לא רוצה הוסטל !

לא רוצה הוסטל !

יהרגו אותי שם אני מרגיש את זה בעצמות הם יחסלו לי תנפש, יש לי פגישה אצל העוס ואני לא רוצה ללכת , ואבא שלי לוחץ עלי .
הוא אומר שאני חייב מסגרת כזו ולרכוש כלים חברתיים וימיומניות איזה מעצבן, הוא אומר שהוא רוצה שאני יתחיל לדבר עם אנשים .
ולא להוריד את הראש ולא להתבייש, והוא אומר שהמטפלת אמרה שהטיפול שעושים בהוסטל יפתח אותי מאוד ויגרום לי להיות בן אדם
פותח ולא בודד ויותר שמח, מה אתת חושבים ? בעיני זה גטו מה אני יעשה שם ?אז אבא מרגיע אותי שהוא יקח אותי להוסטל יוקרתי מאוד
שיש שם בריכות וחדר רק משלי וחדר כושר וכל מיני פיעלות עם סוסים, הוא אומר שהוא מבטיח לדואג לי והוא רוצה לראות שאני משתפר , הוא
אמר לי שגם אפשר לצאת מהבועה האוטיסטית ,נכון שזה לעולם לא יתרפה אבל אני יכול להיותת אדם נורמאלי בהרבה ואני יכול והוא סומך עלי .
אבל אני בכלל לא רוצה להיות נורמאלי אני רוצה להיות אוטיסט ואוהב להיות אוטיסט יחוץ מזה הוא אומר שאני יכיר טאח בחור והיה לי כיף איתה.
וזה אנשים טובים, ומחברה טובה כלומר מעמד גבוהה מאוד ( כי זה הוסטל שעולה המון המון כסף בחודש ) אז הוא גם לא דואג שאני אסתבך, ועוד בעיה
היא שאסור סמים או שתייה ואני מכור ואני אוהב לשתות ממש אוהב לשתות ולהנסיף וזה ואני רגיל לזה, והוא אוסר עלי , אז אמרתי לו " אבא בבקשה תשכיר לי בית או תגיד לסבא שיקנה לי בית, לא מפואר אפילו מה שהוא צנוע לידכם אני רוצה בית משלי " אז הוא אמר שהוא חשב על זה, והוא התייעץ עםם

המטפלת והיא אמרה שעדיין אני לא יכול להסתדר עם בית כי אני לא עצמאי ואני חייב להיו בהוסטל , קיצור אני מיאוש ,אני צריך חהכינס לשם כנראה עוד כמה חןדשים, והמקום יפה הרבה עצים וחוות סוסים גם אבא אמר אז זה כן מפתה אבל אני מרגיש שזה יחנוק אותי וזה גטו, כולה רציתי דירת שני חדרים להשכיר זה כלום כסף ולסבא זה בכלל לא בעיה יש לו המון, הכסף שהוא ישלם להוסטל יכול להספיק לי לדירה משלי כלומר בהשכרה ועוד גדולה, וזה בעיני טוב יותר, אבל הוא אומר שאני לא יודע להכין אוכל, ולא לעשות דברים פשוטים, ואני מה כאלו ? אי אפשר ללמוד ? או שיביא לי אוכל מבחוץ, אז לא הוא אומר זה משמין, ואתה תהיה בטטה וזה לא בריא לך, ואני לא רוצה, לא בגלל שזה יקר כי זה לא כזה יקר ,אלא כי זה לא בריא, קיצור אני מבואס, ודי מתרגש, מקווה שבכל זאת היה טוב שם אפילו שאני לא רוצה ...

בעניין הוסטל

אותי לא כל כך מעניין מה שהוא מבטיח כאלו בריכה וכל זה ומקום יוקרתי , אבל גם אני לא רצה מקום מוזנח ולא טוב ,אני לא יודע הוא כל הזמן משנה את דעתו, בהתחלה הוא אמר שהוא רוצה להכניס אותי להכי טוב ועכשיו אני מבין שלא, קיצור לא יודע מה נסגר עם הבן אדם הזה, הוא מעצבן אותי נורא ,העיקר שהיה נחמד והעיקר שאני יכול לעשות דברים שאני אוהב ...

schlomitsmile

Member
מנהל
שיהיה בהצלחה

נכון, העיקר שתהיה אווירה טובה, מתחשבת ומכבדת

מבינה את החשש אבל אולי כדאי לתת צ'אנס,
הרי עם ההורים לא ממש נפלא לך
ובשלב זה כנראה שעדיין יהיה לך קשה להסתדר בדירה לבד.
הוסטל זה לא בהכרח לתמיד, אולי שם תתחזק פנימית ובהמשך תוכל לגור עצמאית.

תלוי בך

בעיקרון כאדם שיודע להעסיק ולהתעסק בעצמו יש סבירות גבוה שזה לא יהיה נעים ביותר (בלשון עדינה) .

ואין הוסטל בלי חברה, זה פשוט לא משהו שקיים ואתה לא אמור להחלים מהאוטיזם שלך אתה אמור אולי להגיע לרמה של עצמאות שמאפשר קיום (כלשהו) בלי עזרת אבא דוב שלך ובלי הכסף של סבא (או כמה שפחות).

ויש לך די והותר כדי ליצור את זה.

אחותי נמצאת בהוסטל שסה"כ (לא יכולה להעיד על האקט החברתי)
היא מרוצה בו. יש בו הרבה פעילויות יצירתיות , עובדים גם והוא יותר בגוון
ניו אייג'י - ומתאים לטבעונים למשל (היא טבעונית כמוך)
בנוסף אפשר לבקש דירה ליחיד

יש שם שיעורי קדרות, תקשורת מקרבת, תזונה, פיסול, ציור וכל מיני שמטעס
לא מתקבלים במידי ולא נראה לי שאפשר להמנע מפסיכולוגיות מסוימת בכל מקום כזה.

אני חושבת שלא יזיק לך לרכוש כלים לעולם בחוץ- בשבילך לא כדי להחלים- אלא כדי שתוכל להפטר מכל מה שיושב עליך ולהיות לבדך כמה שניתן אולי אם אתה בא מגישה כזו - היא תהיה נגישה לך יותר. אנשים עד גבול מסוים זה טוב, גם ללמוד לשרוד את ההלם של הקיום שלהם.

ולגבי אוכל- כבר אמרתי לך בקומונה , אתה יכול ללמוד לבד. אם אני הצלחתי (ולקח לי כמה שנים טובות להצליח לקשור שרוכים) אתה יכול ללמוד משהו ויש הרבה פתרונות שמוח כמו שלך לא יתקשה לעבד (קניות- אפשר להזמין מהסופר במקום ללכת עד אליהם).

שם ההוסטל :
הרדוף

http://www.kamah.org.il/

ממליצה לך לעבור על כל מיני הוסטלים אם אתה בוחר ללכת לשם
(שזה ממש פתרון זמני נהדר וטוב יותר מלהיות תקוע בבית).

לגבי התמכרויות- לא יודעת מה לבטוש בזה . פשוט עדיף שלא, לכל דבר בערך .
שונאת את זה .

yonitbrk2

New member
הוסטל - לא סוף העולם

החשוב הוא לא להידבק לסטיגמות המודבקות להוסטלים המוכרים לכולם, משום שישנן מסגרות שלא מוכרות וידועות, ומיועדות דווקא לבעלי התפקוד הגבוה.
http://www.b-e.org.il/מערכי_דיור/

למעלה