אז...ראש השנה מתקרב

אז...ראש השנה מתקרב

מארחים? מתארחים?
יש חששות לקראת החגים הבאים עלינו לטובה?

מוזמנים לשתף

נומלה

New member
בטח

אם תזמיני אני אגיע.....(לא ברצינות) אנחנו נארח את עצמנו עם הבת בתפוח הגדול. בתקווה שאף אחד לא יזמין אותנו (באמת!). הצעיר ישאר לשמור על המולדת.

עדיקים

Active member
מתארחים

אנחנו ארחנו בפסח ואם לא יהיה שינוי של רגע אחרון אז הפעם זה לא אצלנו.
למרות שמתארחים אני בטח אכין חלק מהמנות.
כרגע גיסתי התנדבה לארח.
אין לי חששות רק שמבאס אותי כל פעם מחדש שהאחים של האיש עד הרגע האחרון לא יודעים עם מי הם עושים והכל ב-HOLD. בגלל שארוחות החג עכשיו הן עלינו ואנחנו מבשלים הכל (ההורים התעייפו) צריך להערך עם קניות של בשר ואני לא אוהבת לחכות לדקה ה-90 כי הכל עמוס מאוד לפני החג.

תתעקשו לדעת מראש כדי להיערך, ממש שבעלך יתעקש על זה מולם.

אני גם שונאת לדעת ברגע האחרון

עדיקים

Active member
לצערי בעלי לא ידרוש רק אני

אתמול נפגשנו ושאלתי שוב וכמובן שלא קיבלתי תשובות
.

החתולית

New member
את מתכוונת לכך שלא נקבע תפריט עד הרגע האחרון?

החליטי מה את רוצה להכין והודיעי שאת מכינה סלט וקינוח, או מרק ותוספת.
&nbsp
בדרך כלל נהוג שמי שמארח מכין את המנה העיקרית, כך שאין סיבה שאם את מתארחת תצטרכי לקנות בשר.
&nbsp
אני מכינה מנה עיקרית, רק משום שמאד אוהבים מנה ספציפית שאני מכינה וביקשו אותה. כשאני מארחת, אני מבקשת רק סלטים ותוספות.

עדיקים

Active member
אני אומרת שעוד לא יודעת מי עושה איתנו

והאם בסוף מי שהתנדבה לארח תארח
.
מה להביא ברור שהודיע ולא אשאל. מתכננת לעשות קניית בשר היום או מחר וירקות ברור שאקנה שבוע הבא ואז בטח כבר אדע.
אצלנו מביאים יותר מדבר אחד לאירוח כזה כי זה מלא בישולים והכנות.

עדיקים

Active member
ממש לא, אז כל הבלגן יהיה אצלי

אני עשיתי חג קודם אצלי וזה המון עבודה. אמורה לארח את משפחתי יומיים אחרי. כל אירוח כ-20 אנשים. אני משוגעת בהשקעה כשאני מארחת וזה יהיה בלתי אפשרי.
למזלי החלטתי לשחרר ואתמול התחילו לדבר בקבוצה על החג. הבנתי שכולם עושים יחד ועכשיו הם מחליטים מי מארח כשאני פטורה מלארח אבל כמובן אביא איתי חלק מהאוכל. בימים הקרובים אהיה איתם בקשר ואודיע מה אני מביאה. כדי להקל על עצמי אבחר בתבשילים שאוכל להכין לשני האירוחים ואז זה יחסוך לי עבודה.

החתולית

New member
מתארחת

אבל מכינה חלק מהברכות לחג, מנה עיקרית ותוספת.
&nbsp
מתגעגעת לחגים עם המשפחה שלי, שאיך שהוא בגלל נסיבות שונות, חוגגת פחות יחד. זה קשה לי, אבל זה מה יש.

למעלה