לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1355513,555 עוקבים אודות עסקים

פורום חמותי ואני

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חמותי ואני

x
הודעה מהנהלת הפורום
חשוב לקרוא לפני פרסום הודעות בפורום:
- נא לשמור על שפה הולמת ודיבור נעים בעת הכתיבה בפורום
- לא ימחקו הודעות על פי בקשת גולשים ללא סיבה מוצדקת. 
הודעות שיכתבו בשפה לא נעימה, בוטה, ופוגעת ימחקו.
קללות, אאוטינג, הקטנה וכד' - כל אלו גם לא יתקבלו וימחקו מיד.
רגע לפני שאתן לוחצות על "שלח" חישבו אם כך היתן רוצות שידברו אליכן והאם כך אתן מדברות לחברותיכן.

קחו בחשבון, ההודעות לא הולכות להימחק בקלות וכדאי שכל אחת ואחד יחשבו פעמיים לפני שמפרסמים משהו.
יש לקחת אחריות על הבחירה לפרסם ולקחת בחשבון שעלולות להיות תגובות שלא תאהבו.
בסעיף 7 בתקנון תפוז, אותו סימנתן בוי עם בחירתכן ניק קבוע,  נכתב:
"בנוסף, אנא זכרי שעם בחירת הניק, לא תהיה אפשרות לשנות או למחוק אותו (וכן לא ניתן יהיה למחוק באופן גורף את התכנים של אותו ניק באתר - בין היתר בשל חשש לפגיעה בתכנים של גולשים אחרים ובהתנהלות הסדירה של השירותים המוצעים באתר). לכן, ככל שאת מעוניינת לשמור על אנונימיות, שמרי בסוד אף את אותו ניק, ואת הקשר שלו אליך."

כשאתן מפרסמות שאלה בפורום אתן "מסתכנות" בכך שתקבלו תגובה שלא עומדת בקנה אחד עם החיבוק לו ציפתן.
זו אינה סיבה למחוק את כל השירשור-מה שיפגע גם בגולשים האחרים, שהשקיעו מזמנם וממחשבתם ולא מגיע להם שתגובתם תמחק.

מאחלת לכולנו גלישה נעימה בפורום באוירה נעימה! ( גם אם ההודעה קצת לא נעימה :-) )

ההודעה מנוסחת בלשון נקבה אך היא פונה לשני המינים. 
המשך >>

לצפיה ב-'רתיעה מהחמות וקנאה'
רתיעה מהחמות וקנאה
25/07/2019 | 14:11
12
468
כן גם רתיעה וגם קנאה. אם כך קנאה במה? בזה שהבן שלי מפתח איתה קשר מיוחד. בכל הזדמנות הוא רוצה לבוא לסבתא. סבתא שמפנקת ונותנת בלי הגבלה, סבתא שאצלה הכל מותר. סבתא שלא מדברת איתו בשפת ה"לא" אלא בשפה כה נחמדה ומלאת סוכר שאפשר להקיא. אני שונאת אותה לאור ההיסטוריה העגומה שלי איתה לאורך שנים. לאור הדיבור האלים שלה, האגרסיביות והדו פרצופיות. אנחנו גרים באותו ישוב, ולעיתים היא שומרת על הילדים וגם זה אני עושה בלית ברירה, כי בעלי לא מוכן להוציא כסף על ביביסיטר. אני חולמת לפעמים שאני עוברת למקום רחוק עם הילדים ויותר שלא נראה אותה, לפעמים אני מייחלת בסתר ליבי שתמות שתשחרר אותי מנוכחותה. ואני הכי כועסת שהיא גרמה לבני התמים להאמין שהיא הכי טובה בעולם, סבתא המושלמת. הרי אני יודעת שהיא הייתה אמא גרועה ובן אדם אלים שהרס משפחה ובגללה היו גירושים.
בעלי אומר שהרגש שלו אליה מת, אבל אמא תמיד תשאר אמא וצריך לכבד הורים. מי אמר? אני שונאת אותה על החיים הקשים שהוא עבר בתור ילד כשהתגורר בבית שלה. אני בקושי מדברת איתה, וחשה מיאוס מרק לראות את הפנים שלה. נולד לי בן קטן ומצטמררת כל פעם שהיא מרימה אותו, רוצה לקחת אותו מידיה, ממש מרגישה סלידה ממנה.
איך אפשר להשתחרר מההרגשה הזאת? זה אפשרי בכלל? אני מרגישה שזה גורם לי מתח בחיים ומרמור, מפחדת שאחטוף מחלה מהשנאה שלי כלפיה.
חמותי ואני >>
לצפיה ב-'שני משפטים הדליקו לי נורה אדומה'
שני משפטים הדליקו לי נורה אדומה
26/07/2019 | 11:28
284
האחד: "בעלי לא מוכן להוציא כסף על ביביסיטר" והשני: "אני יודעת שהיא הייתה אמא גרועה ובן אדם אלים".

