טעות.

arana1

New member
הוא לא יכול להבין או להפנים את הפגיעה בך

בגלל שזה לא גברי או בגלל שכאבא הוא לא מסוגל להתמודד עם זה
אין מה לעשות עם זה
וגם לא צריך לעשות עם זה כלום
ככה זה וזהו

כמו הרבה אנשים פגועים אתה לבד עם זה
נקווה שיום אחד תמצא מישהו שיהיה מסוגל לקשיב לך בצורה שתרפא את זה
זה מאוד מאוד קשה

לא יודע אם באמת עוזר לצייר את זה ולדבר על זה
אולי

נכון.

אני מבין שהוא לא יכול להתמודד עם זה אף אחד לא יכול לדבר איתי על מה שאני מרגיש, אני לא מאשים אף אחד אני מבין שבאמת קשה לדבר על דברים כאלו, אבל שהכל בתוך הלב זה הורג אותך ואין למי לספר. לא שאני כזה יכול לדבר על מה שאני מרגיש או בכלל מבין מה אני מרגיש. בקשר לציור שהייתי ילד הייתי מצייר מה שאני מרגיש, ציורים עם מסר, סימבולים, על המאבק שלי בנפש שלי. ספרתי לך הם אמרו שזו גאונות אבל מצד שני אמרו שיש לי שיגעון גדלות. אז מזה שווה? מצד אחד סוטרים לי מצד אחד משבחים, זה ממש מה שאמרת על הברק, תמיד יחשבו שאני חכם אבל תיד היה מפגר/שחקן באותו זמן, קיצור סיוט...

arana1

New member
לצערי אין לי פתרון בשבילך, אתה מחפש הזדהות, לא תמצא

אתה חוזר ומתלונן על כך שמשקפים אותך בצורה הפוכה, מזעזעת, דפוקה ומכעיסה, אלא שזה המצב של כל האוטיסטים,
אנחנו, בדיוק כמו כל אדם, זקוקים לקבוצת הזדהות, לשייכות, לקהילה, למי שהוא שישקף אותנו, ואין בנמצא,
גרוע מזה,
לא רק שאין אלא שמה שיש כופה עלינו בכח ובאכזריות ובחוסר התחשבות מטורף להזדהות עם מה שהורג אותנו בעינויים.

אני לא אוהב לשקר ולהבטיח מה שאי אפשר לקיים ולכן מה שמרגיש לי נכון זה לומר לך שפשוט אין כרגע שום פתרון למצב הזה,
מלבד,
שזה מה שאני מנסה לעשות,
להתרחק ככל האפשר ולנסות להמשיך לעבוד לבד ובלי עזרה על הסיכוי לפתח זהות תקינה בחברה שהפכה את המחלה והשקר והזיוף והצביעות והבצע והאלימות לחוקיה.

כן ברור אני לא חושב שהמקרה שלי שונה משל אוטיסט אחר.

אני לא שונה ולא מיוחד משום בחינה אני כמו כל אוטיסט אחר. אני ממש גם לא רוצה שתשקר לי. ,או שתכתוב לי דברם נעמים זה לא מה שמושך אותי בכלל לא. אני לא רוצה שתשקר לי, אני יודע שזה המצב ,אבל הייתי רוצה שהיה פיתירון לי אין כזה...וכן אתה צודק אני עדיין מנסה שיזדהו איתי. אני חושב שזה טבעי. אבל גם אני כמוך מבין שזה לא יקרה ואז אני תוקרע לעצמי כדור ברגל, וחוזר על אות טעות ולנסו,ת להפתח, לנסות להסביר, ואין סיכוי. שהם יבינו כמו עם אבי למשל. שהוא נטי ובחיים הוא לא יבין. אבל כאב לי שהוא לא מבין אז אני מנסה... מה אני יעשה אני בן אדם, אבל שוב ממש אני לא בא עליך בתלונות ואני אוהב מאוד את הישירות שלך, גם אני כזה....

arana1

New member
עזוב מה יחשבו, הסביבה לא משקפת אותך, זו הבעייה של כל הא"ס

הסביבה אינה מראה בשבילנו, היא לא רלוונטית לקיומנו ולא מסוגלת לזהות את קיומנו.
מבחינה חברתית ומשפחתית אנחנו מתים,
וכנראה תמיד נהיה,
אלא שככל שזה קשה יתכן ואפשר לחיות גם בלי חברה ומשפחה
לא שזה קל
אלא שמצד שני כמו שגם אתה מספר אז כנראה זה לא שיש לך, לי, לנו, ברירה

צריך להתרגל לרעיון הזה.

אני יכול לומר שכיום אני בקושי בקשר עם החברה ,אבל אני חייב להודות שאני נפגע ממנה כל פעם מחדש ,ורואה כמה היא רעה לי..... ונכון אין לנו בריריה אלא לברוח, אני כבר הבנתי את זה בחודשים האחרונים. שהנורמה לא תשתנה והיא אפשר להאבק בה... צריך לחיות את עצמך. הבעיה שאתה נקל בם כל הזמן. אני לא מכיר מציאות נקייה מהנט לא מכיר את זה פשוט....

אני חושב שאני מוכר לחשיבה על הסוף.

אני חושב שאולי התרגלתי לחשוב על העולם כסופני, יכול להיות שזה אולי גורם לי לתחושה שאני לא אשם, שהכל עומד להיגמר, שזהו הנה תם הענוי, אני חושב שהגיע הזמן לעצום את העיניים. ולישון אני בטוח שלא מעט מכם חושבים ככה מדי פעם או באופן קבוע, אני חושב רק על הסוף כבר שנים. אני מקווה שהוא יגע הלוואי שאני יכול לתת נשימה אחרונה צלולה, יפה, ונקייה, ללא הסבל וללא המכשול, אני לא יעשה לעצמי כלום, זהו אני כבר לא דרמה קווין, אני לא מטורף. אני פשוט אחכה, וישב ואחכה שוב ושוב ללא הפסק. ואולי היה טוב? אני מאמין באור כמו שאני חומד את האפל. נקווה לצלול אל הטוב נקווה לסלק את החשכה. היה טוב, היה טוב ככה אמרת קפטן, והמח אמר אחרת, והמח מבקש אחרת...

למעלה