מכתב תמוה מאלו"ט

דורית1118

New member
מכתב תמוה מאלו"ט

קבלתי היום מכתב מאלו"ט, כחברת העמותה, ובו חברי אלו"ט מוזמנים בדחיפות, לאסיפה כללית, ב-30/12/14, ע"י יו"ר אלו"ט, מר יצחק שריר, שכותב, שמר עמוס נדן, יו"ר ה"ועד המנהל", נהג שלא לפי כללי מינהל תקין. הוא גם כותב, שהוא חושש, שהעמותה תתפרק בקרוב, ולכן חשוב לי לדעת כמה כסף נאסף ב"יום ההתרמה"?
האם מישהו יודע מה קורה שם? וכמה כסף נאסף?

כבר יש ביטול של אסיפה...

מה שעולה לי בראש שזה עלול להיות קשור לפרשה שהתגלתה עכשיו בין ישראל ביתינו וכל מיני עמותות.
אבל יכול להיות שזה סתם תזמון מקרי...

זה לא סוד שיש

קבוצה מתחרה לאלו"ט שמנסה להקים גוף מתחרה, לא פעם העלו כאן בפורום דברים קשים על אלו"ט אותם גורמים,
יתכן שזה קשור לזה.
רק חבל שהגוף המתחרה מגיע מרקע פוליטי מסויים ולא אל פוליטי!!
אני בטוחה שיש כאן הורים שיודעים יותר פרטים בנושא הגוף המתחרה.
אני לא יודעת מה קורה כיום באלו"ט מי נגד מי,
אני יודעת שבעבר הוא פעל רבות למען קבלת זכויות למען ילדינו שכולנו ההורים מקבלים אותם עד היום.
נ.ב אסור שגורמים פוליטיים יתערבו בעמותות למימוש זכויות למען ילדינו!!
העמותות אמורות להישאר אל פוליטיות!!

דורית1118

New member
תשובה לאמא מודאגת 3

לי לא ידוע על קבוצה מתחרה לאלו"ט, שמנסה להקים גוף מתחרה, ואשמח מאד לדעת על מי מדובר, ומה הרקע הפוליטי שלהם?
אם את לא רוצה לציין את שמם בפורום, אשמח אם תעני לי במייל הפרטי שלי: [email protected].
&nbsp

1דרור ב

New member
אני אתמצת ממה שכתוב בפייסבוק

יש יוזמה של חברי וועד נבחרים של אלו'ט להקים עמותה חדשה למען שילוב אוטיסטים בחברה.הם הגיעו למסקנה שאלו'ט
נותנת מענה ל1000 אוטיסטים מתוך 20000 בערך,הם פורשים מתפקידיהם באלו'ט ומקימים עמותה חדשה לשילוב.חמישה
מתוך תשעה חברי וועד כולל היו'ר ,פורשים מתפקידיהם אבל נשארים חברים באלו'ט. זה בערך מה שכתוב.זה כנראה הקשר למכתב.
אם את רוצה אני יכול שלוח לך את המכתב

דורית1118

New member
בקשה לקבלת המכתב

שלום לך!
אשמח מאד לקבל את המכתב, שאתה מדבר עליו. אני לא ראיתי מכתב כזה, ולא ידוע לי על מה מדובר.
באותה הזדמנות, רציתי לשאול, אם אתה יודע, איך קבוצות ההורים ממודיעין וראשל"צ, שהיו בתור מאחור, הגיעו לפתע,שניהם, למקום
הראשון, ואיך בונים את "בתיהם לחיים", יחד?
בתודה מראש,
דורית 1118.

1דרור ב

New member
אין לי קשר לאלו'ט ואין לי מושג

אני שלח לך למייל שנתת את מה שמופיע בפייסבוק

כנסי למנוע חיפוש

וחפשי אלו"ט תוכלי לראות מה כתבו כאן על אלו"ט לא פעם,
ממה שהבנתי לאחר הבחירות האחרונות באלו"ט נוצר משבר רציני , ויש שם קבוצת הורים
שעומדת להקים גוף מתחרה, היות שההשגות על אלו"ט הם כבר לא מהיום והיות שידוע לי שיש
גופים מזוהים פוליטית עם מפלגות מסויימות יש לי תחושה שלא רק טובת הילדים עומדת כאן על הפרק, ויתכן שאני טועה.

