הציור

הציור

הוא בשבילי עולם ומלאו, הוא עולם דמיוני בו אני הקפטן בו אני זה שמזיז את ספינת הקטיור ומזיז באופן ידני את המפרשים.
זה עולם שבו אני משתולל. זה עולם שבאו אתם יכולים להיכס ולראות מה אני חושה/מה אני מרגיש. להיכס לעולמו של ילד פצוע.
שלא דיבר לעולם לא משנה מה על מה שכאב לו. ציירתי מי שנולדתי וגם לפני ציירתי. ציירתי גדול תמיד גדול " מכיר סמבלויזם?
מכרים ציורי טבע? בפרקצניסטיות חסרת גבול , כל קו לחשושב כל שעה. תמיד מכות על ראשי למה לא הצלחתי. להוציא מהלב.
לתרגם את הנשמה לבחוץ. הציור הוא אלוהים. אני הוא הציור כמו שהציור הוא אני. השירה היא גברת בשנוי אדרת הציור היא
הגברת במלאו הדרה היא אדון לכל. מעין לבחוץ. הציור הוא אלוהים, ואלוהים הוא ציור ענק מונח תלוי על שמי הכוכביפ. אני אוהב
אותך מכחול. אז למה בי אתה לא נוגע? כי פחדתי לא לדעת ופחדתי לא לגעת בנבכי הנשמה לדעת. אוהב ציור, אוהב מכחול.
אבל מפחד מהרגע בו אכשל. ללמוד, ללמוד, וללמוד, תמיד ללמוד הכל, לצייר ציור גדול או קטן, שהייתי ילד ציירתי ציורי ענק.היית
י בתחריות שטויות במיץ עגבניות. ציור הוא המנשמה ,ל קסמו לי המילה "גאון" ולא , ילד פלא" כמו הפלא שהיה לי בגרון. אני
סך הכל תירון, חומד לצון רוצה לגעת בתליון לגעת בציור הוי זה חלומי היום.

הוי הוי ציור לפנים

געי לי בחיים-, אוי אוי אוי שיר יווני יחד עם טרוקי פוליקר חגיגיה יוונית איזה חיים.

שיר יווני.

אוי הנה הוא מגיע מיוון.
הנה הוא בא חביב על הבנות.
שר סרנדנות- לגבירות. הנה הוא
עם כובע על הראש. וגיטרה ביד
מנגן אתונה-יוון. אוי הוי יוונית.
איזה מוזיקה טובה, שם בין האים.
אני צף לי על המים בסירה, נוגע ברוח
המסעירה. יוון הנה אני בא.

למעלה