פעם הייתי HollyGolightly

פעם הייתי HollyGolightly

במידה ומישהו בפורום שלח מסר/ים ל HollyGolightly - כבר מספר שבועות שתפוז לא מאשר לי להכנס בשם הזה. לא משנה כמה פעמים ביצעתי החלפת סיסמא כי תפוז ביקש. אין לי מושג למה לזה קרה.

לאחר שהתייאשתי, החלפתי ניק, והפלא ופלא: תחת הניק החדש תפוז מאשר לי לכתוב.

כך שאם שלחתם מסר/ים ל-HollyGolightly זאת אני. ומייד אכתוב למשוב על כך, גם לפורום משוב וגם במסר אליהם. אם לא תראו הודעה מ "אורחת מאתיים" במשוב סימן שהיא עדיין עוברת את הניטור שלהם או איך שזה נקרא.

אם מישהו עדיין חושש שאני לא הולי, (האמת, בתעדות הזהות אני לא, וחוץ מבפורומים של תפוז איש לא קורא לי כך
), הוא יכול לשלוח מסר ל"אורחת מאתיים" כדי לוודא שזאת אני.

שלומית, ליתר בטחון:
We Come From A Land Down Under
Karma Chameleon
וכו'.

SAME TO YOU

לא רציתי להפר אמונים, אז לא כתבתי ש
WINGS OF THE DOVE WILL TAKE YOU ANYWHERE

אה, מה, הפרתי????? יאללה, שלח לפני הנקיפות מצפון.

arana1

New member
אני מאמין רק לאנשים שמשנים את הזהות שלהם כל הזמן

אבל למדתי שלצערי הגמישות המטמורפוזית, שהיא גם היחידה שמאפשרת למה שאחרת הוא כאוס טוטאלי, להתארגן לאהבה משמעותית, מעוררת חשש ובהלה דווקא אצל אנשים שבשבילם השקר הוא דרך חיים, וגם ברור למה.

תגובה

לא הבנתי. HollyGolightly היה הניק שלי במשך שנים בפורומים בתפוז. מסיבות השמורות עם תפוז נאלצתי לשנות אותו. מקווה שאוכל לחזור אליו. שלחתי למשוב הודעה ומסר בקשר לכך. מקווה שייענו בהקדם ובחיוב.

לא מבינה את: "אני מאמין רק לאנשים שמשנים את הזהות שלהם כל הזמן
אבל למדתי שלצערי הגמישות המטמורפוזית, שהיא גם היחידה שמאפשרת למה שאחרת הוא כאוס טוטאלי, להתארגן לאהבה משמעותית, מעוררת חשש ובהלה דווקא אצל אנשים שבשבילם השקר הוא דרך חיים, וגם ברור למה."

כמוך גם אני נרתעת מאנשים שבשבילם השקר הוא דרך חיים. אבל את כל השאר לא הבנתי. השינוי שביצעתי בניק היה כורח טכני ולא יותר.

arana1

New member
הבנתי את זה פשוט ניצלתי את המקרה לומר משהו אחר

על זהות, ועל ההבדל בין שינוי אמיתי ועמוק ומתמסר לגמרי לבין זה שנשען בעיקר על כאילו בשביל לרמות נתינה בשביל לקחת כמה שיותר ובזול,
שהשקר והנצלנות נחשבים לראויים ולכן כל נסיון לשינוי עמוק יותר מוציא מהנורמה את כל הזבל שמוסכמותיה מתמחות בלהסתיר

HollyGolightly

New member
הבנתי שזה היה ניצלו"ש

אבל אני עדיין לא מבינה את השאר. אם הבנתי נכון כתבת שאתה מפחד ונרתע מאנשים שלא משנים זהויות. עכשיו אתה כותב שאתה לא מפחד מהם, אלא מאלה, ולדעתך הם הרוב, שכן משנים זהות לצורך ניצול הזולת. מכירה כאלה. כמוך מפחידים אותי ונרתעת מהם.

לא הבנתי למה אתה נרתע מאנשים שלא משנים זהויות. אין לי מושג מה רצית לומר בזה, למרות נסיונותיך להסביר.

arana1

New member
מאלה שמשנים בכאילו

ולדעתי מה שאני מנסה להסביר מאוד תקף לאוטיזם במיוחד וגם אומר משהו על היחס המאוד שונה וחריג של האוטיסט כלפי שינויים או יותר נכון מה שנתפש בעטות כשינויים\
שאוטיסט, דווקא בגלל שהוא חייב להשתנות באמת, מהעומק, מבפנים, מוצא את הדרך שבה המוסכמה מבטאת שינויים למאוד מקשה ומפצלת ומבלבלת,
זה לא השינוי שמערער אותו
זה הכאילו שינוי שמבלבל אותו לחלוטין

HollyGolightly

New member
אז רגע, למה בהודעה הראשונה שלך בשרשור הזה כתבת שאתה מפחד

מאלה שלא משנים את הזהות שלהם במקום לכתוב את אלה שמשנים רק בכאילו? את זה הייתי יכולה להבין. זה נשמע כאילו אני רוצה לכפות עליך סגנון כתיבה מסויים. אני לא. אבל עד עכשיו אני לא בטוחה שבכלל הבנתי עד הסוף.

