"טוב היות האדם לבדו"

arana1

New member
"טוב היות האדם לבדו"

הכותרת כצפוי ממש לא משהו והחוקרים כרגיל מדברים שטויות שחבל על הזמן אבל טוב שלפחות מישהו שם לב לעובדה שלהיות לבד זה לא פשע או תסמין של לקות אלא בהרבה מקרים דווקא ההפך.

אולי, מהרגע שגם הסמכויות עלו על המובן מאליו, חלק מההורים והמטפלים יעיזו לנסות להפסיק לענות את הילדים כל הזמן

נתנאל184

New member
טוב מאוד להיות לבד עדיף גם למות לבד.

הכל לעשות לבד זה מה שטוב לי לפחות,להיות לבד משמעו להיות משחורר מהכבלים של החברה המטומטמת זה לפחות מה שאני מרגיש.

נתנאל184

New member
אם הייתי יכול הייתי מסתגר כל חיי בחדר

עם כמה שיותר ספרים ולא מדבר עם אף אחד עם אף בן אדם, לטעמי הספרים עדיפים על בני אדם שבמילא לא מבינים אותי, אני מעדיף את בודלר על כל האנשים לפחות הוא מדבר עלי ואותי, מזמן אני וותרתי על כל מגע, זה מה שיש לי לומר, ואני מבין היטיב למה אוטיסטים לא רוצים להיות בקשר עם אף אחד ולטעמי זה טוב, קשר? מש לא לא עבורי אותי זה כבר לא מעסיק בכלל

נתנאל184

New member
אגב מעניין אותי לדעת מאיפה יש לך הכוחות להתעסק בזה.

בכל מה שאתה קורא/חוקר כי אני פעם חשבתי שווקא מתוך חקירה והבננות אפשר להתמודד מול הכאב, אבל אני מבין שאני חושב רק על המוות, ומי שמתעסק בדברים כאלו כנראה סובל פחות? מה דעתך? כי שמעתי מה אמרה דליה רביקוביץ המשוררת המעולה היא אמרה שהיא בדיכאון היא לא יכולה לחשוב על כלום חוץ מהוות וככה גם אני לכן נראה לי אתה נמצא במצב טוב יותר בחייך? או שאני טועה? סתם מסקרנות אני שואל, אני יודע שאתה מאוד אכפת לך מהצב האוטיסטי אבל בפן האישי אתה מאוד מדוכא נכון? ככה אני חושב לכן אתה מתעסק בזה כל הזמן, זה ממש מעניין התעסקות בזה כדי לרפו תכאב אבל אני כבר לא מסוגל...

arana1

New member
זה ךא שאני עוסק בזה כך הזמן

באמת שאין לי הרבה כח וסבלנות בשביל זה וגם אין לי מושג עד כמה זה משנה אם בכלל,
כולה דקה פה ושם שמשהו קופץ לי אז אני מעלה את זה

רוב הזמן אני בוהה ולא עושה כלום

נתנאל184

New member
אתה כמוני.

גם אני לא עושה שום דבר עם חיי ממש כלום, כל היום יושב וחושב אח שלי צוחק עלי וכולם שאנ י מבזבז את חיי, פשוט ראיתי שאתה מעלה מידי פעם וגם כותב בכל מיני ראשתות חברתיות אז התעניינתי. היה לי ברור שרוב הזמן את לא עושה לום כמו רוב האוטיסטים....

נתנאל184

New member
אגב מעניין אותי לדעת מאיפה יש לך הכוחות להתעסק בזה.

בכל מה שאתה קורא/חוקר כי אני פעם חשבתי שווקא מתוך חקירה והבננות אפשר להתמודד מול הכאב, אבל אני מבין שאני חושב רק על המוות, ומי שמתעסק בדברים כאלו כנראה סובל פחות? מה דעתך? כי שמעתי מה אמרה דליה רביקוביץ המשוררת המעולה היא אמרה שהיא בדיכאון היא לא יכולה לחשוב על כלום חוץ מהוות וככה גם אני לכן נראה לי אתה נמצא במצב טוב יותר בחייך? או שאני טועה? סתם מסקרנות אני שואל, אני יודע שאתה מאוד אכפת לך מהצב האוטיסטי אבל בפן האישי אתה מאוד מדוכא נכון? ככה אני חושב לכן אתה מתעסק בזה כל הזמן, זה ממש מעניין התעסקות בזה כדי לרפו תכאב אבל אני כבר לא מסוגל...

למעלה