חלמות (טוריגר אני מזהיר כמו שאמרו לי).

נתנאל184

New member
חלמות (טוריגר אני מזהיר כמו שאמרו לי).

אני חזקתי לאותו מקום שהייתי בו שהייתי בן 8 החלומות האלו כל כך אמתיים שזה מפחד, אני מרגיש הכל, את הקשיחות שלה,ם את הכאב שלי, עובר לי מלא מחשבות בראש, אני רוצה לברוח מכל הצעקות, הקללות האלו שאני אשם שאני דפוק שאני זה שהיה צריך לבורח, פשוט להעלם, הם באים ורודפים אחרי, אוכלים לי את הנשמה מוצאים ממני את הקרביים, את הבשר החיי שעדייף שרוף מכל הכאב הצורם הזה, הנשמה שלי מטיילת באין סופר גנים מנסה ללגום מים טוהרים, אבל הכל זועמה אחת גדולה הכל גושים גושים של בשר חרוף ודם, אני רוצה לבורח מהבעילה הזו של ילד/תינוק שהפך לאישה של כמה חרמנים סוטים שאני אהבתי, כנראה מאוד אהבתי, הם פגמו לי בנשמה, הרסו לי את חלקי הגוף, אני רובט שהת]רק וצריך להחליף לו את כל הרכבים, הלב - שכבר נשרף באש

העיניים- שראות רק את הדמעות שנפכות מתוך שני הזגויות האלו ופללות לעתיד טוב. הרגלים שלא נעות ותקעות בתוך עפר סמיגי מכוסות בחול צהבהב כמו השתן שבתוך השתנתי מפחד בליליות הקרים האלו, והיידים - שאף אחד לא חעיבק אותי בהם ורק הצליף ועוד הצליף וטחן לי את הגוף ,איפה אבא? איפה אמא? אטמו אותי בחדר סגור ושכחו עוד ילד/גבר שגמרו בתוכו פיזית/נפשית/מינית מה לא, מצטער

על החירה, מצטער שאני חי,י מצטער על הבכי, אני רוצה לסיים הכל, כי הם אוכלים אותי כמו נחשים קטנים, מלאי צואה ומוות, אנסים בחליפות קורים לי שירי הלל, סליחה אבא על מי שהייתי סליחה על מה שהי,ה אני מתנצל שבאתי אל הקור הזה האוכל בגופי המת, מחורר את המעיים השלופות את הענים הקמוטות, סליחה אבא סליחה, על הכל.

נתנאל184

New member
בדידיות זה הכלא שלי.

הבדידות היא כמו תער היא יכולה לגלח את שערות פנייך, אבל באותה מידה לפצוע ולגרום נזק, הכול קשור לעוצמה בה היא מכה בך או אתה מכה בעצמך, בדידות היא מקום טוב לשות בה זמן קצוב, אבל להיכלא לתוכה מחוסר רצון הוא המכה הקשה ביותר עברתי בדיוק כמו מוות או מותי שימשיך לנצח.

נתנאל184

New member
טוב כנראה אני כבר אובר מידי דרמה קווין מידי ומציק.

כנראה נמאס לכם ממני ואין מה להגיב לחרא הזה שאני פולט מהפה לא משנה, תמיד הייתי לבד ותמיד היה, לפחות נותנים לי לכתוב זה גם משהוא...

נתנאל184

New member
חח מחכה לדם השחור שיציף את עניי.

זה מצחיק שאני רוצה כבר להרגיש את להב הסכין על צוואר עקום, אש ומים בתוך מעים קפואים, לאטום את עצמי בחור שחור אדום, צהוב, סגול כמו הזריקות הללו שנתנו לי בווריד הרפה, חחחחחח אני בטח ארצח כמו תרנגלות שיכנסו לי את הכלי ישר לתחת ,לראש, למעיים, חח לאיפה לא? זה מציק לאוהב מיאוש, לחרבן מיאוש למות מיאוש מי אמר את זה אם לא בלחסן? שהטיב לתאר את החור השחור הגול
המסתחרר עגמומי התלתל השחרר הזה, שבא לו לבוא ולפרום לך תמוח המוצלק הזה, את הנשמה שאין בה נקודה אחת של אור רק אופל מעטה זכוכית עם שפיץ שנכנס לגוף המת הזה, טוב די לבכות, נו לי למוות, שאמא תצרח,חחחחחח הוא מת הוא מת אוי מי ישמע. שימות כבר הכלב הז,ה הנבל הזה תשחררי אמא הוא גדול תני לו להישרף דחפי ילדים רזים לתוך אש ותפת גדולה תבעירי את עצם המושלקת הזו, שימתחו לו את הוורד הזה שיש בתוכן, למות פשוט לסיים, תודה וזהו, תודה
אחים שלי למאבק חזר התכלית, לסיים את הלב, לסיים את הדם על ראש על כרים מזוגגים עם שתן סמיך דיצא מהלקות ,לא הוא נהנה ,הוא נמתח לו השמוק, הם חדרו לו במאמא חחחחחחח, חחחחחחח איזה הזוי אנ,י סוטה מי,ןם סוטה מוח, חולני, למות, פשוט די מטונף הכל אדום שחור צהוב הכל דם נקרש בתוך הקרח הזה שהוא הלבנונית שבתוך עין המוות של,י חמולה חמולה,חמולה משפחה איש אחד מנההיג הכך אבא די למות, אני לא מת כן אני לא מת עדיין לא, תודה על הכל אבא יקר, על הקללות, המכות ,האונס הנפשי הזה, תודה אבא אוהב אותך.
&nbsp

למעלה