חושבת שהבנתי את:
"ולדעתי מה שאני מנסה להסביר מאוד תקף לאוטיזם במיוחד וגם אומר משהו על היחס המאוד שונה וחריג של האוטיסט כלפי שינויים או יותר נכון מה שנתפש בעטות כשינויים\
שאוטיסט, דווקא בגלל שהוא חייב להשתנות באמת, מהעומק, מבפנים, מוצא את הדרך שבה המוסכמה מבטאת שינויים למאוד מקשה ומפצלת ומבלבלת,
זה לא השינוי שמערער אותו
זה הכאילו שינוי שמבלבל אותו לחלוטין"

רק לא מבינה למה זה דרש כל כך הרבה הסברים. שנראה שאחד סותר את משנהו במקום לכתוב מהתחלה על אלה שמשנים זהות בכאילו.

לא רוצה לכפות עליך סגנון כתיבה מסויים. אבל הרבה פעמים לא הצלחתי להבין הודעות שלך בגלל הדרך בה אתה כותב, שמובן לי שהיא אתה, והשאלה שלי "למה בהודעה הראשונה שלך בשרשור הזה כתבת שאתה מפחד מאלה שלא משנים את הזהות שלהם במקום לכתוב את אלה שמשנים רק בכאילו?" יכולה להישמע כאילו אני מנסה לכפות עליך משהו שהוא לא אתה. מה שאני מנסה לומר הוא שאני מאד מאד מנסה להבין. אבל הרבה פעמים זאת בדיוק הדרך שאתה כותב שמונעת ממני להבין. ואני יודעת שהדרך והסגנון הם האדם. וזה כואב לי. רק שלפחות ממני זה מונע להבין המון דברים שאתה כותב, ועל כך חבל לי.

שלא ישתמע שחבל לי שאתה אתה. לא. אני לא רוצה לשנות אותך. אני פשוט מודעת למגבלות שלי בהבנתי אותך ואולי עושה השלכה על סגנון הכתיבה שלך. בהחלט יכול להיות שהיו כאלה שהבינו בדיוק מה שרצית לומר כבר מההודעה הראשונה בשרשור. ובכלל בכל הודעותיך.

arana1

New member
אלה שמשתנים רק בכאילו לא משנים את הזהות שלהם

שינוי זהות זה טרנספורמציה שיכולה להתרחש רק דרך התמסרות,
רוב האנשים, כמו שאולי שמת לב, דווקא הכי מנסים לשמר את הזהות שלהם,
להאחז בה כקבועה, הם אפילו הורגים אחד את השני בגלל זה ולמענה

למשל שימור הזהות היהודית, המוסלמית, או הלאומית, נחשב למשהו שווה להרוג בשבילו את האחר, וכל שינוי ברמה הזאת נתפש כבגידה

אני נרתע מאנשים שלא משנים זהויות כי הם נוטים לכפות את הגישה השטחית והרדודה שלהם לקיום על סביבתם
בעוד שאנשים שבאמת משתנים לא עושים את זה בדרך כלל כי הם מבינים עד כמה התמסרות היא עניין אישי ופרטי ונתון לבחירה הכי פרטית ויחודית

בסך הכל אני מנסה להבחין בין שינויים מדומים לשינויים אמיתיים ולדעתי יש מספיק עדויות כדי להבחין שאוטיסטים נוטים להתמסר לשינוי אמיתי ולכן מתקשים להבין ולהשתלב עם קוד חברתי המבוסס על שינוי רק בכאילו

לא מבין איפה הסתירה
בסך הכל לא הבנת מה שכתבתי אז הוספתי עוד הסבר, הבהרה, ולא רואה בה שום דבר סותר למה שכתבתי קודם,
אולי זה נראה לך כך כי את לא מבינה כמה ששינוי זה בעצם הדבר הכי מורכב והכי לא מובן מאליו

HollyGolightly

New member
ואכן תפוז החזירו לי את ניקי הישן

אז זאת הוליגולייטלי שהפכה לחדשה 200 ושהפכה מחדש להוליגולייטלי.

למעלה