קיבלנו תוצאות האבחון

3מרגו

New member
קיבלנו תוצאות האבחון

אז עכשיו אני פה לא רק אורחת
.
הסתיימה אופרת סבון.החלפנו קוד מ-57 ל-56.עוזבים את חולי נפש.
אבל כיתה עם סעיית בהמלצות!בלי מלחמה עם עירייה ועוד עם עורך דין.זה לא ציפיתי.
בהזמנה.
אפשר להגיד שאני מאושרת
.קיבלתי הרבה מחמאות מהמאבחנים.שהייתי ערנית וזה קרה בגיל 8 ולא 15.

3מרגו

New member
הודעתי בוואטסאפ של הכיתה שעוזבים

וישר התקשרה אמא אחת שכנראה חושבת על אותו דבר.אז נתתי לה הרבה מידע שאספתי בכמה חודשים.
ואני בטוחה שעוד אחד בכיתה אספרגר,אבל אמו לא מבינה על מה אני מדברת.
אם הראשונה תעשה אבחון הכיתה כבר תתפרק.לא סוגרים תקן.
לא חולי נפש ולא נעליים.

אין דבר כזה ילד חולה נפש הם שקרנים ושרלטנים.

אמרתי גם מבחינת איבחון חולה נפש זה מחלות פסיכוטיות ואת זה ניתן לאבחן רק כאשר אתה נער מגיל 15.
לכן כל מה שהם אומרים זה קשקושים., וחוץ מזה בהצלחה בהמשך, ונשמח לשמוע על התקדמות לכל לפחות אני.
בברכה נתנאל.

3מרגו

New member
בגלל זה אני אשמח לפרק את הכיתה

אבל מה לעשות שאנשים מקובעים.או פרימיטיביים(סליחה).
מכירים או "נפשי" או "התנהגותי".

בספר "ילד שלי מיוחד"

של הפסיכולוגית עירית חגי, בפרק על ילדים עם בעיות בוויסות החושי היא כותבת משהו מאוד עצוב.
היא כתבה שלאחרונה (לפחות לאחרונה כשכתבה את הספר) היא עובדת כפסיכולוגית בפנימיות טיפוליות פוסט אישפוזיות עם ילדים שהם לכאורה חולי נפש.
היא כותבת שלדעתה רובם לא חולי נפש ואובחנו כך בטעות וסתם מקבלים תרופות פסיכיאטריות וסתם גדלים עם דימוי עצמי של "ילדים משוגעים".
לדעתה מדובר בילדים עם בעיות וויסות חושי חמורות שלא התמזל מזלם ונולדו להורים ממעמד סוציואקונומי נמוך.

אני קיבלתי תרופות ובאתי מש/פחה לא ענייה בלשון המעטה המעטה.+

ונולדתי למשפחה מאוד מכוכדת וסבלתי גם הרבה מאוד מהורי אלימות/ נפשית -פיזית-מינית בילדותי
, כסף לא קונה אושר תדעי לך, וגם אני אושפזתי שהייתי בגיל עשר .

וגם אני סוממתי בכדורים מי שאני ילד קטן, וגם אני גדלתי בתחושה שאני משוגע אבל אני לא שמתי זין
על מה שהם אומרים. ואהבתי את מי שאני., ואני מכיר עוד ילדים משפחות טובות שהורים שלהם הם דרעק, זאת הבעיה
חושבים שאצל אנשים עניים יש בעיות כאלו ,אנשים עשרים הם חרא בהרבה, מי כמוני יודע.,אגב בית חולים שהייתי היו
מלא ילדים להורים משכלים, עורכי דין ,וגם רופאים, וגם אנשים מאוד עשירים, זה לא קשור היא מדברת שטויות. וזה

הורס הכול, כי לא מאמנים לך שסבלת כי " איך יכול להיות שהורים שלו כאלו" שטויות במיץ זה קיים בכל מעמד ובלי
שוני. יש הורים מליונרים ומלארדים מתעללים, זה לא קשור בכלל, אני לא מבין מאיפה היא מביא את הנתונים שלה.

3מרגו

New member
זה מתחבר לזה שאמא מהכיתה ניסתה לשכנע אותי

לפני שנתיים לא לערער על חולי נפש כי "הכל ירוק וגם הכל כלול".
אז מה שנוסעים 30 ק"מ כל כיוון,אבל זה עדיף מכיתה "רגשית" כי חוזרים רק ב-5.
איפה יש פה מעמד...

אין קשר למעמד

מחלות נפש נמציאות אצל כל השכבות בחברה, אין שום קשר, גם אצל משכלים גם אצל אנשים פשוטים ,להפך
אומרים שאם אתה מאוד חכם יש סיכוי שתהיה חולה מנסים למצוא קשר לחכמה ולשונות, וגם מצאו כי לפי מה שאמרה
לי המטפלת יש אחוז גדול יותר בדי הרבה של אוטיסטים מחוננים מאשר כל הפרעה אחרת. זה בדוק, ויש אחוז גדול
יותר של אמנים אצל סיכופרנים ומאניה דפרסיה, זה גם בדוק על פי היסטוריה. אז יש גם יתרונות למחלות נפש.
וגם לשונות. אתה שונה =אתה חושב שונה =אתה מגיע לדברים שאחרים לא יכלו לחשוב כי הם חושבים מקובע.
זה דעתי.

