שאלה להורים איך אתם מקבלים את ילדכם?

nati6589884

New member
שאלה להורים איך אתם מקבלים את ילדכם?

אני יודע שאני הרבה פעמים מאוד תוקפני וגם יצאתי בהרבה הצהרות מאוד קשות בקשר להורים. אבל כמו כל אדם חוקר אני רוצה
לשמוע

את הרגשתכם. כדאי להבין יותר. איך אתם מקבלים את ילדכם? מה הם
הקשים? האם הייתם רוצים שהילד לא היה אוטיסט? האם
אתם הייתם רוצה למצוא תרופה לבעיה שלו? האם
אתם אוהבים את הילד לא משנה מה יש לו?
כלומר האם אתם חושבים

שהייתם אוהבים את הילד אם הוא היה מקל עליכם? איך אתם מקבלים את שונות שלו? כלומר אם הוא יוצא איתכם לרחוב והראי אוטיסטים
מאוד שונים וזה בולט א. אתם מתביישים שהוא עושה בושות? או שאתם מבינים
אותו? אילו קשים עלו בדרך למשל ביצאה החוצה. כי איתי
זה סיפור מהפטרה אני לא יכול לצאת החוצה.
ושהייתי ילד הייתי רץ לכביש ( גם עכשיו לפעמים) או
צועק ומתחיל להשתלול

שיש תור או שהולכים למסעדה וזז כל הזמן. אז הורים
מתביישים בי אבא כאלו והוא לא מרשה לי לצאת מהחדר שבאים אורחים. זה מבאס אבל ככה האם זה ככה גם אצלכם? איך מבחינה כלכלית מסתדרים עם ילד
אוטיסט? האם אתם מאמנים בשיטה שהיא לא טיפולית מקובלת אלא הבנה
והכלה של הילד? האם הלחיצו אותכם ובגלל זה
פנתם לתחום הטיפולי? אתם רואים בילד שלכם לקוי? זה הכי חושב

כי זה שאלה גדולה מאוד. או שאתם חושבים שיש בעיה ורוצים לעזור לו ( בעניי אתם כן אבל הדרך לא טובה בכלל).
זהו זה מה שיש לי לשאול. אני באמת פתוח
רוצה להבין אותכם. אבל יכול להיות שאני יגיב בנימה אולי תוקפנית. אבל שוב ממש לא מתכוון לפוגע.

nati6589884

New member
היי תראו איך השקעתי.

תגובה שניים שלושה? לא תנסו לעזור לאדם שהוא מטבעו מסתקרן? מאיפה אני אמצא הורים שיתארו לי את המצב? אין לי הורה אחד שאני בקשר איתו. זה מבאס אבל הורי לקחו אותי לכל הטיפולים הנוראים. אבל מה שאהבתי למשל היה לא הקלנאי תקשורת שעבדה איתי על המילים כי לא שלא יכולתי לדבר דברתי בגיל 8 חודשים אבל אני דברתי כאילו שונה כלומר היא ניסתה " לעזור" לי שאני אוכל לתקשר באופן רגיל עם שאר הילדים מבחינה זו שלמשל אחד אומר מה שהוא אחד ואני אומר מה שהוא אחר או שהייתי מערבב בין מילים שלא קשרות ממש לשיחה אבל מנתחת התנהגות לא הייתה לי למזלי. אבל אני
&nbsp
זוכר פעם שאמרו לנו להביא צעצועים שאנחנו אוהבים. אז אני כמו דבליל הבאתי את כל הצעצועים שלי כי אמרה מה שאנחנו אוהבים אז היא אמרה שכל אחד יוצרא ואני הוצאתי את כולם. אז היא כעסה עלי ואני זוכר שהיא הייתה כזו אדומה שהייתה צועקת. גם הייתה שמה אותי בצד לפעמים או לא משתפת אותי וכולי כי היתי משתולל. למשל פעם עשינו יום כיף כאילו בריכה אז היא הוציא אותי מהבריכה ושמה אותי בתוך גיגית כזאת קטנה ולא יכולתי בכלל לזוז והשאיר אותי שם וממש קנאתי שכולם שוחים. אבל היא לא רצתה שאני יפרע. אז הורים שלי לקחו אותי גם למטפלת אחרת לא זוכר מה. קיצור אמא שלי אומרת שאני עד מאחור בקושי תקשרתי איתם אםילו יותר בערך גיל 10 כאילו היה לי שפה מאוד גבוהה אבל לא דברתי וזה. אז סתם רציתי לדעת איך זה אצלכם. למשל מה שאני זוכר כדבר רע כאלו באמת זה שהייתי בבית הספר והיה לי חבר ובאתי עליו מתוך אהבה ונתתי לו נשיקה אז הוא צעק ואז המורה שלי אמרה " אל תקרבו עליו הוא חולה שלא ידבר אתכם" ואז היא שמה אותי ליד שולחן ברזל בסוף הכיתה והכי כאב שלא הבנתי מה עשיתי לו. כי רציתי להראות לו חיבה והוא הלישן עלי. ויש עוד לא מעט אפילו המון מקרים אבל זה זכור לי ממש. אז בעצם היכולת שלי להבין את הקשר כמו שאומר ארנה מתי כן ואם לא לא ממש קיימת. אני חושב שכולם יכולים להיות איתי בקשר וכולם אותו דבר. וכולם קיצור סתם רציתי לכתוב...

nati6589884

New member
גם אני נזכר עכשיו.

