יש למישהו נסיון עם רופא פרטי

3מרגו

New member
יש למישהו נסיון עם רופא פרטי

שעשה אבחון,לקח כסף ולא מוכן ליצור קשר.לא מתי יהיה כתוב ולא דברים אחרים.הבטיח להתקשר ביום חמישי.לא קרה.
ביקשתי לקבוע לי שעה וענה להתקשר היום אחרי 9.
שוב-יחזור אלי.
בבית אחד מכירים אותו מסתבר...אמרו שצריך ללחוץ.ועוד כמה דברים.
מה שלב הבא?שלא "לשרוף" את האופציה של אבחון כתוב...
ברור שיש לי כבר תור במקום אחר.בעוד חודש.אבל אני אמורה לקבל ממנו ולהשתמש באבחנה,לא.

3מרגו

New member
אולי הוא קורא פה...אז דיברתי

ובינתיים מורידה את השאלה.
נתן לזה צ'אנס.

yuliyuli1

New member
לי זה קרה עם רופאה שנתנה טיפול תרופתי

שילמתי הרבה כסף על הפגישה הראשונה, בה היא נתנה טיפול תרופתי, ולאחר מכן היא פשוט התאדתה. פניתי אליה כי התרופה עשתה לילד רע וזו תרופה שחייבים להפסיק רק בפיקוח של רופא - והיא פשוט לא הסכימה לענות (כנראה רצתה שנקבע פגישה נוספת בתשלום).
היא נזכרה לחזור אלי רק שהודעתי למזכירה שלה שאני מגישה תלונה למשרד הבריאות (אז חזרה עם הוראה תמוהה להגדלת מינון התרופה באופן לא סביר לחלוטין).

נורא מזעזע

3מרגו

New member
התלוננת בסוף?

הוא על התחלה הגדיר שצריך 2 פגישות.
לא מבינה מה בעיה שלו לכתוב חוו"ד בזמן סביר.שלא יענה.רק שיתן כבר.

yuliyuli1

New member
כן

לא שיש לי אשליות שהם יעשו עם זה משהו (אני יודעת על מקרה לא פחות חמור שמשרד הבריאות פשוט עשה הכל כדי לקבור את התלונה), אבל אם יהיו עוד אנשים שיתלוננו אולי בסוף זה ישפיע, ואני מניחה שלגברת הנכבדה זה לא יהיה נעים שיש תלונה כזאת..

3מרגו

New member
נכון

עובדה שהתלוננתי רק בתוך מכבי על ביטול תור מאוד קריטי ע"י הרופאה והיא כנראה מתוך חשש ששוב אתלונן ביקשה לעבור לרואפ שני.שהוא המדובר.

לא היה ניסיון עם רופא אבל היה עם עורך דין

מה שעשיתי, היתי מנז'סת בנחמדות ובלי כעס, בערך כל כמה זמן( תלוי בדחיפות העינין) היתי כותבת SMS. בלי כעסים. בעדינות ונחמדות.
בסוף הייתי מקבלת מענה.
גם בנחמדות ובלי כעסים.

בהצלחה!

3מרגו

New member
זה מה שאני עושה.בינתיים

עם עו"ד לא עזר לי כלום.הייתי גם שם.
הרופא נתן לי להבין שאם הייתי בתחילת מרץ החומר יעבור ישר לועדה עד סוף חודש הבא.למה???כמה זמן לוקח לכתוב חוו"ד?אפילו לפי הנחיות משרד הבריאות?ואני אקבל העתק.אם אקבל...מוזר.

למעלה