הזנחה, מדריכים בלי הכשרה ופיקוח אפסי: מה קורה במעונות האוטיס

בודלר

New member
אני אמרתי מזמן שיש התעללות לטעמי זה גורף ולא נקודתי

אני עצמי הייתי עד והזרתי הוריפ שישמו לב מה קורה שם
זה ממש מפחיד.

schlomitsmile

Member
מנהל
לא חושבת שזה עניין לטעם אישי אלא לעובדות
הרושם שלי הוא שאין פיקוח ראוי ושוטף
ולכן בהרבה מקומות יש בעיות חמורות.
האם זה בכל ההוסטלים, מצפון עד דרום?
לא יודעת.
אין לי נתונים, מניחה שגם לך לא.
&nbsp

בודלר

New member
נכון הכוונה הייתה שזו תופעה רווחת

אין לי נתונים מקפים זה נכון .אבל מנסיוני זה רווח מאד. אך תמיד יש יוצא מהכלל.

ההתרשמות שלי קצת אחרת

הייתי אמור לעבור להוסטל, אני לא מכיר את העמותה הזאת, אבל בקשר רציף עם אחרת.
הדאגה היא מעל ומעבר, ההוסטלים נקיים מאוד מבריקים, הצוות בעיקרון אמפטי ואדיב.
לא קיבלו אותי, בהוסטל אחד כי היתה אזה טענה שאני כביכול 'מרביץ מכות' ובאחר לא קיבלו אותי, כי אני מתפקד מדי בשבילם,
אבל הם מצאו לי עבודה ואני בקשר כמעט יומיומי איתם, המון השקעה מצדם-בית אקשטיין.
כמעט נחשפתי....
, יש להם הוסטל בחיפה , האנשים ממש יפים והמקום - ארמון.

schlomitsmile

Member
מנהל
הכל תלוי בנפשות הפועלות
כיון שככל הנראה אין פיקוח משמעותי שוטף, הכל תלוי במנהל/ת ההוסטל וצוותו.
אם הם אנשים מוסריים וקשובים- הם יוצרים מרחב בטוח וחיובי בהוסטל,
אם לא- מגיעות התופעות החמורות שתוארו.
יש כאלה ויש גם כאלה.
לכן חשוב לבדוק בשבע עיניים, אבל לא לפסול לחלוטין מראש.

בודלר

New member
אתה אלים?

שלום לך שאלת איפה הייתי אז אני הסתבכתי עם המשטרה שוב, אני לא יכול לפרט כרגע למה אבל זה קשור למה שהתעסקתי בו והיה פיצוץ בפורום, אבל הנה חזרתע אז נחמד שאלת איפה הייתי. קיצור לנושא גם לי יש בעיות להכנס למסגרת כי אני מאד אלים ומסוכן לטענתם של מטפלי אפילו אמרו שאין מקום שמתאים לי בארץ . ואני צריך רק כלא סגור ובלה בלה בלה וזיוני מוח כאלו. קיצור שום דבר לא זז ולר יזוז אני חתול שחור שצריף לעלות באש ממש ציד מכשפות מזוהם כנגדי כאילו אני טאוריסט גם .קראו לי אל .קאיעדה. ופצצה מתקתקת. קיצור סגרו עלי מכל הכוונים . וגזרו עלי מאסר עולם ללא עונש ברור אלא התעלמות עדיף להשאר פצצה מתקתקת משוחרר ולא לסגור אותי. בטענה שאני יסכן תחוסים כאלו שאת אלו שבחוץ אני לא יכוך לסכן?הגיון מפגר קיצור יחכו ועוד יחכו עד שהפנתר יברח מהכלוב ויקבל בראש אחד, קיצור מעצבן ומייאש המצב. וכן זה אני נתנאל

הי נתנאל, טוב שחזרת

באמת תהינו אפה נעלמת חסרת לנו. וגם דאגנו.
תשאר איתנו.
לא אני לא אלים בכלל. פצפיסט אפילו, יש רק כמה נשמות 'טובות' סביבי שעוד טוענות שהם עוזרות לי לך תבין אנשים.

בודלר

New member
כן תמיד יש דמוית שמשחקות אותה ודופקות אןתך מכל הכוונים.

אבל אני באמת הייתי מאד אלים ומסוכן עד כדי כך שאבחנו אותי כציופת אני לא מאמין בזה כלומר שאני כזה, כיום אני ממש פחות אלים אבל זה לא עוזר יש להם חותמת עלי. וזהו נדפקתי.

אבל למה להכליל?

אני מדריכה בהוסטל של בית אקשטיין (באזור המרכז) כבר כמעט שנה וחצי. אני יכולה לומר בוודאות שזה לא נכון באופן כולל.
מדריכים ללא הכשרה? ברור... משלמים לנו שכר מינימום אז אי אפשר לצפות שיעבדו שם דוקטורים.. רובנו סטודנטים (לעבודה סוציאלית, חינוך מיוחד וכו')
דיירים ללא השגחה? לא בבית ספרנו. במהלך משמרת אני יודעת בדיוק איפה כל אחד מהדיירים שלי נמצא..
תלונות על מיקום ומראה? ההוסטלים שלנו ממוקמים בבתי קרקע/וילות. הלוואי עליי לגור בתנאים כאלה...
בקיצור- ברור שיש מקומות לא ראויים אבל אין צורך להכליל
רובנו אנשים טובים שעובדים קשה כדי שלדיירים יהיה טוב.

למעלה