ציטוט מצחיק מידידה לשעבר

ציטוט מצחיק מידידה לשעבר

" בהתחלה שהכרתי אותך חשבתי שאתה מוזר וחכם ודי מעניין, אחר כך שהכרתי אותך יותר חשבתי שאתה גאון, לאחר מכאן שמעתי את דעותך
הקצייונות נרתעתי אבל אמרתי טוב נו הוא אדם לא מקובל אבל מרתק, אחר כך שמעתי על מה שעשיתי, והבנתי אתה לא אדם אתה לא ראוי לחיות לא משנה ,כמה חכם תהיה הדעות שלך-המעשים והרוע שיש בתוכך לא יכפרו על כל זה" ככה היא כתבה לי ואז לא שמעתי ממנה,מחקה אותי

מהחיים שלה, ואני צחקתי באמת לא נפגעתי אמרתי לעצמי מה?,היא חושבת שזה יזיז לי?, יש הרבה דגים בים ויש גם הרבה דגים מלוכלכים
נמצא דג אחר והיא תמצא דג אחר, זה מצחיק כי אולי אדם רגיש שלא התנסה בחייםפ וספג התבטאיות/ ותקיפות אישיות-מסוג זה היה נעלב, אני וואלה מזמן לא, בסדר אמרה אז אמרה, שועלי קרבות יודעים תמיד להיות מוכנים לקרב הבא ,ולא ללקק את הפצעים יותר מדי כי אז יבוא עוד שועל ויתקוף אותך שאתה פצוע

ומדממם, שחטו אותי כל כך הרבה פעמים, שאני כבר לא מרגיש את הכאב בצוואר, קיצור נזכרתי בזה זה היה די מזמן היה לנו אחלה שיחות, בחורה חכמה -ומשכילה היה די כיף איתה ,אבל סבבה היא בחרה לעזוב אותי, אז תפאדל שיבושם ותהנה, זהו זה מה שרציתי לומר לא לעלב תמיד לדעת שיכול להיות רע יותר וטוב יותר, המשך יום טובוחג שמח.

כנראה זה כזה מצחיק שאין על מה להגיב

זה די מבדר אני נזכר בזה כל פעם וצחוק.

dina199

New member
אני לא רואה שום דבר מצחיק במה שהיא אמרה.

אפשר לכעוס או לרחם עליה (וגם את שניהם ביחד)

לא כועס וואלה מחבב אותה באמת

היא אמתית היא דוגרית אמרה את האמת שלה כל הכבוד לה, אהבתי מאוד את הישרות שיש בה.
ראתה שלא מתאים לה נכנסה בי חזק, היא קלברית לא צבועה זה חשוב לי מאוד אני אוהב אנשים
מדברים מהבטן אומרים כל מה שהם חושבים, בגלל זה חיבבתי אותה, אבל זה הצחיק אותי שהיא חשבה
שזה יזיז לי וכתבה בכותרת " אין צורך להיפגע- אני אומרת מה אני חושבת" זה הצחיק אותי, מי היא בכלל
שאני אפגע ממנה?,ואלה- תאפדל שהיה לה ברכה- אני לא מאחל לה שום דבר רע שתמצא פרטנר אחר
לשיחה וזה הכל הכל טוב, .

לפעמים גם אפשר לשמוח

עכשיו קיבלתי אישור מאמי שהיא-תמשיך לאוהב- אותי לא משנה מה אני עשיתי/ יעשה זה דבר טוב.
נראה אם היא באמת תעמוד במילה שלה זה היה מעניין לראות עד כמה רחוק אמא יכולה ללכת בשביל הבן
שלה ,גם אם-היא נגד כל מה שהוא עשה נגד המעשים ,ומזעזעת מהם( לא מראה אבל אני יודע) - נקווה לטוב.

