אבא שלי הוא יצור פתאטיתת

אבא שלי הוא יצור פתאטיתת

וזה למה ? כי הוא מתכופף לדמעות של אישה, גבר מה קרה לפני אגע הכתה עכשיו אתה מתחיל לבכות בעצמך ? איזה נקניק אתה השם ישמור ,חח הגברת שלו מבזבז לו את כל הכסף אז הוא משתגע עליה, אוי איזה צעקות כמו רנגול שמן הוא צועק וצועק, מכה ומכה, מגיע לה, אישה בזבזנית וקטנה, כמה אפשר לבזבז אלפי שקלים, נכנסו לחובות, אבל הכי מצחיק אותי איך הוא מבק סליחה , עוד פעם ועוד פעם, כל יום מחדש ,חח אישה מוכה ובעל מכה ? לא אישה בזבזנית ובעל טיפש, אני הייתי תולה אוה עץ העץ, שתמות מבכי ,דמעות תנין, מכשפה ,אגב גם הכריחו אותי להתקלח, אחרי שלא הקלחתי שבועים, אבא אומר שיש לי ריח של פגר של חתול, והוא ואחי הכו אותי מכות, והכנסו בכוח, חח זה היה היום שישי ומצןש שלי, חח משפחה בהפקעה,כולם משוגעים ,חחחחחחחחחחחחחח הרגט אותי, משפחה בהפרעה, אבא בכין ונקניק אחד .

הוא קורא לי מסומם

הפודל קורא לי מסומם ורוצה לשלוח אותי לגמילה, הוא אומר שאני הרסתי את המשפחה, חיכ שיכור אני העיקר הוא בוכה כמו ילדה למכשפה אחרי שהורדה כמה דמעות,זה גבר זה ? שיתן לה עוד כאפהישר לה את הזווית, אני שיפור שלו אני כבר לא רגיש לדמעות של אישה, מזה אישה ? בכי ? חחחחחחחחחחחחח אז מה, זה טריק הנשים עושות טריק עם הדמעות, הם מתכננות להרוס אותך עם דמעות, אל תהיה חלש, תהיה אתה. אבל אבא חלש, אבא ילד, בוכה אז זה סיבה להפסיק ,חחחחחחחחחחח עלוב נפש, פתט חחחחחחח איזה הרס למוח הזה הוא אמר שהשתייה והסמים הורסים לי תהגיון, אבל איזה הגיון יש בלהפסיק להכות, כי היא בוכה אחר כך, תמשיך תמשיך תהיה גבר, עד הסוף, בן זונה, אחושרמוט של פחדן .. אני מסומ אבל ממשיך להכות, לי עומד הזין לך לא, כלב, מסומם עלק, בזיון לקרורא לו גבר ..

מה שמוזר

זה הדמיון בינך ובין אביך- גם אתה נוטה למאצ'ואיזם והתנהגויות "מזעזעות"
וגם אתה מרבה לבקש סליחה ועדין

בהתאם אבא שלך מאמץ התנהגות כזו ומתפרק בדמעות "כמו אישה" מול אחר.
ואתה בהתאם מאמץ את המבט שלו על החולשה הזו ועל הנשיות שבו.

אז יש לך משוואה למעשה אבא מקיים אותך אתה מקיים אותו.
אי אפשר לומר שהוא לא הצליח בחינוך שלו -
אבל אפשר לומר שאתה יכול להצליח בחינוך שלך ולגלות הבנה רגשית למה בו
שעדין ודומה לך דווקא ומשם אולי יהיה פתח רך יותר לתקשורת.

חחח היא רק בוכה והוא מתקפל

ווא כל הזמן מבקש סליחה כמוני, אנחנו מאוד דומים, אותתו דבר רק שאני הרבה יור גרוע ...

למעלה