עוד פעם דוחים לי תסל שיקום(דרישה לעוד איבחון)

עוד פעם דוחים לי תסל שיקום(דרישה לעוד איבחון)

היום הייתי צריך לקבל את התשובה שלי מהוועדה שעוסקת בי ובמה שאני אמור לקבל מבחינה חוקתית, הם אמרו שאני צריך לעבור עוד איבחון כדאי לראות אם אני על הספרקטום האוטאיסטי ( מה שאני לא מבין בשביל מה? אני לפני פחות משלוש שנים עברתי אבחון אצל דר דוויד בלס שהוא מומחה מארצות הברית במסגרת הטיפול שלי בארבאנל) עכשיו הם טעונים שזה לא מספיק וצריך עוד אחד, בטענה שהם צריכים להיות בטוחים וצריך איבחון נוסף ומעמיק יותר, אני לא מבין אותם, הם לפני שנה אמרו לי שזה האיבחון האחרון כדאי להתאים לי מסגרת, אני עברתי איבחון של שש מפגשים כדאי שיתן לי מענה ותשובה לאיפה אני מתאים והם אמרו לי שזה האחרון, עכשיו הם ממש מגעים לי תמוח הם מטרטרים אותי כל הזמן, לפגישות כבר במשך שנתיים וחצי ולא עוזרים לי,בהתחלה אמרו חצי שנה ללא אלימות ואני כבר שנה וחצי ללא אלימיות ,אז מה עכשיו התירוץ הזה?

הורים פנו לעורך דין וזה לא עוזר, עכשיו אני לא יודע מה לעשות., אני אולי יגיד לאבא שלי שידבר אם סבא שיפעל תקשרים שלו בעניין הזה, אבל אני לא רוצה לעשות את זה דרך פרוטקציה אבל אין לי כנראה בריריה, ק הבעיה שסבא מאוד מבוגר ולא חזק כמו פעם.., טוב אני פרקתי פה אני מרגיש, לסיכום: אני מרגיש נורא ואני כועס על אמא שלא אכפת לה וכל מה שאומרים לה אומרת אמן ועושה,מזל שאבא שלי חזק בעניין הזה שהיה לכולם שבוע טוב ומצטער אם חפרתי יותר מדי.

dina199

New member
אם אתה יכול להפעיל פרוטקציה, תפעיל,

שמו אותך במצב ללא מוצא, אז כל הדרכים כשרות להילחם בזה.

כן אני יצתרך לפעול ככה

אני עד עכשיו לקחתי עורכי דין טובים אבל עדין זה לא זז.
נראה כבר מה היה ואני יעדכן אותכם.

arana1

New member
אני אובחנתי עשרות פעמים

הנ"ט אוהבים לאבחן, זה מספק המון עבודה למגזר שלם של טפילים שמתפרנס רק מזה, פסיכולוגים ופסיכיאטרים שמישהו צריך לדאוג להם לפרנסה כי הם לא יודעים לעשות שום דבר אחר חוץ מלזיין את המח

אראנה אני אובחנתי אולי 3-4 פעמים

כל פעם אבחנה שונה, אז שאבא שלי שאל את דר גדעון אבידן משחף למה הם לא עולים על אבחנה אחת וזהו ומשגעים אותי, אז הוא ע אמר לא ראיתי אדם כמו נתנאל 30 שנה ובגלל שיש לו אישיות מורכבת מאוד קשה לאבחן אותו ,אני לא באמת מאמין לו כי יודע שיש עוד לא מעט מקרים כאלו...
ומה באמת עברת עשרות איבחונים? עש שאיבחנו כאוטאיסט? ממש נשמע מעצבן אני במערכת הזאת כבר מגיל 4 וממש טיפולים אצל פסכיטרית שגם אישפזה אותי בכפייה וסירבה לתת לי טיפול פסכיטרי, כי היא לא רוצה לבזבז אלי את הקשרים שלה, ושאין לי סיכוי לקבל טיפול כזה אפילו שממש בקשתי ממנה והיא אמרה שאני מראה עיוניות וחשב בי איום ממשי ושאני " פצצה מתקתקת".
&nbsp
וחוץ מזה בשביל שאני לא ירגש רע, אומרת שאני אולי המטופל הכי אנטליגנט שהיא פגשה ושיש לה" חשיבה מהרכבות שהיא ראתה" ושאיני מבריק, והיא לא מבינה למה אני מתנהג ככה, אבל לאשפז היא יודעת שאני במצב של דיכאון ובא לי למוות ויש לי המון רגשות וחשיבה למלא כיוונים אז היא חשבה שאני משתגע, שאני מנסה להתווכח איתה אתה בטח מכיר את זה...
&nbsp
חוץ מזה אין לי באמת יותר מדי לומר דברים טובים אליהם בעני הם רעים ולא באמת רוצים לעזור אלה לקדם תמעמד שלהם ולא אכפת להם ממני ומטופלים שלהם תמכיר תעמדה שלי...
&nbsp
חוץ מזה מקווה שהיה טוב...

