לא אוהבת אותה

לא אוהבת אותה

יש לי 4 כלות,אחת מהן ממש צבועה,שחקנית,אני לא אוהבת אותה,גם בעלי לא אוהב אותה,עוד שהיתה חברה של הבן לא אהבנו אותה.היא מצליחה לסובב את הבן שלי,ובשבילו היא כליל השלמות,כל פעם שאני רואה אותה,עושה לי לא טוב.
לפני החג רק צלצל ואמרה חג שמח,ומאז לא ראיתי אותה,גם לא באה שאראה את הנכדים,לפני שבועיים אמרתי לבן שלי שאני מכינה תבשיל שהוא אוהב ואני מזמינה אותו לבוא לאכול,הוא בא,מאוד שמחתי, אחרי איזה רבע שעה אני רואה את הכלה מגיעה עם הילדים,אמת, רק ראיתי אותה,כל המצב רוח שלי השתנה לרעה.
היא עושה לי לא טוב

mykal

New member
חבל! עצוב מאוד!

נראה לי שמה שאת צריכה לעשות--להוציא את המילה
אהבה--בהקשר שלה.
את לא חייבת לאהוב אותה--אבל את חייבת לכבד אותה
בשביל הבן שלך,
הוא בחר אותה--לו טוב או סביר או נכון איתה--
תכבדי אותה--לא צריך לעשות לך לא טוב או להוריד מצב רוח,
אל תנהלי איתה שיחות נפש, אל תשבי איתה לבד,
שחקי עם הנכדים, שוחחי עם הבן, ותתרגלי אליה.
אל תשפטי אותה--אל תצייני את מגרעותיה--יש לה בטוח גם
דבברים טובים, תבליטי אותם.
בהצלחה.

מסכימה עם כל מילה

קודם כל יפה מאוד מצידה שהתקשרה להגיד לך חג שמח

אני מניחה שכמו שאת לא אוהבת אותה, ככה גם היא לא משתגעת עלייך... ובכל זאת לזכותה יאמר שהיא התגברה על הסלידה והתקשרה (מה שאת לא טרחת לעשות).
את לעומת זאת לא התקשרת להזמין אותה, אלא התקשרת אל בנך והזמנת אותו לבוא לאכול (ככה את כתבת, לא כתבת "הזמנתי אותם").
למרות זאת היא באה עם הילדים (משפט קודם אמרת שהיא לא באה שתראי את הנכדים...) וגם אז את לא מרוצה...
בקיצור, אולי הבחורה לא לטעמך, אבל מבחינת התנהגות היא עושה הרבה מעבר למינימום הנדרש עבור אשה כמוך שממש לא אוהבת אותה... ואת לעומת זאת... נשמע שאת לא חוסכת ממנה את הדעה שלך עליה (אם לא בדיבורים, אז במעשים ויחס).
אגב, מתי את התקשרת אליה לאחל לה למשל חג שמח או מזל טוב ליום הולדתה?
האם הבן שלך התקשר אלייך (או רחנמא ליצלן לחמותו) לאחל חג שמח, או שזאת נחלת כלות בלבד?
אם את מתנהגת כמו שאת כותבת, אז ממש מפליא שהיא בכלל עוד בקשר איתך.

וואוו איזו מכשפה את

באמת מסכנה חמותך,אם את מדברת בצורה כזאת גועל נפש,בנתיים הצעיר צריך לכבד המבוגר וזה לא משנה אם זאת חמות,או בן אדם זר,אין לך את זה.
את עוד כותבת יפה מצידה בכלל שצלצלה לומר חג שמח,לקרוא את זה אותי זה מחריד,למה היא עושה טובה? אני גם כלה לחמותי,מידי פעם אני הולכת לבקר אותה,מצלצלת לשאול לשלומה,בחגים כמובן,כנראה את מהדור החדש,שאין לו טיפת דרך ארץ,את לפי הכתוב עין תחת עין,אין לך סנטימנטים,מסכנה חמותך ועוד יותר גם בעלך,שהוא בין הפטיש והסדן,

למה את מטה את הדיון אלי?

