בחודשים האחרונים אני ממש מתעללת בעצמי פיזית

איזה טעות עשיתי? כי לא ראיתי שום טעות...

אני פשוט חושב שלא באמת הבנתי אותך....

צלליתי

New member
הכלים הנורמטיבים

בדר"כ "הכלים הנורמטיבים" הגיעו מאלו ששלטו או שולטים בחברה.

האם אלו שם למעלה - בהכרח מייצגים את הנ"ט הממוצע?

לי נראה שאלו שם למעלה - הם הרבה פעמים הפסיכופטים ביותר.

לפי דעתי החברה צעדה ככה מסיבות מסיומות.

כמובן שיש אלו שקבעו את הכללים אבל הם נקבעו כי הייתה הסכמה בין הכלל אל האליטה הם לא יכלוט לעשות מה בא אפילו שיכלו להטיף ולשגע את ההמון שככה זה טוב כמו מטיפים דתיים למשל. אני חושב שהחריג זה שלא התאים את עצמו לכלל נתקל רוב חייו מילדתו ע ד מותו בחרבוטת שהחדרו אל ליבו הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית כי הוא לא התאים את עצמו למסגרת, והכללים הנורמטיבים שהביאו מלמעלה על ידי כנראה קבוצה מסיומת אבל גם על ידי התערבבת של הכלל הובילה את החריג לנסות א לשנות את עצמו או להתרחק ( עיש יחדי סגולה שהיו שונים וגם זכו לאהדה אלו היו גאונים למשל אבל רוב החריגים זכו לבוז ואף לרצח באופן הכי פיזי). וכן האלו מלמעלה מציגים את הנורמטיבי הממוצי אפילו שהם קבעו אולי את הכללים או עיצבו את החברה, הנט הוא נט והאוטיסט הוא אוטיסט, ואלו שלמעלה בעמדת כוח הם אכן הכי פסכופטים והכי אגו מניאקים ורצחנים כי הם אלו שקובעים את הטון, ומחלטים מי למוות ומי לחיים.

חשוב שהיה קשר בין הלב לראש.

בין השכל לרגש בין המהות לקליפה זה אומר שאפשר לפרש בכל מיני צורות אם הם מתלבשות על כמה אופנים מכל מיני כוונים שונים, אבל כאשר אומרים שאדם שהוא לא מראה " אהבה " שהוא חסר רגשות ואנטיפת מסתכל על זה מזוית אחת ולא מסתכלים על התמונה המלאה. והמורכבת יותר, זו הייתה הכוונה שלי.

אז אני עשיתי את שלי.

במידה ואת רוצה עזרה אני פה אם את רוצה על גבי הפורום אני גם פה.

למעלה