הורות ואוטיזם

הורות ואוטיזם

הורות זה המקצוע הכי קשה בעולם בטח שמדובר באנשים הכי רגשים, אני רוצה לומר כמה דברים : אני חושב שכיום אין דבר כזה הורה טוב כל הורים רעים במידה כזו אחרת ,אני הייתי מכנה את זה " מכת הסרטן של הילדים " אבל אז יתנפלו עלי ואני יאמר שלרוב הורה רוצה בטובתו של הילד אבל בפועל מכרסם לו את המוח.

וזה למה ?כי יש את האני ויש את האחר יש את האני שזה האוטיסט ויש את האחר שזה המשפחה, הגישה הטיפולית ,החברה ובכלל ואז יש התתתנגשות אחד הבעיות של האוטיסט עם הנט הוא חוסר סינכרון הנט נמצא במקום אחד בתדר אחר והאוטיסט נמצא בתדר הפוך לגמרי ובגלל שכל התדרים לטעמם הם בכיוון אחד אז האוטיסט צריך לשנות את הזווית כדי להתאם לכלל, שווה לאבד את עצמו לדעת.

עכשיו אותו דבר עושה הורה הטוב ביותר, הקשוב ביותר במקום לראות את הילד כאדם שווה לו הוא שם אותו מתחת לשלוחן ,מסתכל עליו ביוהרה כזו בשחצנות בל סוף, וזה נורא, אני זוכר את זה בתור עצמי " ככה אני אומר וככה היה אני האבא " במקום דיאלוג יש מנלוג אין סופי בין האני לאני בין הרצונות שלי לכפית הרצונות שלי על הילד .

אני לא אומר שאין פה גדול קטן, הראי הורה הוא יותר מבין ומפוכח מהילד, אבל צריך דיבור שיחה צריך לסיים את עצמנו מתחת לשלוחן לטועם את הלכלוך שהוא משאיר אחרי האוכל שאכל, לאכול אותו לחדור עליו להיות הוא, ובזה אנו רחוקים מאוד וחבל ,כי יש קו אחד ויש קו נוסף והקו הורי חוצה את הקו הילדי וקשור אותו במקום לחבק ,הוא חורך את האני הורי לאני הילדי ויש ערבוב נורא, וזה מעציב אותי מאוד .

וזה קורה כי יש גישהשהילד טיפש, לא מבין לא יודע לא סתם במשך אלפי שנים ילד היה רכוש, בלי נשמה בלי ערך בלי אהבה רק צווי ויצאו אנשים מסתוכלים, אני חושבשבכל בית יש התעללות סמויה או גלויה, ואת זה צריך למגר, כי הורה מטבעו אוהב את ילדו כל הורה גם אב שמזיין את הילדה שלו אוהב אותה, גם אבי אוהב

אותי, ועשהבי פוגרמיפ, אבל אהבה ומטרה טובה ?זה רק קצה יש עוד דרך ארוכה ,לטעמי האישית ניגון עצמי של כל התרכבים גישושש באפלה (בהאני של הילד ברצונו שלא נראה ברור ) עדיפה על סמכתנות ואלימות סמויה או גלויה, זה דעתי, ואז היה באמת אהבה, זה דעתי בהכי קצרה .

הנא דוגמה להורה לא מכיל

אני הולך לאבא שלי אומר " אבא מה יש לאוכל לא אכלתי כל היום "הוא מתעלם ממני אני מתקרב עליו, הוא מתחיל להתעצבן וזורק עלי את המעפרה ,זה אחד הדוגמאות המובהקות לזה שהורה לא יכול להכיל את הילד( בגלל התעסקות שלו בעניין אחר וביטול עצמי לא בא אפילו בשביל בנך אדם לאדם זאב ), מה כבר בקשתי אוכל ?מה קבלתי מעפרה על הראש ,אבל אולי זה רק דוגמה מהבית שלי, וזה אלימות מחוצנת אבל יש קטעים של חוסר עניין בצרכי הילדים פחות אלימים ויותר מסותרים ויותר אלימים מאלימות הפיזית של אבי בי ובאמי....

