דרושה הפרדה

nik19864

New member
דרושה הפרדה

מוחלטת בין כל אלו שנמצאים על הספקטרום האוטיסטי, לבין כל הנוירוטיפיקלים.
אלה ואלה שונים בתכלית, ולכן לא יכולים לחיות באותו קומפלקס ולכן, לטובת כולם, להפריד ומיד.
ובכלל, אם אוטיסטים רואים את העולם בדרך שלהם בלבד, אז הפרדה תסייע להם לחיות כמו שהם, ואך ורק הם רואים לנכון.

arana1

New member
לא, דרך בחירות אינדיבידואליות, ותמיכה מערכתית בהן

אם המערכת תפסיק לנרמל באלימות כל מה שלא בא לה טוב בעין ובמקום זה תתמוך בזכויות הפרט של היחיד גם אם אינה מבינה את מניעיו אז מספר הקצרים המערערים גם לנט וגם לאס יקטן משמעותית.
לאוטיסט תינתן תמיכה ואפשרות לחיות את בחירותיו, גם האישיות, ודרכן הזדמנות שמעולם לא התקיימה להכיר את עצמו.

הדיספוזיציה הבסיסית של האוטיסט שונה מזאת הנורמטיבית במידה שהיא ממש הפוכה לה,
במצב כזה רק הפרדה מוחלטת תאפשר שלאוטיסטים להפסיק לסבול ולהתחיל לחיות את יופיים.

זו רק התפישה הנורמטיבית שמפרשת הפרדה כבידודם של אנשים במחנות. הפרדה נוצרת דרך תמיכה השונות, אבל הנט לא מסוגלים לכך

יש לי וויכוח ארוך עם אבי על בידוד

כאמור אבי הוא אדם פאשיסט ( לא רק כי הוא ימיני קיצוני ) אלא כי הוא חושב שכולם צריכים להיות כמו כולם, הוא לא מאמין בזכות הפרט, הוא מעריץ את השלטון ,ממש מלוכנות. מערץ את ביבי הכלב, עכשיו היה את עניין לא לקשור או להמנע מאשפוזים, אתה יודע מה הוא אומר לי " מה זה לא לקשור, כל המשוגעים

האלו אלימים, ומסוכנים, מקומם שם "אז הסברתי לו מה שאתה מנסה להסביר
לכלום פה שנים ובכל מקום, שהנורמה הכי אלימה, והכל מתחת לשטיח, וכו וכו לא הבין, אתה מבין, הבעיה היא התשתית הנורמטיבית שהיא פרמטיבית זה להקה של קופים, ומי שחזק הוא השולט וכולם כפופים לו, במקרה שלי אאבי הוא הבבון הגדול, אתה מבין ?זה דעתי על החברה המזיונת שלנו.

schlomitsmile

Member
מנהל
הוא לא דיבר על בחירה אישית אלא על הפרדה גורפת
לא בחירה אישית להתכנס ולצמצם מגע עם הסביבה ככל האפשר,
אלא הפרדה פיזית מוחלטת בין שתי אוכלוסיות.
הפרדה כמו שהוא דיבר עליה יכולה להעשות רק בכפיה, מלמעלה,
כי יש אנשים- הן א"סים והן נ"טים- שלא מעוניינים בה.
&nbsp
אגב, עושה רושם שהאנשים שהוא מעוניין להעמיס על המשאיות הם דוקא הא"סים.

schlomitsmile

Member
מנהל
ועוד אגב-
גם א"סים יכולים לעשות את המוות לא"סים אחרים
ונ"טים לנ"טים אחרים
כך שלא ברור לי מה התועלת המקווה מההפרדה שהוא דיבר עליה.