arana1

New member
גם אותי אבחנו בכל הפרעה אפשרית

בגלל זה הבנתי כבר מזמן שאין לזה שום משמעות
לפחות לא בשבילי
האבחונים משקפים בעיקר את מחלת הנפש של המאבחנים
הם לא ממש קשורים אלי

יש לי קווים שנחשבים כאופייניים מאוד לאוטיסטים אז בסופו של דבר זה מה שנסגר
זה ממש לא מהותי ולא משמעותי
בוודאי לא בשבילי
זה חשוב רק אם אתה זקוק לסיוע חומרי
ובמקרה זה אני מציע לך לקחת את הכסף ולברוח
ולא לתת לפסיכולוגים ופסיכיאטרים להמשיך לבלבל לך את המח
הם לא יודעים כלום והם גם לא ממש רוצים לדעת משהו
יש לך מספיק בעיות וקשיים בחיים והתמודדות עם פסיכולוגים ופסיכיאטרים יוצרת עוד מעמסה נוספת וקשה שלא רק שאין בה שום תועלת אלא שהיא נורא מזיקה

אני רוצה בשביל הלימודים ולהכיר אנשים כמוני.

אני יודע שכאשר היה לי את הסל היה מגיע לי סיוע כספי אפילו מימון מלא ללימודים ( שיפור בגריות ופסיכומטרי) .אמא שלי מקבלת את זה לאחר שאישרו לה תסל שיקום וגם לי זה מגיע לפי מה שהבנתי, וגם הסיוע הכספי, יכול לעזור לי הרבה כי אני כרגע יתקשה למצוא עבוד כפי שאתה יודע וספרתי לך בגלל שלא עשיתי צבא, וזה גורם למעסיקים לא לרצות לעסק אותי וזה עוזר לי מבחינה זאת שהיה לי כסף כדאי לממן את הלימודים עצמם לתואר.
&nbsp
והבנתי שכאשר אתה מוגדר כזה שצריך סיוע יש הקלות והטבות., הורים שלי לא בעלי אמצעים יותר מדי ולא יכולים לעזור לי ולתמוך בי כלכלית ברמה הזאת של גם חיי יום- יום וטיפולים, וגם לממן לי את הלימודים ואני חיפשתי עבודה אבל ישר קלטו שאני לא "בסדר" וגם זה גרם להם להירתע, אני כבר יודע ניסיון שהשונות שלי יכולה לגרום לאנשים לא לרצות להתקרב, ולדחות אותי אז אני כבר לא מנסה להתחבב אליהם ממש כבר איבדתי אימון ברוב האנשים אז זה גם מה שמפריע לי, כי אני לא "זורם" עם אתה מבין את כוונתי אז לאנשים לא בא להיות עם אנשים כבדים ולא חברמנים.
&nbsp
שעושים שטויות לכן אני גם מאוד נדחה בקרב בני גילי ובעצם הוסטל הזה יכול לתת לי אפשרות, להכיר אנשים כמוני ולכן אני גם נלחם אפילו אם השיטה הטיפולית גם שמה לא טובה אני מודע לזה לפי מה שקראתי פה., אני עוד יותר חושש ולא יודע מה כל כך לעשות מצד אחד אני רוצה חברה ואנשים כמוני, אבל שמעתי הרבה דברי לא טובים על הוסטלים אז זה קצת מפחיז אותי המעבר מבית שאני מוגן בו למקום כזה זר אני מקווה שאתה מבין אותי. וגם אני לא מאמין בפסכיטריה אני לא חושב זה כלל מדע או רפואה וגם לא ממש פסיכולוגיה פשוט כמו רוקח שנותן מרשמים לכדורים פסכיטירים שהורסים תבן אדם, אני יודע מה התופעות לואי מניסיון לא מאמין בטיפולים שלהם וגם אמרתי את זה למטפלת שלי שזה לא מצא חן בעינה בלשון המעטה וסבתא שלי מהתחלה באותו ראש שלי, ושונאת את המטפלים ואת "הרפואה הזאת " ומהתחלה התנגדה שאני היה בטיפול כזה אבל היא לא מחליטה אלה הורים אז אאין לה ותר מדי השפעה לצערי ולצערה.
&nbsp
שהיה לך לילה טוב ארנה וחיים טובים ומאושרים בברכה נתנאל.

&nbsp

למעלה