הנה הם באים

הנה הם באים

הם באים לקחת אותי, הם מסביב הם בכל פינה הבני זונות. הם מקיפים את הבניין, אני רואה אותם את הכלבים האלו. בכל מקום בראשד
שלי מחוצה לו. הם כאן ממש כאן, אני מפחד מהם. אני ירצח אותם. אני ירד למטה כן אני ירד בני זונות מכניות שחרות/ לבנות הם באו אנשי
הלבנה בני זונות. לא תפסו אותי נתנאל בורח הוא כמו הרוח מסתער בעת שהגיעו הגשמים מעיף את הבתים ברוח ,בני זונות לא אין לא תקחו
אותי. הם מנסים להרוג כן להרוג ,מנבלים, מה אני יעשה רוצים לנרוג אותי. הם יקחו אותי ושיחטו אותי. בני זונות המזדיניים האלו עם החליפות
הלבנות והפרצוץ המלכלוך, לא תפסו אותי.

רוצים מלחמה? בבקשה.

תבוא פרשים תבאו צבאות אני אקבל כדור בראש ואלחם עד המוות. בני זונות אני לא אוותר.

מאיימים עלי בימס? במשטרה? שיביאו

תביאו ימס/ שבס/ יממ* תביאו את כל הבני זונות הפעם לא תצליחו לקחת עד שטאני חוטף כדור בראש, תקחו אותי
ואני אקח כמה מכם, נלחם עד המוות בני זונות, פעם שעברה הצלחתם באתם הרבה שמרתם עלי בית חולים 24/7
הפעם לא תצליחו אני יצא מהבית רק כדגופה,בני זונות פסכיטר ראשי שיזדיין גם אותו אני אמשוך מהבצים.

חה הם מצחקים אותי מאיימים עלי.

מתקשרים עלי אומרים תהיה מוכן, אני מחכה .מחכה כלכך אני מכן מאי פעם שהייתי, כמו פעם שעברה מתקשרים נביא ככה וככה
מה אמרתי " באו תפדל תפתחו שולחן ישרמוטות. נראה מה יקרה, אז אני ימוות על הזין שלי.

יקחו אות לאקווריום והשם מעיד על עצמו.

וגם לאקוורים לא רצןו לשלוח אותיו המחלקה הכי סגורנ ומאובטחת בארץ,-י עלק אין בשבילי מקום בארץ, מניאקים 4 שנים בבית
עם ארבע קירות, פעם הבא כאלו עכשיו שאני אכנס כגמו פעם שעברה אני אנסה להתאבד והפעם יצליח, ואני אטקח כמה
מנאיקים המטפלים המזורגגים האלו, יראה להם מזה פצצה מתקתקת אין מקום בשבילך, הרסו לי את החיים.

למעלה