לקחו אותי למעצר וחקרו אותי.

טובללכת

New member
להנהלת הפורומים יש אחריות מסויימת..

כי קרו מקרים שאנשים איימו בפורום כלשהו,
אם זה על אחרים ואם על עצמם שיתאבדו וכו',
והיו אנשים שהגשימו במציאות את האיום עליו כתבו בפורום.
אז גם אם לא מכירים אותך ולא יודעים שאתה לא באמת מתכוון,
הם נוהגים באחריות כשמתייחסים ובודקים איומים.
ואת זה אני כותבת בלי שראיתי מה כתבת אלא באופן כללי על איומים.

yuliyuli1

New member
נתנאל, הם היו חייבים לעשות את זה

מי שלא מכיר אותך לא יודע למה התכוונת באמת, אלא רק קורא את מה שכתבת ונבהל.
זו היתה חוסר אחריות מצידם שלא לדווח.
זה לא אומר שלאף אחד לא אכפת ממך.

מה חייבים לא כתוב שם כלום.

לא על רצח ולא על התאבדות שילמדו לקורוא, אדם כותב מחשבות ,אם הפ היו מסתכלים ורואים שכתבתי כך.
אז סבבה הייתי מבין אין בעיה. אבל לא כתבתי כלום. ובגלל זה לשלוח בן אדם למעצר? זה נשמע לך הגיוני?
הם בעצם שחררו אותי, ולא היה להם מה לומר שחקרו אותי. לכן בעני את טועה. צריך להבדוק קודם ורק אז לאשים.
הם בעצמם אמרו או יצא להם שהם לא קראו טקסט אלה פשוט דיווחו להם הוא אמר" תיוד שרצה שמועה שאתה מאיים
כך וכך וזה הגיע לו" אז אמרתי לו " תביא לי ציטוט מדיוק אחד מהטקסט שבו אני כות ב כך ברור אם לא זה פירוש מלא דמיון
שלא קשור למציאות, כל אחד יכול להמציא אלף אחד המצאות שלא קשור למציאות" הוא לא הסתכל עלי אפילו הסתכל בדף
ושחרר את מבינה .זה ממשד פשאלה לא נעים להיות שם. ןשבאים עליך בוקרא שוטרים תאמיני ,לא היית רוצה שזה יקרה
לבן שלך. מילא הייתי עושה משהוא, אבל לא עשיתי כלום הם לא יודעים לקורא זה לא אשמתי...

דייהטסו

New member
אין ספק שנגרם לך עוול

אבל אפשר להבין גם את האדם שיושב בהנהלת הפורומים וחושב בטעות שיכול לקרות אסון וחובתו לדווח. טוב שהמשטרה הבינה מהר את העניין, הם לא ידועים באינטלגנציה גבוהה. אני ממליץ לך להבא לפרסם דברים כאלה תחת הכותרת "סיפור" או איזו מסגרת שתבהיר שהדברים אינם כפשוטם.

schlomitsmile

Member
מנהל
התלונה לא הגיעה מתפוז, על כל השאר

אז מעניין מאיפה זה הגיע.

כי מילא הייתי עושה דבר רע זה קרה הרבה פעמים. אבל הפעם לא פגעתי באיש זה מה שהרס אותי.
שבאים עליך אוזקים אותך בתחנה אתה נחקר עם אזקים. כאלו זה ממש לא נעים.....

חשבתי על זה.

אבל לא נראה לי שמפה הלשינו אלה אם הם ממש שונאים אותי בגלל מה שאני אומר ואז זה הגיוני.....

כן אתה צודק.

אבל כתבתי שאני רואה כך שזה לא באמת, אחר כך עוש שאלו אותי בפורום השני אמרתי שאלו מחשבות.
אז למה לעשות כך? כתבתי שאלו מחשבות שווא שאלה אותי אחת הבחורות מה קרה בפורום, טוב לא משנה.
אני פעם הבא יזער, םפשוט הייתי בהתקף אז לא ידעתי מה לעשות. זה לא היה מתוכנן, הייתי במצב נוראי.

כן.

בגלל זה אני הפסקתי לכתוב שם דברים כאלו, פורום אישיות גובלית יש ש אחלה חברה....

למעלה