3מרגו

New member
אבל אין שום מחלת נפש

פשוט היה לה נוח שישלחו אותו לשם.כי הכל ירוק.5 כוכבים.
אז מה שהוא הפסיק ללמוד.עדיין הכל ירוק ועד 5.והשמין מריספרדל.
ניתן להם עוד שנה.מקסימום,זאת הייתה טעות...
איכשהו מרגיש לי שבמקרה של מעמד גבוה זה לא יקרה.

ברור שאין לאף אחד אין כי הם שרלטנים

אני אתן דוגמה עלי : אני בא משפחה מאוד מכובדת כמה שאני לא רוצה להשוויץ מאוד מכובדת משני הצדדים
משפחה שבו נגיד יש בהם- מלארדים וגם מולטי מלארדרים קשר לדמיות מפרסמות מהידות.ל כמו מצד סבי
י משפחת לוריא המפרסומת או מצד סבתי הרבי ובעל שם טוב,או אבי י הבן איש חי וכוליא התא שלי הוא גם מאוד מבוסס.
יש לי את סבי, שהוא איש מאוד מאוד חזק, ובעל הרבה קשרים. ומה את חושבת שלי זה לא קרה? בגיל 10 אשפזו אותי
בגיל 7 קבלתי כדורים, טרפדו התעללות מינית כי אמרו " שזה בגלל שהוא משדר כך" ובגלל זה קורה לי. וכולי וכולי.
זה שמשפחה שלי מעמד גבוהה לא עזרה לי בכלום. גם הורים שלי היו חרא, מכות/ צעקות בבית התעללות נפשית, חוסר יחס
לא נתנו אהבה, אבי היה אכפת לו מלנות להרוויח כסף וללכת עם חברים, אני לא הייתי בתמונה ,וא6ז מהילדות עד עכשיו אני חולה
נפש פדוט כך, אני משוגע במלוא המובן, 8 נסינות התאבדות, פגיעות עצמיות ,אישפוזים, אלימות חמורה ,פשע חמור, והכל
אז אין ממש קשר למעמד, אבל יכול להיות שיש אבל מהנסיון שלי לא, יש הורים מעמד נמוך שיודעים- לתקתק את הענייניטם.
ויש הורים כמו שלי יש שלא אכפת להם, מכולם לך תרקב בבית ארבע שנים תהיה בחדר שלך ותמוות, אז יש כל מיני
מקרים, אצלי זה שונה. כמו ששאומרים " גם במשפחות הכי טובות זה קורה" זה בול מתאים.

אני אשמח שתביא נתון כזה

סטיסטי שיראה שילדים משפחות עניות יש להם אחוז יותר גבוהה בהרבה משל משפחות רגילות או עשירות.
שאני קראתי מחקרים נראה שבכל מעמד ובאותו אופן כמעת יש אלימות נגד אישה/ ילדים וכולי, זה לא נכון.
אני לא יודע על מה היא מתבססת, וזה לא תורם במאומה, כי דשהיא אומרת הכניסו אותם לבתי חולים כי
הם משפחות מעמד נמוך, למה היא מתכוונת? לבעיה שדווקא אותם מאבחנים? אם כן זה יכול להיות, או
שהיא מתכוונת שבאופן גנטי לילדים האלו יש יותקר בעיות נפשיות? וא זה משנה הכול, למה היא התכוונה?
זה חשוב. אני מחכה לתשובה, תודה מראש.

ronschap

New member
שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך

זה רק מוכיח עד כמה אבחון מדוייק חשוב וחיוני.
מכיר מקרים שהי במוסדות חולי נפש עד שפסכיאטרית אחת עלתה על העובדה שהם אוטיסטים.

עלו על זה שני אוטיסט7 .

רק בגיל 17. וקבלתי את החותמת אחרי האשפוז שחייתי גם במוסד. לפני זה לא ידעו מה יש לי חשבו שאני או פסיכופת.
או סיכופרן, בסוף גילו אוטיסט, אבל אם הם היו כאלו טובים היו עולים על זה מי שהייתי ילד ולא מאבחנים
אותי כספורניה או בעוד אבחנות, זה מראה עד כמה הם לא מדיוקים לא כמה הם כן. ואצלי כל הסימנים היו
קיימים. מי שאני ילד, כי אני לא אוטיסט בתפקוד גבוהה ,אני לא אספגר, הם יודעים את זה היום אז לא ידעו וטרטרו אותי...

dina199

New member
טוב שנגמרה אי ודאות.

ולמי הם נותנים מחמאות על איבחוני מחלת נפש?
הרי גם אם היית מגיעה בגיל 15 זה היה בגלל איבחונים שלהם ולא חוסר ערנות שלך.

למעלה