אוטיסטים מחלמים האמנם זו מחלה? הנה.

צלליתי

New member
אני מאוד מקווה שאתם מבינים אותו...

מאוד מקווה שאתם מבינים את אחי. הרי המטרה שלי היא אולי להבין אותו יותר - דרככם.

מצד שני, יש אולי איזו תחושה שבאופן אוטומתי - תזדהו יותר עם הצד האוטיסטי, גם אם הוא הצד הפחות רגיש וסובל (במקרה שלי אחי אני דיי בטוחה שהוא סובל למוות, למרות שאחרים אומרים לי שזה בטח לא כמו שאני מדמיינת).

אני מבין גם אותך (ורגיש בטח אני לא להפך).

אני לא שופט לטובת אחיך כי הוא אוטיסט - אם הייתי לא מזדהה איתו הייתי זורק הכל לפח. אבל אני מבין גם את הצד שלו. אני חושב שאין באמת עזרה שתבלי על גבי הפורום שבאמת תעזור את צריכה לדבר עם אדם הרבה מאוד זמן, לאורך, לקבל כל פרט ופרט, שיחות ,תמיכה מה לא. גור הציע לדבר איתו, אני הצעתי, זו החלטה שלך.

arana1

New member
הצורך של הסביבה והמשפחה בלהיראות נפלא רומס את האוטיסט

נכון שאין כוונה לרמוס אותו,
הכוונה היא להימנע ממבוכה ושיצביעו עליו ועלייך כי הרי אין דבר נורא מזה למי שכל מה שהכי חשוב לו בחיים זה להיות הכי מקובל ופופולרי,
אלא שמה לעשות שהתוצאה של הנרקסיזם המטורף הזה היא הכחדה רצחנית לחלוטין של כל מה שהאוטיסט זקוק לו בשביל להתפתח לאדם המדהים שהוא,
ואז מקבלים את שברי הכלים שאת מכירה,
או אנשים שהרגו את עצמם מבפנים וחיים כמו זומבים מאושרים

לקדם לא תמיד זהה לרדיפה העיוורת והאטומה של הסביבה הנורמטיבית אחרי מה שמוגדר כהצלחה
אוטיסטים יכולים וצריכים להתקדם אחרת
וזה בדיוק מה שלא מובן,
לא לך ולא לאף אחד אחר

ו אנשים שהרגו את עצמם מבפנים וחיים כמו זומבים מאושרים

אמת ויצב : למזלי אני לא נסיתי מש להשתנות אבל לפני שנתיים חשבתי לוותר ללכת ללמוד, להתחתן וכו לא הצליח אז הבנתי שבחיים זה לא יקרה. ואחרון אני לא מסכים איתך שזה לא מובן לאף אחד. עובדה זה מובן לך וגם לי אבל יש מעטים שמבינים ובזה אתה צודק.

צלליתי

New member
אוטיסטים יכולים וצריכים להתקדם אחרת

אבל השאלה היא איך.

ממה שקיים כרגע - עדיפים ההורים שמקדמים את הילד ככל יכולתם, מאשר אלה שמכחישים את היותו אוטיסט.

אתה לא חושב ?

אני מסכים איתך.

הם צריכים להודות שהוא אוטיסט זה חלק מהדרך לטעמי והדרך עוד ארוכה..

למעלה