נ.ב. הבנתי שהקש ששבר את גב הגמל

היה שנודע לקבוצת הורים אחת שקבוצת הורים אחרת חותרת לקצץ לקבוצת ילדי ההורים השניה בקצבאות הביטוח הלאומי בחמישים אחוז, וזה רק
קצתה הקרחון למה שהלך שם!

aster1409

New member
אימא מודאגת 3

זה גם מה שאני הבנתי היו הרבה מאבקים פנימים בעקבות זה קבוצת הורים החליטו להיתפתר.

schlomitsmile

Member
מנהל
לא יודעת מי הם ומה הם, אבל עצם זה שהם מזמינים גם א"סים
להצטרף אליהם, זה כבר שיפור דרמטי לעומת אלו"ט

דורית1118

New member
אלו"ט

האם תוכלי לספר לי משהו על מה, שקורה באלו"ט? הכל בא לי כהפתעה, ולא ברור לי מה קורה שם, ועל מה הוויכוחים?
&nbsp
האם עמוס נדן אכן מתנגד לעינת קסוטו, ובאיזה נושאים מדובר?
&nbsp
אשמח לקבל פרוט גדול ככל האפשר, כיון שזה הולך ונעשה מעניין, מרגע לרגע.
&nbsp
תודה.

עושה רושם שהמאה ה-21 הגיעה לישראל

על פי התרשמותי, קבוצה גדולה של חברי אלו"ט, כולל חברי הוועד המנהל, הבינו שאלו"ט זה גוף פרימיטיבי ושצריך להקים גוף חדש, שיתאים למאה ה-21. כבר המון שנים אני עוקב אחרי פעילות האגודה הלאומית לאוטיזם בבריטניה ואחרי פעילות אלו"ט. הבריטים תמיד מקדימים את אלו"ט בעשרים שנה, בכל התחומים. כניראה שחברי הוועד המנהל של אלו"ט ניסו להתקדם לכיוון הבריטים ונתקלו בהתנגדות עצומה מצד כל מי שמעדיף להישאר תקוע במאה ה-20.

קראתי בהנאה את החזון של מקימי הגוף החדש. הם תומכים בדברים יפים שבאלו"ט מתנגדים להם:
=====
"יוזמות השילוב יקדמו שילוב וההכלה בחברה, של אנשים בספקטרום האוטיסטי, בכל רמות התפקוד. יש צורך לפעול במגוון רחב של תחומים (פנאי, חינוך, דיור, תעסוקה וכו') ובכל מעגלי החיים, לאפשר לאנשי הספקטרום האוטיסטי לחיות חיים מלאים ומשמעותיים כחלק מהקהילה. יש צורך לברר, ככל שניתן, את רצונותיהם של אנשים בספקטרום האוטיסטי כדי לשפר ולהתאים את השילוב לקבוצות ולאינדיבידואלים."
=====

בנוסף, הם אפילו מוכנים לקבל לשורותיהם אוטיסטים! וגם סתם אנשים מהציבור הרחב שמעוניינים לתרום לנושא! ממש כמו בבריטניה!
=====
"מוזמנים: הורים ובני משפחה, אנשים על הרצף האוטיסטי, תומכים וכל מי שנושא השילוב בקהילה קרוב לליבו."
=====

זה נשמע ממש כמו המאה ה-21!

bosmatbn

New member
נשמח אם תתמכו בהתארגנות החדשה: יוזמות השילוב

בעקבות שרשרת האירועים באלוט התפטרו 8 הורים שנבחרו בבחירות לתפקידים הבאים: יו'ר הועד המנהל, יו'ר חטיבת נעורים, יו'ר חטיבת הטף וכל הנהלת חטיבת הטף.
ההורים המתפטרים הקימו התארגנות חדשה, ששואפת לקדם את החזון של הכלה ושילוב בחברה של אנשים בספקטרום. כל מי שמזדהה עם החזון מוזמן לתמוך בנו:
www.asd.org.il
נשמח מאוד אם תעבירו לאנשים נוספים. תודה רבה!

למעלה