את עובדת? מתפרנסת? או שאת תלויה לחלוטין בבעלך והוא היחיד שמחליט?
חמותי ואני >>
לצפיה ב-'לא מבינה את הסיפור כאן.'
לא מבינה את הסיפור כאן.
<< ההודעה הנוכחית
26/07/2019 | 12:43
243
למה את לוקחת אחריות על מערכות יחסים. לא רק כלפיך.
בעלך מתמודד בדרכו עם ההתנהלות של אמא שלו, הוא
אומר לך, הרגש שלי כלפיה מת. למד להפריד בין מחויבות לכבוד אמא
לבין הדמות האימהית שלא היתה כלפיו.
תכבדי אותו, ואת גישתו ואל תקחי אחריות עלזה.

הילד שלך אוהב את סבתא--כן כי היא מרשה מה שאת כאמא לא מרשה,
תאמיני לי הוא יודע לעשות הפרדה, שהיא סבתא "ולנצל" את
היחס כלפיו ממנה, זה לא על חשבונך כאמא, הוא יודע שאת אוהבת אותו,
והוא אוהב אותך, אז אל תקנאי ואל תשוי.

לא הבנתי את האמירה של בעלך, שהוא מתנגד לבייביסיטר,
האם זה ענין קושי כספי, או דרך לחייב אותך, שהילד יהיה עם סבתא,
כי את כנראה אומרת גם לבעלך, שאת מצטמררת כשהיא עם הילד.
אז אולי כך בעצם הוא "מרויח" שהילד עם סבתא.

אולי אם תנסי קצת פחות להתמודד עם דמותה---לא תהיי כ"כ ממורמרת.

חמותי ואני >>
לצפיה ב-'סובלימציה'
סובלימציה
27/07/2019 | 09:24
191
החמות:
סבתא נהדרת. מפתחת קשר מיוחד עם הנכד, עושה בייבי סיטר.
הבעל:
לא מוכן להוציא כסף על מטרות שנראות לאשתו, בן רכיכה שמרצה את אמא שלו על חשבון משפחתו.
את כועסת על האדם הלא נכון. עזבי את ההסטוריה של בעלך. זה לא בשליטתך ולא בטוח שיש לך את כל האינפורמציה על דברים שהיו לפני שנים. תתרכזי בהווה. קחי את בעלך לטיפול זוגי ותפתחו את קבלת ההחלטות הזוגית שלכם.
חמותי ואני >>
לצפיה ב-'מניסיוני אי אפשר להפטר מההרגשה הזאת'
מניסיוני אי אפשר להפטר מההרגשה הזאת
27/07/2019 | 20:16
2
199
זה one way ticket
גם לי יש חמות שאני מתעבת ,זה תמיד שם ברמה זו או אחרת
אני מרגישה לפעמים כמו סיר מבעבע כשאני חושבת עליה וכמה אני כועסת עליה
מקווה בשבילך שזה לא ייקח עוד הרבה זמן
חמות קשה יכולה להמאיס את החיים
חמותי ואני >>
לצפיה ב-'סליחה על השאלה, אז למה התחתנת איתו עם בעלך? מה חשבת לך? '
סליחה על השאלה, אז למה התחתנת איתו עם בעלך? מה חשבת לך?
18/08/2019 | 14:07
1
26
לצפיה ב-'מעניין מה זה חמות קשה...שואלת אמתי. עובדות...'
מעניין מה זה חמות קשה...שואלת אמתי. עובדות...
19/08/2019 | 05:36
20
לצפיה ב-'חבל לגרור שנאות ישנות. את מענישה את עצמך.'
חבל לגרור שנאות ישנות. את מענישה את עצמך.
28/07/2019 | 09:00
160
אם היא נחמדה לבן - תפרגני לו סבתא מפנקת.