רחל מבכה על בניה

זאת אמי היקרה, כמה דמעות כמה צער כמה סבל עד שבאתי ובסוף הפכתי-את החיים שלהם לגהנום, אחד המשפטים שהכי חדרו
לי למוח בתור ילד זה המשפט הבא" אני לא הייתי כזאת, הייתי אחרת הייתי שמחה- אף פעם לא צעקתי- אהבתי את החיים שלי
את הוצאת בי את כל הרוע שיש בי שלא האמנתי שהוא קיים בי ברמות כאלו- וזה כואב" זה הורג אותי אני הרגתי אותם אני חטפתי כי הייתי רע,

אבי זה סיפור- אחר הוא אף פעם לא התייחס עלי גם בתור ילד כי הוא לא באמת הכיר אותי היא אמרה לו היא לא מודה בזה" אם הוא יתבע הוא לא יקרא לך כי הוא יפחד מהתגובה שלך" זה נחקק לי בזיכרון, אבל היא נלחמה בשבילי מגיל אפס- היא רצת לאמץ ילד חבל שהיא לא עשתה- את זה, אני זוכר שהיא הייתה יושבת בפגישות אם המטפלים- ובוכה בלי להפסיק ,ואני עומד שם כמו שמוק ולא עושה כלום לא מבין על מה היא בוכה, אני כזה חרא, בא לי למות שאני זוכר את זה, אני כזה רע.

זהו נזכרתי בזה הייתי חייב לכתוב את זה.

עוד שיתוף סליחה על החפירה

הערה:סליחה אם אני חופר לכם, אבל שוב התחילו להציף אותי הזכנות, אז רציתי לשתף ותכם במחשבות שלי.

קראתי קצת על זה, ואני רואה שבאמת זה נכון לפחות ,מבחינה משפטתית ,התעללות פיזית- נפשית לא היו לעולם התעללות
מינית, אבל תמיד קיבלתי מכות די חזקות בו ,נאמר שתמיד היו לי כחולים בכל הגוף לפעמים מכות עם חגורה, לפעמים אם היידים.
נעלים כבדות- או,היה כמה מקרים שזה הדרדר לכוויות, ואני חושב על זה תמיד ,ואומר אף פעם לא כעסתי ,כאלו לא הבנתי שזה

דבר רע,סבת אמרה לי תלונן במשטרה ,( ולא עשיתי את זה והיום אני שגם אז זה לא היה עוזר),זה כאלו הרגשתי שאני חוטף כי מגיע
לי וזה דבר טבעי לחלוטין לא ידעתי שיש דברים אחרים אז התנהגתי כרגיל, כלו הם הורים טובים הם נתנו לי בית- ואוכל-ולקחו אותי למלא מלונות

וקנו לי תמיד, מה שרציתי בזבזו עלי המון כסף, הם אמרו שאני ילד מפונק ,אז אמרתי בסדר אולי הם צודקים?, כאלו לא הרגשתי אף פעם אהבה הם טוענים שכן אני לא מרגיש ככה, הם רצו שאני ילמד ( אבי) ואז שהפסקתי הוא פשוט זרק אותי מהבית כי לא הייתי מצטיין ועשיתי מה שאמר לי. קיבלה אותי,אבל אני מבין אותם תמיד עשיתי בעיות, אחי תמיד היה בסדר הוא היה המחנון הטו השקט הרגוע, שלא עושה רעש, אבא לא

אוהב רעש, אסור להרעיש אחרת הוא יצעק עליך, וישפל אותך ליד חברים, אז פשוט הינו משתדלים ,להיות בדממה הוא אףך פעם לא הבין אותי, גם שניסתי להתאבד הוא אמר " איזה בושה עשית לי מה אתה עושה לי?, ניסתי אולי 8 פעם היו ניסיונות טובים יותר ופחות, אמא גידלה אותי כאלו, לא היה לי אף פעם אבא, כי הוא לא ידע איך קוראים לי( הוא ידע אבל התלבל) או מה הבעיה שלי, הוא היה עסוק בלעבוד ולהרוויח כסף

כדאי שלנו הילדים היה טוב, כאלו אני זוכר שהייתי ילד הייתי מחכה שהוא יחזור מעבודה הייתי בן 8-6 לא זוכר, תמיד חיכתי שהוא יחזור ויסתכל עלי אבל אף- פעם זה לא קרה,הוא אף פעם לא התקרב מספיק,אמי היקרה היא הייתה המטפלת היחידה בי ובאחי ( בסוף היא גדם התמוטטה נפשית- היא וויתרה על הכל בשבילו על להגשים את עצמה היא אישה מיוחדת- היא לא יכלה "להגן עלי", אני יודע שהיה לה קשה אבל מה היא

תעשה מולו?, הוא ראש המשפחה מעליו יש את סבא והוא המחליט, אסור לפנות למשטרה הכל בדלתות סגורות, ברגע שאתה תפתח את הפה
אז תאתה תצא מהשפםח - וזה גם לא יעזור הוא חזק מידי ( סבא)ואני סתם יפסיד, כאלו תמיד אמרתי לעצמי נתנאל למה זה קורה לך? במה אתה אשם?, אבל אני מאוד אוהב אותם הם אנשים ,טובים מאוד, כי הוא היה איתי בכל זאת בית- חולים, כל- הלילה והוא אוהב אותי אני בטוח.