היא כן התקשרה אלייך (יש לה כבוד ודרך ארץ אלייך). היא הביאה אלייך את הנכדים ולמרות זאת יש לך אליה טענות ואת לא אוהבת אותה. ועכשיו שאת יודעת שיש כלות עוד יותר גרועות מכלתך (אני למשל) זה יגרום לך להעריך ולכבד אותה? לא נראה לי...

קשה לי לכבד את מי שלא מכבד אותי ולא משנה בן כמה הוא

ובנך בחר בבחורה הזאת ואיתה הוא חי והקים משפחה וכל עןד הוא לא גרוש ממנה הייתי ממליצה לך לתת לה ולהם כבוד מינימלי כתא משפחתי

ועדיין לא ענית לשאלותי

האם בנך כן התקשר אלייך לברכך לחג? האם הוא התקשר לחמותו לברכה לחג? האם התקשרת לברך את כלתך כאשר היה לה יום הולדת? (אם את בכלל יודעת מתי זה) או שמתחינתך זו פחיתות כבוד...

מצד אחד- את כועסת שהיא לא מגיעה עם הנכדים

ורק צלצלה לומר חג שמח, אבל מצד שני- את מעקמת פרצוף ומתבאסת כשהיא מגיעה...
&nbsp
אני חושבת שהכי נכון למען היחסים שלך עם בנך ואיתה והיחסים עם הנכדים- כדאי לשנות גישה. את לא חייבת לאהוב אותה, אי אפשר להכריח את זה אבל כבדי אותה, תנסי כן להתקרב אליה ולהיות נחמדה אליה גם אם זה יהיה בחזקת fake it till you make it.

ayaht

New member
מה את בעצם מנסה להשיג? מה את רוצה שיקרה?

בואי נדמיין רגע שהבן שלך משתכנע שאישתו היא מפלצת ומחליט להיפרד ממנה.

להרס הנישואין של הבן יהיו השלכות: הוא אומנם "יחזור למשפחה", ואולי אפילו יחזור לגור איתך בבית, אבל יש לזה מחיר: פחות לראות את הנכדים, התדרדרות במצב הכלכלי שלו, ולכי תדעי אם המישהי הבאה בכלל תהיה לטעמך, או אם תהיה מישהי נוספת. אולי הוא גם ינטור לך טינה.
אולי הוא בכלל לא ירצה להיות איתכם בקשר.

תכלס, את לא צריכה לאהוב אותה.
זה לא התפקיד שלך.
התפקיד שלך הוא לאהוב את הבן שלך ולכבד את הבחירות שלו.
הוא זה שצריך ללכת לישון בלילה עם אישתו. לא את.
יש לו משפחה עכשיו.
השלימי עם המציאות.

את לא צריכה לאהוב את הבחורה, רק לנהוג בה בכבוד.
בדיוק כפי שהיית רוצה שינהגו בך.
זה נכון להרבה מאוד מצבים בחיים.

mykal

New member
מכיון שעניתי לה

בדיוק את מה שאת כתבת, איחושבת שהיא היתה רוצה שיחול
איזה שיוי, ולא תמיד יודעיםאיך לחולל אותו.
גם לה רע מהמצב. ובדה שעם 3 כלות אחרות אין לה בעיה.
כנראה שאין כימיה, כנראה שיש משהו בהתנהלות שמעיק.
השאלה שלה--איך מתעלמים מזה ולא מרגישים כ"כ רע.
אז נכון לכבד כן, אולי גם להוריד ציפיות. השאלה מה באמת עושים כשזה "לא עובד".
מביך האמת מביך.

MissStefani

New member
חמות מהגיהנום. את מפלצת של ממש. מסכנה כלתך

גם את הבן שלך את מרעילה ככה?
כמה קומפלימנטים
היא צריכה לנשק לך את הרגליים?
פולנייה קשה קשה
לא נורא כלתך תחנך אותך

למעלה