אבא מעצבן אותי טרגר

אבא מעצבן אותי טרגר

אני דיברתי איתו היום אמרתי לו שיש לי סיוטים ופלאשבקים ואני רוצה שיעזור לי, אז מה הוא אומר לי ? " רק המוות יעזור לך אני התאיישתי ממך " אז אמרתי לו אז למה הבאת אותי לעולם אם תלא יכול לטפל בי " אז הוא עונה " לא ידעתי שתהיה חולה אם הייתי יודע הייתי משפריץ על הקיר " ככה הוא אמר ,אז אמרתי מה נעשה אתה רוצה שאני אתאבד ? אני לא יכול עם הסבל הזה יותר מה הוא אומר לי " אני יאשפז אותך ושם תעשה מה שאתה רוצה, בבית שלי לא תמות לא רוצה תגופה

המסריחה שלך בבית שלי " ככה הוא אמר, אז אני אמרתי לפחות תדבר עם המטפלת שלי תגיד לה שתעזור לי אז הוא אומר לי " אמרתנ לה כבר על מה שקרה בילדות ( אונס קבוצתי ) והיא לא עשתה כלום מה אתה רוצה לעזזל ממני עזוב אותי " אני לא מבין איך נותנים לבן אדם כזה לגדל ילדים, נמאס לי ממנו, אני עם דמעות בעינים, הוא איכזב אותי ,זה לא אבא שלי, הוא לא אבא, הוא שם עלי זין, זה לא אבא, אני כל כך כואב בא לי לחתוך תוורדים ,איך אבא עונה ככה לאבא שלו, הוא עוד יצטער, פעם שעברה הוא הבטיח שהוא ישתנה, פע שעברה שנסיתי להתאבד ורציתי באילון, הוא הבטיח שהוא היה אחר והוא שיקר, הוא לא יכול כמו שהוא

מבטיח לאמא ומבקש סליחה ושוב מכה ומשפיל אותה, אני לא יכול איתו, אני כל כך אוהב אותו והוא לט, די אין לי כוח למשפחה שלי, נמאס לי מהם, הוא רע ממש רע עלי, טוב סליחה על הסכינות הייתי חייב לפרוק, ואני לא נוטה לסמנטליות, אבל אני עכשיו עם דמעות בעינים, הוא נורא העליב אותי רציתי עזרה וככה הוא ענה לי .. בא לי שישתנה וזה לא יקרה טוב סליחה על הצקה.

schlomitsmile

Member
מנהל

עושה רושם שתוכל לאהוב את אביך, אבל לא לבנות עליו...
הוא מי שהוא וכנראה שאינו יכול לעזור לך, תצטרך לעזור לעצמך.
אולי כדאי שתספר למטפלת מה שסיפרת כאן
ותבקש ממנה שתמצא לך בדחיפות הוסטל או איזשהו דיור חלופי?

אם היא לא עוזרת, יש טלפון חרום של משרד הרווחה-
http://www.118revacha.gov.il/

כן אני לא יכול לבנות עליו...

בנוגע לרווחה הייתה אצל עובדתצאולית היא אמרה תסדק לי הוסטל ושם יש הכל, כל טיפול אז אני מחכה...

arana1

New member
כשתתפוש מרחק תבין שהוא פשוט מבוהל וחסר אונים

במידה מסויימת הוא הרבה יותר חלש וחסר אונים ממך,
כל האנשים האלימים וחסרי הסובלנות הם כאלה, חלשים נורא, בגלל זה גם ההסברים שלך לא יכולים לעזור אלא רק מבהילים אותו יותר.

אז אולי דווקא כשתתרחקו יהיה גם לו וגם לך הזדמנות לחפש קשר בריא יותר ואז גם לא תאשים אותו כל הזמן

אתה לא יכול להאשים תרנגולת על זה שהיא תרנגולת, אין בזה שכל ואין בזה תועלת.
אין ברירה צריך להבין שאתה לא חי בסיפור אגדה וגם לא בעולם שקרוב להיות סביר,
אוטיסטים מסתבכים גם בגלל שהם הכי מתקשים להשלים עם זה שאנשים הם. מש לא מה שהם מציגים ומה שהם מתיימרים להיות וגם בגלל במקביל כל מה שהכי רע,פחדני, מזוייף בחברה מתבטא דווקא מולך,
אז זה קשה,בלשון המעטה

כן אני מבין את זה...

אבל זה עדיין קשה כי זה אבא ושאבא לא רוצה לעזור לילד שלו זה קשה, מה לעשות זה משפחה, אבל ממך אני מבין שהמשפחה זה הכי רע, ואני מסכים איך, אנשי זרי מבינים אותי טוב מהם... צריך לברוח פשוט לברוח, אני אמרי לעובדת צאולית היא אמרה שעזזור ועברשלושה שבועות והיא לא עשתה כלו, הם חרות המטפלים האלו לא שמים עליך זין ,קיצור אתה צודק...

arana1

New member
לא במקרה מטפלים עשויים מאותו זבל שממנו ההורים עשויים

מאותה סיבה גם אצלם הפער בין היומרה למציאות הוא אין סופי,
שוב,
דמויות שמתיימרות לסמכות אבל בעצם חוץ מלהפריע ולהקשות עוד יותר על החיים הן לא יכולות לעשות הרבה

למעלה