שהייתי ילד בעייתי בלימודים אז היו לוקחים אותי לשעות תיגבור כי אפילו את השם שלי לא ידעתי לכתוב עד כיתה ד לא ידעתי בכלל קרוא וכתוב. אז הייתי הולך לשם ואני זוכר שהייתי מסתכל על האותיות ולא מבין כלום אז הם לא ממש " ריחמו" עלי והיו נותנים לי לחזור על זה עוד ועוד פעם. היא הייתה די מרושעת אני כל כך שנאתי את אבל היו מכרחים אותי להשאר שם כל שבוע פעמים שעתיים. מה שאהבתי בית ספר ביסודי זה את שעורי סופרט הייתי מחכה שיגמר כבר השיעור .זה היה הסבל הכי גדול שלי. אני כל כך שנאתי את הלימודים שאי אפשר להבין את זה. אז אחר כך טענו שלא יצא ממני שום דבר ושאין לי ראש וכל מיני דברים כאלו ומה שאני זוכר מהתקופה ההיא ואני לא זוכר כמעת כלום זה את הקטע הזה שאתה רוצה רק לבורח ולברוח ולא להיות שם. זה דבר מאוד קשה להסביר לאדם שלא מבין מזה לשנוא כל מסגרת. אז הייתי בורח לפעמים יוצא מבית הספר ( בכיתה א/ב) ומסתובב לבד בשכונות הכי אלימות בעיר שלי. הייתי חוזר בערב בערך בשעה 7 מאחרי בית ספר לפעמים ברחתי לפני. וזה בעצם היה מה שהציל אותי. והקטע הוא שלא הייתי ילד מטומטם בכלל לא אבל מערכת החינוך המפגרת לא הצליחה להתמודד איתי בכלל. אז היא השליכה את כל מה שרע בה בי. קיצור התקופה הקשה ביותר הייתה החוסר יכולת לקורא ולכתוב בכלל. זה עורר הרבה לעג והרבה צחוק. למשל בחשבון הייתי מבריק לגמרי או בציור אבל הפ רצו שאני היה טוב הכל. אז קדם העלו פה מזה חריגות ומזה מנודה אז לא הייתי ממש מנודה חברתית אבל תמיד הייתי עוף מוזר לחלוטין. מעין עשב שוטה ולא מוזהה מעין עלה שהסריח ומכער את כל השיח.וכולי וכולי. בעניי בית הספר הוא מתכון לצרות אין בו שום נחמה וין בו שום ישועה בעניי אדם לא צריך בית ספר ולא צריך אקדמיה אדם צריך ללמוד בעצמו. ולפתח את עצמו. טוב קיצור פרקדתחי.

nati6589884

New member
וזה לכל הדגנרטים ועלובי הנפש.

אלו שלבם מזמן כבר לא מזרים דם אלא סך הכל מזרים שתן ולא סתם שתן אלא של גמלים וזה הכי מסריח. אלו שלא מסוגלים לצאת מהאני ולעבור לאחר. אלו שחושבים "שהשמש זורחת להם מהתחת". כל אלו שלא יכולים לקבל את השונה והם בעצמם נחותים אלו שמסתכלים על הקליפה ולא מנסים לטועם את הפרי עצמו. לאלו שאומרים לך " שאתה לא שווה כלום" בזמן שהם לא שווים את הדם זורם להם בעורקים שהם ערלי לב, ומסרחים מכל הבחינות אלו בעלי הלשון החלקה, הנקייה משלב הלשוני הגבוהה השפה " התקנית" בזמן שהם מזיינים את כל מה שטוב ויפה בעולם הזה. לכאלו שחשוב הפוזה יותר משמעות החיים שיודעים את כל המחזות של שקספיר בעל פה שבקאים בתורתם של הוגי הדעות "הגדולים" ומשננים אותם כמו כלבים רפי שכל שמלקקים את התחת להגל או שמוצצים

ארת תורתו של פרויד אבל לא מבינים מילה אחת ממה שנאמר " אנטלקטאולים" נפוחים
פוצים שחושבים שהשכלה הרחבה שלהם היא מדד לחכמה בזמן שהם בעלי עכוב שכלי ורגשי ברמות . אני מתעב אותם אני בז להם לכל גאון ולא משנה שהיה גאון כל הדורות שאין בו טיפה רחמים, טיפה של הבנה והכלה בשבילי עדיף לדבר עם מוכר בשוק הכרמל עם עברית משובשת שלא יודע קורא וכתוב ולא לדבר עם "מלומדים" שוכחים " שבין אדם לחברו אדם לבין השם להווה" " שדרך ארץ קדמה לתורה" אלו הם הנחותים בכל בני אדם הם שפלי הרוח, תחלאות החברה, בני הזונות שכמו פשפשים אני מנסה לנער אותם מהחולצה. ואלף מקלחות לא יפגו את ריח הסירחון. אני מעדיף להריח את החרא של הכלב שלי. במקום לדבר עם אנשים שכאלו. פאטתים, עלובי נפש, חולי הרוח האמתיים שלובשים את הלבוש הנקי, הצח של אלו שקובעים מהו הסדר בעולם " מי למוות ומי לחיים" ומי יקום? מי יגיד די? בעייני " מותר החיה מן הבן אדם". זה דעתי.

nati6589884

New member
זה מכוון " לאנטלקטאולים" שוכחים שיש דבר כזה רגש.

זה לא מכוון לאף אדם באופן אישי. אלא אני כותב על סמך הניסיון שלי אנשים לפעמים מאוד משכלים יכולים להיות קרים מאוד. וחבל.

למעלה