יהודה פוליקר כשתגדל.

עוד שיר

על אבי אני לא כועס אני מבין שזה מה שקורה שאתה לא מציית. במילא מעולם לא היו לי הורים.
ותמיד הבנתי שהורים ז ה חרא אתה לבד נתנאל תמיד לבד.אני לא כעסתי על אבי הבנתי שכך הם החיים שאתה לא מציית.https://www.youtube.com/watch?v=5W8mX1s6T5A&in...

אוי נתנאל אתה בדיחה רעה.

אפילו לא מצחיקה. מנסה ומנסה שישימו עליך לב נתנאל. אחי אתה לבד. כן העולם הוא כואב. הם סך הכל
דמיות ורטאליות. הם לא יחלישו את הכאב. סך הכל רוחות רפאים אלוהי אני לבד. תמיד לבד, עיני צרובות
שיני נרקבות. בודד תמיד לבד. עלי נגזר למוות לבד. אתה כזה פתטי נתנאל כזה עלוב אלוהים ישמור.
הכאב הוא נוגע וזה כואב שאתה נוגע לי בעמוד השדרה ,למטה קצת בפינה. אלוהים סלח לי על הכל.
אולהים על הרע שבע טהר אותי כי שחור אני כל חטא עשיתי. סלח לי שנולדתי. סלח לי אבי סלח לחי לי אימי.
כי פרא אדם הבאת לעולם. סלח לי עולם. פתטי כל כך פ]טטי אין תרופה לכאב, ואין משחה למרוח בדפונות עורקי
הלב. לבד ליצן שלי, להצחיק להצחיק, לא לצחוק, כך גזרו עליך אודם על השפתיו, שוקר בלב מחשמלים אותי.
להתראות חברים. להתראות עולם סליחה אמא סליחה אבא.

טוב תנו לי למוות ידמיות ורטאליות.

מה אני מצפה מכל מיני טקסטים מהלכים, חסרי נשמה ורוח. שינפחו בי נשמה? סך הכל מילים מחוברים למילים.
שום משמעות. כי אמר קהלת הכל הבל הכל הבל. הכל שקר והכל זבל. שנואים עלי כל בבני האדם עלובי הנפש.
תולעים כולם. הלוואי שיפגע בך איזה מטהור או איזה סליל של ערס מפיו של נחש, למות ,למות, למות, כולם בני
זונות. משארים אותי למוות. אני קפוא חה, קפוא אני כבר הלכתי לעשות את זזמי בני הזונות יראה את זה לא.
אני השמש המצימצה מתחת לשחלונות ,מתחת לסורגים. כלבים כולם ,חופשי זה לגמרי לבד. בלי עבודה, בלי ילדים.
הורים, וטוב, כי מותי ירפה כאבי, 24 שעות ביבימה לבד אני כן אני בן זונה. כי כולם שונאים אותי, תמותו מי ידע בסופט
של חשבון מי ידע שאנ מתי. מי מצא את הגופה בארון הכבסה? עם לא יעקב אפלבק השכן הנורא, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

לו לי ליטה הילת הים שלי מלכת השלג.

אשת הנזיר. לו לי ליטה אנטון צכוכב הכה בכך עד זוב דם, איזה נבל. וגם פושקין מת אחרי דו קרב, וגוגל חולה
רוח חשב עצמו משיח. ודסיטויסקי את כוס היין שתה, ואני? סך הכל קורא פטיפוטי רוסים. בלבולי ביצים. כי כך
הם חיי.

למעלה