אני למען האמת חשבתי שהוא מדבר על הנטים לכן הגבתי

כפי שהגבתי, אבל לאט לאט אני מבין שהוא מדבר על אוטיסטים, לבוא לפורום אוטיזם ולומר שצריך לסלק אותנו מהחברה, זה מעשה די נוראי למען האמת , אבל התוצאה היא אותה תצואה הפרדה, שבעיני היא נחוצה וחשובה , חוץ מזה עניין הכפייה למעלה הוא ברור , כמובן שהיו שלא ירצו משני הצדדים , אבל הרעיון באופן תאורטי לא רע ..... אם יש אפשרות לחזור בך ולהפגש, כמו שאמר גור ,אז אם ככה היה זה היה אידאילי...

גור4242

New member
הוא היה מאוד מעורפל ואפשר לפרש את דבריו בהרבה דרכים

למעשה, נראה לי שניק בעצמו לא התכוון לפרשנות מדוייקת כזו או אחרת, אלא רק לרעיון הכללי.

גור4242

New member
אבל אחרי חקירה קטנה בגוגל, מסתבר שאת צודקת

ראי איזה "פנינים" מצאתי בבלוג שלו:

על נשים ועל אגואיזם

מוות ל'לא לבנים'

על נחותים ופיצוץ אכלוסין

לא יודע עם הבחור סתם אוהב לזעזע או שהוא באמת מאמין לדברים שהוא כותב, אבל עכשיו לפחות ברור מה הוא מציע לעשות עם אוטיסטים...

arana1

New member
בחירה אישית, פנימית, מובילה להפרדה פיזית

וז הפרדה הרבה יותר גדולה מהפרדה לגטאות.

התפישה הנורמטיבית של זמן ומרחב מזהה הפרדה קבוצתית עם רצף טריטוריאלי נפרד,
אני לא נט, אני אס, תפישת הזמן מרחב שלי מעודנת ומורכבת מזאת השבטית לאומנית כחנית, וככזו בהחלט מתארת הפרדה שהיא מוחלטת דווקא בגלל שהיא נובעת מהחירות הפנימית

לגבי הכוונה המקורית של האדם שכתב, לא רלוונטי, לדעתי הוא לא שווה התייחסות בכלל,

schlomitsmile

Member
מנהל
אבל התגובה שלי היתה למה שהוא כתב ולכן יש להבינה בהקשר זה
אתה מתנפל עליי ומדביק לי כלמיני הגדרות מופרכות
כי אתה מוציא את תגובתי מהקשר הדבר שאליו היא מגיבה.

אני מאמין שלאט לאט הגזע הנטי יעלם

וזה טוב מאוד, אני מאמין שהגזע הנט שהוא גזע נחות. אלים ומטונף צריך להעלם , אבל זה יקח לא מעט זמן, אבל לאט לאט החברה משתנה ונהיית יותר אוטיסטית, ואני באופן כללי הייתי עושה הכל כדי להפריד בין אוטיסטים לנט. וצמצום התופעה הנטית היא חשובה מאוד

nik19864

New member
צודק

חייבים הפרדה ביניהם.
ומי אמר שהפרדה פירושה מחנות ריכוז ?
יש כ"כ הרבה דרכים לעשות אותה...

לגבי הגזע הנטי, תתפלאו, אבל אלה שמובילים את העולם ביגון שאולה, הם דווקא אוטיסטים דוגמת דייויד רוקפלר.
בכל מקרה, החלום שלי הוא שכל האנשים בעולם יהפכו לדובוני אכפת לי.

nik19864

New member
אם אני לא טועה

זה היה כתוב איפשהו.
יש עוד אליטיסטים עולמיים שהם על הספקטרום, דוגמת רוטשילד ומורגן.
ואיך זה מראה שאוטיסטים מובילים את העולם ביגון שאולה ?
פשוט מאוד, בגלל שהם על הספקטרום והם אלה שמנווטים את העולם.

אוטיסטים לא מובלים את העולם לשום מקום.

רוב אנשי העס'יקים הם נטים,רוב האוטיסטים נתמכים עד סוף חייהם\ לכן מתיוגים כלקוים, לכן מה שאתה אומר לא נכון ,ולא ברורר למה עתה חושב שרוטשליד אוטיסטים זה ממש מוזר לא הגיוני מה שאתה אומר.

למעלה