עדכון במצבי ובעיות נוספות

חסוי 29

New member
עדכון במצבי ובעיות נוספות

פיתחו את הקובץ והתייחסו אליו בבקשה

guyshefer

New member
התייחסות

הי,
מאוד חשוב לדעתי לוודא שמי שמטפל בנו יהיה מקצועי, יכיר הרבה מחקרים ושיטות טיפול וידע להתאים לנו טיפול בצורה מושכלת- ככה יש סיכוי יותר טוב שהטיפול באמת יעזור. אז כדאי פשוט לבדוק איזה תעודות הסמכה יש למטפלת שלך, איפה היא למדה וכו'.
לגבי החברים- זה תלוי בך. זה בסדר אם יש אנשים שאתה נפגש איתם בעיקר כדי לפגוש בחורות. זה פשוט אומר שהם לא ממש ממש "חברים" שלך. אולי גם הם רק נפגשים איתך בשביל לצאת לפגוש בחורות וזהו. אם זה לא מתאים להם אז הם מעצמם לא ירצו להיפגש איתך. זה לא בסדר רק אם אתה בכוונה עושה כאילו ממש אכפת לך מהם, או שאתה מעמיד פנים שאתה חבר אמיתי וקרוב שלהם. אם זה מצב כזה אז אתה עובד עליהם בשביל לקבל משהו, וזה כבר יהיה ניצול.

grayart

New member
מה המטרות שלך?

למה פנית לטיפול? איזה שינוי אתה רוצה ליצור?
אולי המטרה בגללה פניתה לטיפול היא כלל לא טיפולית? אלה ניסיון לספק את הדחפים המיניים?
אולי זו גם מטרת החברים שלך?
אתה מבין שאתה מנצל אנשים ושם על זה "קצוץ"? או שאתה מנסה לברר אם זה ניצול או לא? זו התנהגות אוטיסטית, או התנהגות פסיכופתית?

schlomitsmile

Member
מנהל
או גברית?
למרבה הצער הרבה גברים מנצלים נשים מינית

זה עניין מעגלי ורב משתפים

אם הן לא היו חלק פעיל מה שמכונה " הטרדה מינית "
לא היה הטרדה מינית, כי הכל הוא תנועה רב כוונית ולכל סיבוב יש מסובב לכן זה יותר מורכב מעניין אשמה ולא מסתכם בזה ,
ולכן בעיני כל השיח הפימנסטי הוא טיפשי בעיקרו והן לא
מובילית באמת לשום שינוי אלא רק מנציחות את הקו הקיים. וזה כואב כי השווין הוא דבר חשוב אך השיח הזה
הוא לא מה שיוביל לזה, האשמות ובכיינות לא יבילו אל האמת שהיא רוי בכאב ומורכבת מכל צביעת הגבר כרע והאישה כמלאך ...

grayart

New member
עם דעות כאלה לא אתפלא,

אם יום אחד תמצא את עצמך מאחורי סורג ובריח.

אל תדאג לי מותק

אני לעומתך ולעומת הרבה זבל נט"י באמת מנסה לחשוב מעבר להבין את התופעה, אתה יכול עד מחר לקלק להם את התחת זה לא יעזור, כמו בפיזיקה בכל מהלך
יש תנועה כלפי פנים וכלפי חוץ זה חוק טבע בלי מסבוב
אין סיבוב, אבל עזוב אני לא אטריד אותך, לא חושב שיש לך מספיק יכולות או רגש להבין את זה או יכולת פילסופית אתה שטוח מידי ,רואה את
הכי קרוב הכי קיטשי אני לא ככה אני אוטיסט ....

בנוגע לכלא רצו להכניס אותי הרבה פעמים, לא בגלל אלימות מינית אני לא אלים מינית, אלא בגלל שנשברתי על הנורמה ועל
אנשים כמוך , ונהייתי אלים מאד, בו נגיד שהדני על הרבה אוטסטיים מאנשים כמוך אז גם ישבתי על אלימות , שפשוט היע לנ"ט הזבל הממוצע ....
שהתעלל כמובן בהכי חלשים כי כי כן חוסר צדק כואב לי, לעכן אני לא בא בסיסימות אלא חור ומנסה להבין תופעה ב\אמת ..

ואחרון למקרה שלא הבנת ( ולא הבנת כי אתה נ"ט )
אני לא מאשים נשים באונס שהם עברו ,אלא להפך אני אומר שהם לא
אשמוות, אלא שבכל הטרדה יש שני שותפים, שאין דבר
כזה הטרדה בלי תנועה נגדית, שוב לא אשמה אלא עניין דשל מסוב חוסיבוב שאתה בגלל שאתה נ"ט ממוצע לא מבין ....

ואם ימחקו לי את הודעה

אני יבין סופית שאין לי קול פה,כי לומר לי שאני אהיה בכלא בלי לנמק זה בסדר ? כלומר לא בטוח שימחיקו אבל גם מאמין שיש סיכוי, כי אמרתי "
זבל " לנ"ט המסכן "המפוחד הזה "

וכמובן אסור לדבר ככה כי זה לא לגופו של עניין אלא לגופו של אדם והנ"ט כמובן מפריד בין הפרט לכלל ואני לא לכן חוטף אז כאלו להכנס לכלא זה ללגופו של עניין ? אבל אותי תמיד יחסמו כי דברתי לא יפה ולא
מצחצוח כמו כל פסיכופת מצוי אז שטפו לי תפה עם סבון ?

או כמו סבתא שלי 'תקחו מחט ודקרו אותי בשפתיים, כי קללתי, קיצור אם אני נמחק אני מבין סופית שאין לי יותר מקום בפורום הזה ואני נתון להפקרות ולא יכול להחזיר ...

כלומר

אני לא אומר שהנשים אשמות בכך שהם מוטרדות אלא אומר
שבכל הטרדה יש שני צדדים, שזה לא לינארי אלא רב כויוני ,ככה אני
בתור אוטיסט חווה את העולם ,עצם הגדרה של חד
כווניתת יכולה למוטט אותי נפשית ברמה הכי עמוקה
וקיומית,לכן אני מאמין שבכל תופעה לא משנה מה יש כמה וכמה רבדים, וגם במחקר בנוגע לזה למשל לגלוי עריות מראים שיש
קשר של מלך עבד של הערצה לתוקף ,ואני חוקר את הנושא הזה הרבה ,אבל שוב לא מצפה שאתה תבין אתה נ"ט אני לא מדבר עם הנ"ט
אלא רק מראה צל או יצקה של דמותו באופן הכי מופשט ולא אישי ומראה כמה הגישה שלו איומה לאוטיסט וכמה
הוא צריך לברוח כמו מאש מהנורמה, כלומר לא מייחס שום
חשיבות לנ"ט שמולי אלא בהיבט פילסופי ומופש\ט יותר ..

איזה הגזמה

" התנהגות פסיכופתית " טוב שלא נסחפנו באמת לא מבין את הקטע הצדקני שלך , דבר אחד אני שונא יותר מכל זה אנשים צדקנים ומטפי מוסר כי ברור שהם הכי חרא שיש, קיצור תחסוך מאתנו את התחסדות שלך זה מגעיל ...

למעלה