מזעזע- בלתי נתפס- כנראה שכבר מסוכן להגיע לקבל טיפול

GJoker

New member
לאורך כל ההליך, לא טרחה פקידת הסעד להביא את קולו של הנער בן

"לאורך כל ההליך, לא טרחה פקידת הסעד להביא את קולו של הנער בן 16 השנים. קולו לא נשמע. איומי השופט כנגד האפוטרופוסים לשתף פעולה עם הרווחה עומדים בניגוד לחוק כבוד יסוד האדם וחרותו."

גור42

New member
נו מה עוד חדש? המערכת דופקת את כל מי שלא יודע להגן על עצמו.

הרי ברור לך שאילו היה למשפחה הזו כסף לשכור עורך דין טוב, אז זה לא היה קורה, נכון?

מי שמצפה לקבל - אוטומטית - צדק ממערכת המשפט בישראל, פשוט משלה את עצמו. במדינה הזאת זה תמיד החזק שמנצח בסיטואציות האלה, אז כדאי מאוד לוודא שאנחנו לא רק צודקים אלא גם חזקים. והכי חשוב: לוודא שאנחנו לא תמימים ולא מצפים ממערכת המשפט להיות צודקת. כי אם בן-אדם כזה נאיבי, אז גם אם הוא יהיה חזק כמו סופרמן ועשיר כמו ביל גייטס - זה לא יעזור לו.

או עשיר כמו קרלוס סלים( או עשירים יותר משניהם ולא ידועים).

או עשיר יותר משניהם, אני לא מאמין שביל גיטס הכי עשיר או המקסני הזה אני חושב שיש הרבה יותר מהם, אבל
לא מכירים אותם : יש ספר על כך שיש סתם לידע כללי כיום משוער כ8 אלף מילארדרים שלא ידוע על הון שלהם.
ולא רוצים להתפרסם, בזמנו קראתי כתבה ונדמה לי שכתבו ספר על התופעה הזאת, וזה נשמע לי הגיוני לא כולם
רוצים להתפרסם, שלא ישבו להם על הזנב,שמעתי גם כעל אחד שהיו לו כמה מילרדים שלא ידעו שהוא עשר, גילו
אחרי מתו שהוריש לילדים, סיפור אמיתי שמעתי פעם וגם היה כתבה, סתם רציתי לכתוב את זה זה לא קשור, חשבתי
על זה באותה הרגע

לחברה האלו צריך לשבור את העצמות

ותאמין לי עם הייתי יכול או הייתי במצב רוח והייתי רוצה לחזור למעגל האלימות הייתי עושה כך, במידה והיו עושים לי כך.
גם לא פעם ולא פעמים |איימתי| או כך פירשו זאת, לא מפחד מאף בן זונה, אבל גור צודק עורך דין היה מונע את זה לי
זה עזר לא להיכנס לכמה שנים, הכל קשור לכסף ולעוד פעם כסף, מי שאין לו כסף מת בעולם הזה ככה זה. גם נפשית שזה
הכי גרוע וגם פיזית.

למעלה