חבל שאת פוגעת בילד וגם בעצמך בגלל דברים שקרו פעם, ורובם - לא לך אלא לאחרים.

אם זה עושה לך טוב - תחשבי שאת המנצחת, את מנצלת אותה ואת שירותי הבייביסיטינג שלה.

ואם אין ברירה - תעברו דירה. רק תחשבי על זה שאם תעברו דירה, יש סיכוי שכאשר היא תבוא לבקר זה יהיה לכמה ימים...
חמותי ואני >>
לצפיה ב-'אפשר להציע לך חצי נחמה?'
אפשר להציע לך חצי נחמה?
31/07/2019 | 01:03
174
במהלך כל ילדותי סבתא שלי גרמה לי לחשוב שההורים שלי לא אוהבים אותי, שאמא שלי משוגעת (משוגעת-קלינית-שלוותא-מחכה-לה-שכזה), שאבא שלי דביל מדופלם וכו'... כל דבר כדי להמעיט בערכם בעיניי (בצורה קיצונית).
אני כמובן הייתי מתייחסת להורים שלי בהתאם.
בגיל 15 גיליתי את הפרצוף האמיתי שלה והפסקתי להאמין לשטויות שלה. למזלי, ההורים שלי אוהבים אותי כל כך שאחרי שסיפרתי להם על שטיפת המוח שעברתי, פתחנו דף חדש ומאז אין בחיים שלי אנשים נוספים שאני סומכת עליהם, שאני מכבדת אותם, שאני אוהבת אותם, כמו את ההורים שלי. ואני דואגת לומר את זה לסבתא שלי בכל הזדמנות (נדירה שאני נפגשת ומדברת איתה, כי מאז שלמדתי את האמת על עצמי ועל כל הדברים הנוראיים האחרים שהאישה הזאת עשתה מבחינתי היא חדלה להתקיים בתור סבתא שלי).
אז הנחמה היא ש- א') נראה שהיא סבתא טובה לבן שלך ו-ב') לפחות היא לא מסיתה אותו נגדך ונגד אביו.
חמותי ואני >>
לצפיה ב-'בקיצור את משתמשת גם בגבר הגדול וגם בגברבר הקטן'
בקיצור את משתמשת גם בגבר הגדול וגם בגברבר הקטן
06/08/2019 | 12:31
119
כאמצעי למימוש השנאה שלך כלפי החמות.
אם תחליטי ותפנימי שהאהבה שלך לשני אלה גוברת על השנאה שלך לחמותך יהיה לכולם טוב יותר, גם לך.
חמותי ואני >>
לצפיה ב-'קנאה גורמת לרתיעה וחרדה. הרגשה חריגה לראות ילד מאושר'
קנאה גורמת לרתיעה וחרדה. הרגשה חריגה לראות ילד מאושר
18/08/2019 | 14:28
55
שרוצה את הסבתא ומעוניין בקרבתה והאימא מתנגדת. בעיה שמצריכה מחשבה או שיחה. 
יש אנשים שאוהבים לתת ולתת ולשכוח את עצמם ויש מי שלא נותן כלל או נותן במתינות. שאלה של יכולת קבלה והגיון של שני הצדדים. 

סבתא שלא מדברת עם נכד בשפת הלא, היא סבתא מפנקת אבל תלוי כמה פעמים הם מתראים שהרי היא לא איתו 27/7 וגם היא לא אמורה לחנך אותו. סבתות מפנקות ולא מחנכות אם תרצי לדעת והן גם לא עובדות אצל הכלות אלא אם משלמים להן כמו אל זר ואז אפשר לתת הוראות. 
כשסבתא מתנהגת בנחמדות כמו סוכר לנכדה או אולי נכדה, ולך בא להקיא, אומר שאת פשוט מקנאה או שונאת אותה זה הכל. קנאה מביאה אדם לרגשות מוזרים ורעים. 

את שונאת אותה לאור ההסטוריה? האם ידעת את ההסטוריה על בעלך רק אחרי הנשואים שלכם? אם לא למה את מעלה את זה? כדי לעשות כלים למלחמה? ואם כן, למה התחתנת איתו? אם היית תמימה או אחר תזכרי שאת מחליטה איך להמשיך. 