עד שיגמור לרצות את עונשו ויסתלק מפהסוף סוף גבראל בלחסן

מתי המוות יכה בי ? כאור באיר ינחל בי רק זוהמה אחרונה, רק מכה קטנה על הלולחית של העין, על הראש הגווע הזה, למות ? לו יה הלוואי טוב מותי מחיי בני זונות מי שהוליד אותי, חבל לא מתו בלידה, חבל אמא לא פסה ואבא לא נרקב באדמה ואני לא באתי הנה בכלל, הכל יאוש ,
&nbsp
הנה שיר סמבטא את זה טוב ממני : וגם הציטוטhttps://www.youtube.com/watch?v=v2YMoMrUIP4

איזה שעמום הרשת מתה

והרשת היא המקום היחיד שיש לי, כי אין לי משפחה ואני יתום, ואין ליחברים כולם מתו, נטשו מתי שחלתי, אז מה נשאר בעולם הזה ? חוץ מלצעוק על איזה שמוק באיזה פורום עלוב, חסר ערך סתם זרע שפוך אני אתה ,כמו אמר מאיר אראיל מה הוא האדם בוץ מתוחכם אני חושב האדם בול עצץ מנומנפ חסר ערות עייף , יש טובים ממני יש אדירים בארץ שתראו את היאוש טוב ממני ,אני מפטט שר שירת מתים מנעים זימירות לאל מזיון חסר צל ואור נשפף מהזין שלו, מזה השטיות האלו, רשת מתה אני מת אין אף אחד ...

ואני סוכפרן ממציא עולמות

יש לי עולם והוא שלי והוא רוחש ומבעבע, ויש בו מפלצות ושדים ורוחות מלאות מוות וגם פרפרים וגם ניפמפות יש לי עולם של ואלף פרצופים, אני לא אחד אני האיש בעל אלף הפרצופים, אני חיי בתוך בועה בתוך השכרון אני אלוהים לרגע רק לרגע רואה אותו לידי נושק לשפתיו מפשיטו ושוכב עמו ואז השטן מצחקק לי והורגני הו העורבים האלו, אני סיכופרן מטופל בכדורים וזריקות, מאשפזים אותי במחלקות הכי סגורות ,היכן שכל הקופים הגדולים כלומר רוצחים אנסים ופושעים, הייתי עם כולם זיינתי את כולם במקלחות גם אותי תפרו, אתת לבי פוררו בני העוולה, אני באמת הזוי, אני הזוי מהלך, אני סיכופרן הו כן דמיניות הזזיות שמיעה ריח ראיה חזיניות אני משיח אני משיח אני אלוהים אני גלתי הכל, אני גלתי מי הפריח את השממה ומי ברא את הפירות, כולם כולם בי ואני בכולם , ואני ממציא דומיות יש לי אלפי דמיות אלפי אנשים בתוכי והרבה משתמשים ואני מזיין תמוח לעצמי, ומראה אהבה לעצמי בתור עצמי כי אף אחד מעולם לא אהבני, אף אחד, חה חה חה
תמות סיכופרן מגעיל מי צריך אותך, שפל רוח הזוי טיפש, סיכופרן טבע בכתרת " משוגע עם מסכונות גבוהה צריך להחזיק במקום סגור מסוכן לציבור " הנא הנא הוא בא עזוב וגיבןר מלא מלחמה נתנאל הסיכופרן יאושפז עוד פעם, בני זונות, הורי מוכי שחין בני כלבות , אין לי אלוהים כי אני האל, אני הוא אלוהים ואלהים בי, חה די הזיות דיהזיות דמיות דמיות בכל הפיניות עזבו אותי

הנה מה שכתבי על האשפוז האחרון

כלאו אותי בהכי סגור באברבאנל אחרי שנסיתי לפרוץ לבית לוי בסכין ונסיתי לרצוח משפחה שהייתי מסוסכך עם אמם, הייתי בהתקף פסכוטי ... הבית קברות צרפתי זה זה .
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
בית משוגעים :
איני זוכר את הפעם הראשונה בו נטלתי חלק במערכת זו .
איני זוכר את היום בו את ידי כפותו לראשונה לעגלה חורקת .
למוות מחניק , לערובים שמטפטפים לתוך האוזן , אך זוכר אני את
הפעם האחרונה בו את רגלי קצרו עם סכין ואש החרבות אכל ראשי .
&nbsp
זה היה ליל סגריר , לי קרבו צלב מונח על לבי , בוא קרבי אל אלי .
ובחלום הופיע אלוהי ולי אמר " בני אתה ראשת תפארת , הנך אור
תגלית . ממך זקק האור יפצץ עולם שחור " , ואלו ימים טרופי דעת
ימי שכרון ובוז .ואני כתולעת רציתי לכרסם בכרוב , ואמרתי את האנשים
ישב אל דרך ארץ , ואני משיח בן דוד .
&nbsp
והלכתי אוכל טירוף , אכול פסיכוזה רצתי ברחובות בת ים .מחפש ללכד
דבש תחת עיני הים , והייתי צועק ברחובות אכול שגעון, ואני חשבתי ואני הלכתי
לבצע את זזממי , והלכתי ופערתי קברים בית קבורות צרפתי ויצעקו החללים " די
לך מפה איש חסר בושה ,עוף אל תרצח בנו " ויזעקו את להק העורבים , ואני שותת
חסר דעת , ואבן שחורה מונחת אל דופן הלב , אבן שוררת פלג חצץ במוח עקש .
&nbsp
ויקחוני השומרים אשר באו ויכהוני בחרבם . וקשרו רגלי וידי . ועמדתי דום . עיני שפלו
מטה על בדש בגד כתרת " סיכפרן מטופל בכדורים וזריקות מסוכן לציבור " וירחקו אותי
מן הפתחים, וכל עולמות הטהר עלי נסגרהו , ונחשי המוות בי מאכלים בעזרת ארס (זריקות,וכדורים )
ואני עיני נעצצו ואת פעם ראשונה איני זוכר . אך פעם זאת את לבי מזמרת:"
&nbsp
משוגע " היא הכתרת ,ואושפזתי ימים רבים ( חצי שנה ) במחלקה סגורה באברבאנל, ולהק הקופים
אותי סיממו בארס נחשים, ועתה אני זוכר כי במגדל הכסף אני במגדל השן היו הם, וזזו המערכת בועלת
ככעביש הזבוב ואני בין עלי כתרת טעם הארס שלכם ., בני זונות ""