פשוט הוא אף לא אמר לי או אמי סבתי כן כל הזמן, וגם סבא לא ממש במילים אבל הוא אוהב אותי, אפילו שהייתי ילד הוא היה מכה אותי .
בגלל זה לא הלכנו עליו יותר, כי הוא היה מושך לי באוזנים, עוד דבר אני חושב שזה דבר מושרש במשפחה של אבי, זה כאלו דבר שמקובל
אצלם, אבי היה ילד מוכה באמת, אז אני כאלו חוטף ממנו את כל התיסכולים שלו, טוב אני מצטער שחפרתי, סתם רציתי לשתף אותכם.

כי נזכרתי בזה. וגם זה כאלו הפך אותי לאטום ונטול רגשות, כאלו כל מה שעברתי המות של אחותי התינוקת שראיתי אותה גוססת לאבי בידים
ואת אמא יושבת ומכה ת עצמה בראש וצעוקת, זה כאלו חוזר עלי כל הזמן גם כסיוט, וגם התעללות מינית אולי זה הפך אותי לאדם, שלא מתעניין בזה-אולי בתת מודע,אבל זה לא ממש השפיע עלי, כי אני לא ממש זוכר ת זה בגלל ה אמרתי בתת מודע, תודה למי שיקרא המשך יום טוב ושבת שלום לכולם.

אם הורי כמובן

כמובן אף פעם אין מה להגיד בגלל זה אני אוכל את עצמי, ם מי שהוא היה מדבר זה היה טוב.
אבל אני בודד הכי בודד שיש, גם שאני היה עם 100 איש אני עדין היה בודד והייתי עם מלא חברים
ותמיד הייתי לבד.
&nbsp
אבל תודה על התגובה,זה עשה לי טוב שהתייחסת עלי.

homealone

New member
קבל טיפ

"אנחנו מקבלים את המציאות אליה אנו נולדים" -המופע של טרומן.
&nbsp
מה שאתה עוד לא מסוגל להבין: אתה ממש לא חייב להשאר במציאות בה אתה עצוב / לא שמח. הלוואי עליי בגילך שמישהוא היה מגלה לי; שמותר לי לרצות מציאות אחרת וגם לפעול להגשמתה: באמצעות תיכנון פיזי ואגירת משאבים חומריים.
אני מקווה שתתעורר זמן רב ככל האפשר לפני גיל 30.

homealone

New member
כי עוד לא התעוררת

אתה עדיין ישן (מטריקס)
מתאים לך להגרר, ואתה לא מסוגל לדמיין את עתידך.

אולי אני יושן

אבל אני מאמין שאני התעורר בסוף ,גם אם אני אקבל-כמה כפות- ושיפכו- אלי -דלי מים על הראש.

arana1

New member
תכנון פיזי ואגירת משאבים חומריים זה לא הפתרון

homealone

New member
בבקשה תפנה לרווחה

חייג 118* ותראה איך הם יכולים לעזור לך.
&nbsp
העובדה "האימא עשתה טובה שעשתה את המינימום והאבא עסוק בלעבוד קשה" זה כאילו משהו שאני כתבתי.
&nbsp
אתה חושב שאתה מאומץ? יוקל לך לגלות שההורים שלך הם אחרים? שלכל הפחות החליפו אותך בבי"ח? חשבת על בדיקת ד.נ.א?
&nbsp
גם אצלי סבתי המתה היא מקור כוח ותיקווה.
&nbsp

אני יענה.

1. חשבתי פעם שאני מאומץ, זה עברה- בי המחשבה, אבל ראיתי את האולטרסונט-שלי ואני דומה ממש להורי,במיוחד לאמי ממש
קופי.
2. ממש ממש לא, אני מאוד מאוד אוהב אותם, לא הייתי רוצה להחליף ,אותם באף הורה אחר ,והם לא היו רוצים -להחליף אותי.

3. לא חושב ככה

4-לא אבל פעם שאלתי את אבי ואמר שהוא מוכן לעשות לי בדיק כזאאת כדאי שאני היה רגוע.

