוא מפתה, אותי אמר לי "אביני בוא עלי מה שאתה רוצה אני קונה לך אתה
בא אחרי " כלומר היה ראש המשפחה אני ואבא, הוא בעצמו אמר שאני משהוא מיוחד ומבריק והוא סומך עלי ,קיצור איך אני נפטר ממנו ? זה משגע אותי לא רוצה להיות הררכי רוצה הדידיות והמשפחה המחורבנת מורידה אותי לשפל
המדרגה, ואני זקוק לו כדי להוציא ספר שירים ואני זקוק לו בהרבה סיביות פרסום וזה, ואני הכי נגד תחרות אבל זה מה שהם מצפים ממני ואני נשבר תמיד, הייתי מצטיין רק בשביל אבא שלי כי רק ככה יתן לי אהבה, קיצור חרא .

למעלה