שעמום חייב לעשות מה שהוא עם עצמי

אני חושב שכל הדיכאון שלי נובע בגלל השעמום, אין לי מה לעשות כלוא שנים בבית בלי אף אחד, לא פלא שהשתגעתי, ונהייתי מטורף לגמרי, אין לי חיים חייב למצוא דברים לעשות, אבל מה ? : איזה בדידיות זה ממש נורא החרא הזה, להיות לבד זה נורא יותר ממוות עצמו, אבל מי היה איתי ? אה ? לא היו כי אני משחק בכולם בכולכם אז שונאים אותי, ולא מבינים למה אדם ממציא עולמות שהוא כה בודד ואין לו איש בבית אז הוא ממציא בית כי הבית מת והוא חפץ בבית אז הוא בונא ובורא עולם שיאהבו אותי, שהייתי ילד אני ואחי המצאנו עולמות שלמים , כי לא יכלנו לסבול תאלימות בבית, אז היה לנו חלל שבו יכלנו להתפרע, לחיןת לרקוד את עצמנו, אבל רוצים שאני יפסיק להמציא, שאני יפסק לבדות, שאני יפסק לברוא אז לא, זה עולמות שלי, זה הפרי בטני זה עולם בו אני חיי את מה שלא יכולתי להגשים במציאות[ שזו אהבה וחיבוק ,אין אף אחד שיבין זאת ? עולם פשע מחרובן אני גדלתי שם חברים שלי קיבלו כדור בראש ,חבר ילדות שלי נרצח בטיילת בת ים, קיבל ישר מאחור לתוך הגולגלת, ראיתי הכי ואני בן עשרים פלוס הכל ראיתי מוות, אונס,זקנה, חולי רוע הכל זוקק בעיני ונגעלתי לגמרי, אבל זה העולם לא ? הו כן ה העולם אז לא צריך לשנות את העולם כמו שאמר גון לנון עולם בלי מלחמות, אבל לא היה כי התחת יושב על הכסא והמח רץ לבית הזנות, למחשבות רעות, זה דעתי ..

קראתי חלק כי אני עייפה

זה הזכיר לי את הסיפור של "הינדיק" רבי נחמן- רק את החלק הראשון שחלק מלהבין את האחר זה לרדת מתחת לשולחן ולהיות תרנגול - "הידניק" ואז אולי אז יש סיכוי
שבכלל אתה יכול לצפות שאחר יבין את הדרך שלך.

בנוסף- אני לא חושבת שזו דרך יעילה כפי שמוצגת בסיפור כי בסופו של דבר הוא בא ממקום "מניפולטיבי" כדי לשכנע אותו בצדקת דרכו (מצוות או התנהגות כאדם שיחדל מהתנהגותו המטורפת) במקום לנסות להבין שאולי הוא המטורף - והטירוף שהוא רואה בו זו ההזדהות המלאה עם אותו אדם רציונלי.

אז אני חושבת שזה יכול להיות רק אם אתה מבין בתור התחלה שאחד רואה 6 והשני 9 ואתה רואה גם את זה וגם את זה - והרבה יותר פתוח ל-6 או ל-9 . רק ממקום כזה שלא מבקש ממך לוותר על עצמך תוכל לוותר לאדם שרואה רק את זה או את זה.

למצוא את הריחוף העדין שמקשר בין הדברים.
ככה גם בין הורה לילד- ויש עוד להרבות במילים אבל אני עייפה ושמחתי לקרוא
(את עורבים כבר קראתי)

סיפור:

http://forum.eip.co.il/forum_posts.asp?TID=187

נכון זה הכוונה שלי

לדעת שאתה רואה הפך מאחר מילדך ולא לרצותלרצוח לשנות את זה ולרצוח לו תזהות ,את ממש צודקת , וזה גם דעתי .

למעלה