רציתי לשאול לגבי מכללת בית אקשטיין

reload00711

New member
רציתי לשאול לגבי מכללת בית אקשטיין

אני מתעניין בלימודים במכללה הזאת,
ורציתי לשאול במה מדובר, לפי מה שזה נראה זה פשוט ניסיון לסחוט כסף
מאוכלוסייה חלשה, כי מקבלים חברה בלי זכאות לבגרות ללימודי מדע"ח , כלומר משהו פה נראה לא תקין, האם באמת מדובר בעבודה בעיניים או שאולי אני טועה ?

לא ללמוד.

עצה שלי אל תלמד, תהיה מובטל, תקבל קצבת נכות, תשבת מול המסך ותנה מהחיים, תהיה כמוני... אל תעשה כלום אין לשם מה....

גור42

New member
זה תואר באוניבר' הפתוחה, אז התואר עצמו כשר למהדרין. אבל..

תואר באוניברסיטה הפתוחה ניתן לעשות גם בלי בית אקשטיין. אז השאלה היא עד כמה הליווי שלהם מועיל וכמה הוא עולה (ומעניין שהמחיר זה משהו שהם לא מפרסמים. די חשוד בעיניי).

כדאי גם לברר מה פירוש הדבר ב"הדרכה להשתלב בשוק העבודה". אני לא מכיר ספציפית את בית אקשטיין, אבל בהרבה מקומות פירושה של "השתלבות" כזו היא למצוא לך עבודה תמורת גרושים (הרבה מתחת לשכר מינימום) ולתרץ את זה בטענה שאתה "נכה".

לא יודע אם זה המצב גם בבית אקשטיין. אבל אם כן, ואם אתה רוצה לעשות את התואר בשביל למצוא עבודה, אז זה לא שווה את מאמץ לדעתי.

אוי גור בא לבקר איזה כבוד.

שמחתני לראות את הודעתך אפילו רגשתני כל הכבוד על הענות לעזור לבחור הזה, כל הכבוד גור.

arana1

New member
מעדויות שעלו גם כאן וגם במקומות אחרים עולה שזה המצב

שההתערבות והתמיכה של האנשים של בית אקשטיין המון פעמים משפילה ומגבילה ומרגיזה מאוד,
אין להם באמת אמון באוטיסטים והבנה באוטיזם

אני פעם רצו שאני היה שם.....

אבל לא רציתי עכשיו גם רוצים - אבא שלי מכריח אותי ללכת להוסטל אין לי עצבים זה מעצבן ואני לא רוצה, אבל הוא יזרוק אותי מהבית במילא ואין דבר כזה כי הוא לא יכול לטפל בי, אז אולי אני גם היה בית אקשטיין או בדברים דומים.... אבל לא בא לי.

גור42

New member
אגב, אני עשיתי תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה בלי בגרות

ולולא הייתי עסוק בדברים אחרים כרגע, הייתי יכול להתקבל בלי שום בעיה לתואר שני בכל אוניברסיטה בארץ.

אז כן, בהחלט ניתן לפצוח בקריירה אקדמית בלי בגרות (ובתחומים מסויימים, כמו מדעי המחשב, תואר של האוניברסיטה הפתוחה נחשב ליוקרתי יותר מתואר של אוניברסיטה "רגילה").

כן עסוק ועוד איך.....

.........................................................................................................

למעלה