ואגב אמי לא עשתה לי טובה זה כל כך לא נכון, זה ממש לא נכון, היא הייתה אמא מדהימה 24/7 כל הזמן איתנו.
האיא בעצם עשתה-הכל- אבי לא עשה כלום, אני מאוד אהבתי אותה בתור ילד ממש ברמות, הינו קושרים מאוד.
היא אישה מאוד מיוחדת,היו קשים אבל לעומת אבי אף פעם לא, התאישה ,ונלחמה כמו נמרה- ,וספגה-ממני הרבה

מאוד, כולל- מכות- קללות- היא לעולם לא העליבה אותי או החזירה לי ,אבי עשה את זה לא היא, היא התפרצה
אלי אחרי שיגעתי אותה שעות, היא ממש הייתה בוכה שהייתה בא איתי לטיפולים בלי להפסיק, נתנה לי את הנשמה
בגלל- זה אני כל כך מצטער שפגעתי בה, יש לי רגשות אשם, את אבי אפילו ניסיתי -להרעיל ממש תכננתי הכל בסוף

לא ביצעתי את- הרצח ומזל, היום הוא מדבר איתי יותר יש לנו אחלה שיחות, הוא היה אבא לא טוב ממש לא זה נכון.
אבל הוא השתפר לא במעט, נקווה שגם אני היה יותר טוב וגם הוא, בסופו של דבר הוא נורא אוהב אותי, גם אם הוא לא
מבטא את זה במילים, אלה מראה בעשים, כמו בקרה שאושפזתי- או שהייתי בטיפול- נמרץ, זה מה שחשוב לפי דעתי.

ועוד דבר בשביל - אני אטלפן לרווחה? להתלונן?,זה-לא יעזור הוא חזק מידי ,( סבי), וגם אני לא רוצה, אני אוהב
אותם ומה שהיה היה, אני סולח כי אף פעם לא באמת,כעסתי או שנאתי אותם..

homealone

New member
אתה חייב להיות מאושפז בשביל שיתייחס אלייך?

אתם מדברים על לא-ביתחולים?

arana1

New member
כמו שאתה חייב להיות על סף התאבדות בשביל לחזור לחיים

זה המנגנון שמפעיל אנשים קיצוניים
רק כשהם לגמרי לדמרי על הקצה הם זזים

לדעתי קטע כמ של נתנאל לא נובע מזה שיש לו אמא טובה ואבא רע אלא מכך שהוא כולנו הוא גדל במצב מאוד מאוד לא מאוזן
מצד אחד הורה קרוב מדי, נוכח מדי, מעורב מדי וסובל הכל (כביכול ומטעמיו שלו) ומצד שני הורה לגמרי מרוחק לא קיים ולא אמפטי ולא אכפתי אלא רק במונחים של חומר
סביבה כזאת יוצרת ציפיות מאוד לא מאוזנות ומאוד לא אפשריות
שוב
אני חוזר וממליץ לנתנאל למרות שאני יודע שגם בגלל זה זה הכי קשה פשוט לעזוב את הבית
לאט ועם תמיכה
וגם לנסות לשדרג את הציפיות שלו לרמה מציאותית יותר
כי הוא אכן חכם ומוכשר ורגיש אבל הדברים יקחו את הזמן שלהם בגלל שמבחינה נפשית רגשית הוא לא משהו בכלל כרגע
מה שדורש הרבה סבלנות גם כלפי עצמו

אתה עלית על נקודה חשובה

אבי לא רע ואמי לא תמיד טובה, החיים הם לא שחור לבן יש הרבה גוונים באמצע, הבעיה שלי לפי דעתי היא שאני
קבור בעבר, אחי למשל תמיד חושב על העתיד ועל העבר כדאי להשתפר בעתיד, אבל כמו שאתה אומר אני חי את חיי
כאלו אני שם עולם- גם לאחור גם לקדימה- וגם במצב של מנוחה- אני רואה הכל בו זמנית ,וכל הזמן, כל דבר משפיע אלי
בצורה שאחרים בכלל לא יבנו על מה אני מדבר, לכן אחי לא לקח את זה קשה, ואני מאוד קשה, בעני בגלל שאני רגיש מאוד
אני בעצם חושב שאני נטול רגשות פסיכופת וסדיסט, זה ד סותר, אבל אין לי ממש תשובה, אולי לך יש?

למעלה