כתבה על נשים אספיות ויצוגן ע"י דמות בסדרת טלויזיה

אני מעריץ נשים ועוד יותר מעריץ אוטיסטיות.
אין נשים מיוחדות יותר מאוטיסטיות, יפות, חכמות, טובות, מרתקות, אני תמיד אומר שצריך זוגיות אוטיסטית. אח שלי אמר לי ככה " נתי להיכנס עם פסיכופת כמוך למיטה זה כמו לישון שעליך חגורת נפץ מתקתקת היא תקום בוקר ותפוצץ" משהוא כזה זה מאוד פגע בי בזמנו ,אבל אני מבין אותו וכמה הוא יודע את על בשרו. אבל באופן כללי, אני חושב שאדם צריך להיות מי שדומה לו. זה דעתי, אני אכנס למאמר אחר כך, ואולי היה לי מה לומר לעניין.

קראתי ואני לא כזה בדרך כלל.
הם אמרו שאוטיסטים הם מאוד ישרים כלומר אם ישאלו אותם שאלה הם יענו ישר מה שהם חושבים, אני לא ככה בהכרח. אני לא עונה פשוט, אם ישאלו אותי " מה שלומך" אני ימשיך ללכת. אני לא יענה אני לא יסתכל, אני לא בוטה, ולא גס בדרך כלל, יש לי כל מיני יציאות פוגעניות. אבל באמת שאני לא מתכוון. אני בדרך כלל מתעלם, ולא עונה, ויותר נכנס לתוך עצמי. אני לא אספגר. ממש לא, מי שחושב שאני אספגר לא מכיר אותי אפילו קצת. אבל מעניין לדעת מזה להיות אספגר, זה תפקוד יותר גבוהה, וקל להם יותר, והם יותר מסתדרים. אני פי די די בתפקוד לא גבוהה, זה שונה לגמרי, אני ראיתי אספגרים ולא זהיתי שהם אוטיסטים הם ממש רגילים, אני רק רואים אותי ישר מזהים שאני אוטיסט, אבל פעם לא היה לזה שם אז חשבו שאני מפגר... קיצור לטעמי זה יפה שיש יצוג של נשים אוטיסטיות בטלווזיה. זה מעניין מאוד..

למעלה