אם היא אגרסיבית, דו פרצופית ובא להקיא, איך את בכלל מסכימה שתשמור על ילדייך?  שוב אינטרס של אנשים נצלנים בלי להכליל. סורי אבל לי זה כך נראה. 

"לפעמים את מייחלת בסתר ליבך שתמות?" הייתי מתביישת לכתוב את זה אחרי שהיא כל כך אוהבת את ילדייך. אבל מצד שני, אולי גם היא שונאת אותך ואת פשוט לא כותבת את מגרעותיך? שהרי לא תמיד אנשים רואים את הדבשת של עצמם ובכלל, אני כאדם זר מרחוק חושבת שכלה שמדברת כך על חמותה ולהפך, לא ראויה לכלום. 

אם לבעלך הרגש כלפיה מת, או שהוא משקר לך לשמור על שלום בית (כי לטעמי את אישה ממש רעה שמשתמש בזה "להסיט אותו נגד אימו גם אם סלח לה ובכלל אינך יודעת מה היה שם" או שהוא גם כן לא בן ראוי. לכי תדעי...

מי אמר שצריך לכבד הורים? שאלה מובנת לאור מה שכתבת. 

אם "אני שונאת אותה לאור החיים הקשים שהוא עבר..."-  למה את משתמשת בשירותיה? אין לך פחד שתתעלל כך בילדייך? הרי סבתא סוכר וילד שאוהב אותה מתנגש בדברייך...

איך את לא מתביישת לכתוב כך על אדם שאת משתמשת בשירותיו? איך הורייך אגב? מה עם אימא שלך? עוזרת לך? 

אני במקומך הייתי מרחיקה את הבעל מהאימא "המגעילה" שלו ולא מרגשה לה לגעת בתינוק. 

"איך אפשר להשתחרר מההרגשה הזאת?" אפשרי, להפסיק לקנא, להפסיק לחפור, להפסיק להיות רעים כלפי מי שעושה לך ולילדייך טוב ולהתבגר כבר. כי שנאה לפעמים הינה שנאת חינם ופחדים וחרדות שיתפסו לך את המקום או יקחו לך את אוהבייך. צאי מהחרדות האלה פן חלילה תקבלי מחלה.
חמותי ואני >>
לצפיה ב-'למה ומאיפה רכשת את חוסר הביטחון הזה שלך? '
למה ומאיפה רכשת את חוסר הביטחון הזה שלך?
19/08/2019 | 05:30
68
איך אפשר לשנוא כל כך אדם שכל חטאו לאהוב את פרי בטנך המשותף לילד שלה? מנין רכשת את הרכושנות הקנאה והשנאה הזו? למה??? 

מאוד עצוב שאת מייחלת לחמות שאוהבת את הילדים של הבן שלה מוות. מאוד עצוב שהמחשבות שלך כאלה שליליות. מנין זה בא? 

האם את באמת דואגת לבעלך ולעבר שלו? מה אכפת לך מה היה שם? למה שלא תתמקדי בהווה ואם הוא מחליט לכבד אותה, מי את שתגידי לו לא לכבד את הוריו? בחיים לא פגעת באדם וביקשת סליחה? האם את הורה מושלם שפועל לפי שנאה, רכושנות וקנאה? 

את שואלת איך אפשר להשתחרר מהרגשה הזו? כן!!! ללכת לטיפול טרם תחטפי מחלה מהשנאה הבלתי מוסברת ובלתי מוצדקת כלפי אדם שאין לך אלא להניח לה ולבן שלה להתנהל עם העבר שלהם....

חמותי ואני >>
לצפיה ב-'את כלתי אולי? יש לי הרגשה שאת כלתי...'
את כלתי אולי? יש לי הרגשה שאת כלתי...
19/08/2019 | 05:42
34

הודעות אחרונות

00:41 | 17.10.19 ilanit2015
07:44 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:22 | 14.10.19 אורחים בפורום
18:43 | 01.10.19 אושר365
13:04 | 26.09.19 אורחים בפורום
11:14 | 11.09.19 אורחים בפורום
12:00 | 22.08.19 אורחים בפורום
18:09 | 10.08.19 אורחים בפורום
12:24 | 07.08.19 אורחים בפורום
14:11 | 25.07.19 אורחים בפורום
10:47 | 19.07.19 מתכנת הודי
05:57 | 29.05.19 אורחים בפורום
07:34 | 17.05.19 אורחים בפורום
13:00 | 18.04.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