חזרתיות ופגיעה עצמית

אני יודע אבל אני רגיש זה פוגע בי...

אנשים חושבים שאני חסר רגש אבל יש לי הרבה רגש אני נעלב במהירות אבל לא אומר ואז אוכל את עצמי שעות
לפעמים ימים ולפעמים זה חוזר לי, קשה לעלב ....

arana1

New member
אין מה לעשות, אני לא מכיר פתרון אחר מלבד לברוח ולשתוק

אתה לא יכול לשנות בני אדם

לא רוצה לשנות רוצה לחיות.

שהמפגרים האלו יתנו לי לחיות, שלא ירצחו אותי, ושלא יענשו אותי על מי שאני לא. שיעזבו אותי, אבל לקבל מקום שאני
הולך מצבעים עלי* צוחקים. בדרך כלל צערים/וילדים ומתייחסים עלי רע כי אני מוזר זה בסדר? על זסה אני מדבר, אם הם לא היו מציקים הכול היה טוב
לא אכפת לי בכלל מהם, אבל הם נכנסים לי לחיים כל הזמן והורסים. בהזמן שאני סך הכול מנזסה לחיות את חיי בדרכי
אבל להם ז ה רע כי אני לא כמוהם, אני לא מנסה לשנות אתם הם אותי, גכמו שאתה תמיד אומר....

דעתך על בעלי חיים ואוטיסטים?

אני אף פעם לא שאלתי אותך את השאלה הזאת ,האם לטעמך יש קשרי אהבה גדולים אצל אוטיסטים
לבעלי חיים? מנסיוני כן הכרתי אןטיסטים תפקוד נמוך שמאוד אהבו בעלי חיים בטירוף, טיפלו בהם כאלו זה הגור
שלהם. ממש הענקה אין סופית, דיברו רק עליהם, מה דעתך? אני מטורף כל בעלי חיים ברמות מגיל פיצי אני אוהב
אותם מכל בני האדם. ממש אהבה מטורפת. גם אתה?

arana1

New member
כן

לאוטיסטים בהרבה מקרים יש קשר בלתי אמצעי עם בעלי חיים ( או עם עצים וצמחים) וזה בגלל שלתחושתי אוטיסטים חיים בשלום יחסי עם החיה שבפנים בעוד שאנשים נורמטיבים מאוד מקפידים לאלף אותה או להדחיק אותה או לשלוט בה
מאותה סיבה לאוטיסטים יש גם קשר בלתי אמצעי עם ילדים
לפחות לפעמים
כי הם חיים בשלום עם מצבי התפתחות שונים ומשונים וחווים כל שלב כאילו הוא נחווה גם ממש עכשיו

לי תמיד היו יחסים נהדרים עם בעלי חיים אבל אני לא אוהב להחזיק אותם בביית כחברים כי מבחינתי הם צריכים להיות חופשיים
כשגרתי בקיבוץ הייתה לי כלבה אבל בעיר זה ממש לא נראה לי מתאים

גם ביתי משוגעת על בעלי חיים ואין לה בכלל בובות של אנשים אלא רק של בעלי חיים שאיתם היא ישנה במיטה וגם לוקחת אותם לטיולים

אהבה לבעלי חיים לא סותרת אהבה לבני אדם
להפך

כן גם לי היו מלא בובות של בעלי חיים המון.

והיו לי תמונות כל החדר מלא צעצועים של בעלי חיים, הייתי יושן איתי מדבר איתם כל הזמן איתם, והיום יש לי שעי כלבים
שלוש חתולים תוכי ודגים היו לי עוד 2 חתולים אבל אחת נעלמה והשנייה מסרנו, חתול פרסי יפיפה דיל שמן ענק 11 'קילו
אפילו יותר ובובי פנים מדהימות גם שמן והאחרונה אחותו ק'טנה הצלתי אותם לקחתי אותם מאיזה קרטון כדאי שלא
יתעללו בהם, יש הרבה ילדים שמציקים.... אני מגילך 7 מציל בעלי חיים הצלתי עשרות חתולים וגדלתי אותם, אפילו הייתי
מגדל חלזונות. והיו לי ארנבים ושרקנים שהיו כמו משפחה, בכלל הכלבה שלי והכלב הם כמו אחים ממש כך אני חולה עליהם.
אבל אתה גם צודק עדיף שהיו חופשים אבל כלבי בית מגדלים בית אחרת הם בכל מיני עמותות את הכלבה שלי הצלנו מוות
גם ההכלב היה כלוא בכלוב הצלנו אותו. אני מת מת על היצורים הנפלאים האלו.

arana1

New member
לידה אלימה אינה טובה

כמו שאת מתארת היא מולידה תגובה משתקת, מחרידה, חזרה.
אנשים מוטי הקשרים מועדים, תרתי משמע, לדחפים חזקים, כי במערכת מסועפת די בשינוי של פרט הכי זעיר, ושולי כביכול, על מנת לחולל שינוי עמוק בבסיס של המבנה הקוגניטיבי נפשי, במרכיבי היסוד של הקשר בין האדם לעולם, בין האדם לאדם, בין הגוף לנפש.
ולכן דחפים חזקים יכולים להיות מאוד מערערים, כי בסך הכל ההבדל בין דחף חזק לחלש הוא רק המהירות שבה הוא נוצר, הדימוי מבטא את קצב השינוי.
לתחושתי הפתרון הוא בנסיון להבין עם מי אתה מדבר ואוטיסטים למשל הכי נכשלים בישום הפתרון היחיד שיכול להציל אותם כי הסביבה יוצאת מדעתה על מנת להכשיל אותם,
הכל מכוונה טובה כמובן,
כי הנ"ט לא מבין ולא חווה את התשוקה להדדיות שתגאל אותו ממה שאחרת הוא כאוס אין סופי אז מבחינתו כל נסיון לתנועה הכי קטנה שהאוטיסט עושה לחיבור נפשו וגופו זה דבר רע, שצריך לאסור אותו, לגנות אותו כתסמין של לקות, כעדות לא מסוגלות.
האוטיסט שמנסה לממש את הצורך שלו בהקשר מגונה כאילם סלקטיבי, כחסר יכולת לקרוא קוד חברתי... אז מה שנשאר לו זה להתרסק, להיתקל שוב ושוב, לפי דרישות הסביבה האלימה מאוד, בעצמו בתנאים שלא מאפשרים אותו, מה שכמובן מאשר גם את הדעה השלילית של הסביבה על האוטיסט וגם את שלילתו העצמית.

arana1

New member
מאוד מזהה ומזדהה עם הקטע של ה"פיתול"

כשהלבד שלי מתנגן ליחד זה תמיד כרוך באיזה תחושה של פיתול מיוחד שרק הוא יכול לשחרר אותי מהלחץ על המיתר בגרון ובכלל

למעלה