נקודות האור של השבוע

נקודות האור של השבוע

שתפו בלפחות 3 דברים שעשו לכם טוב וגרמו לכם לחייך השבוע

נומלה

New member
זה קל

שני ילדים מתוקים. טוב לא כל כך ילדים, אבל אני מאוד אוהבת שהם בסביבה. ובורדינג פאס אחד שאומר שאני בורחת מהחום הזה לכמה שבועות.

נומלה

New member
מה זאת אומרת?

אני באה לראות את התינוקת החדשה שלך.....
החבר'ה שלי גדולים וכבר מגיעים הביתה רק בסוף שבוע פעם ב...

היו כמה

1. הבכור - עולה לכיתה ז' - עבר שלב א' של המכינה לכיתה המדעית (לנו לא היה ממש ספק שיעבור, אבל הוא מאוד לא היה בטוח בעצמו והיה כיף לראות את תחושת ההקלה ואת תחושת הבטחון חוזרת).
2. הצעיר - עולה לכיתה ג' - קורא מתחילת החופש הגדול ספר ליום בזמן השבתת המסכים.
3. האבחון שהיה אמור להיות לי ביום חמישי התבטל ברגע האחרון! מה שהשאיר לי סו"ש רגוע לנוח וקצת לנשום (מאבחנת כל יום בקיץ וזה מאוד מתיש).
&nbsp

לגבי הבנים-איזה יופי!

ולגבי האבחונים-אכן נשמע מאוד מתיש. מה עשית בסופשבוע?

פחות כלום ממה שרציתי,מספיק כלום כדי לאגור כוחות לשבוע חדש

חדר כושר, בישולים, כביסות, עוד בישולים ועוד כביסות, ובין לבין שנ"צים ורביצה על הספה עם עיתונים וטלוויזיה. אה, וגם היו פה שני ילדים בסביבה כל הזמן אבל הבכור היה בעיקר עסוק בדפי חזרה למכינה, והקטן חפר בלי סוף על modes של מיינקראפט, ואני הרי כבר פיתחתי טכניקה מושלמת של חוסר הקשבה תוך כדי כך שאני נראית סופר מקשיבה וסופר מתעניינת (כי רבאק כמה שעות אפשר לשמוע על יוטיוברים שמראים ומסבירים על מודס של מיינקראפט?? כבר צברתי ותק של 100 שעות לפחות עד עכשיו והסוף לא נראה באופק! מה שדי הגיוני כי אין באמת סוף למודס של מיינקראפט
). וכך חלף עבר לו עוד סו"ש

חח את כמוני כשיש זמן פנוי

הבחור לוקח את הקטנה בסוף שבוע לכמה שעות בחוץ לטייל ולפארק וככה יש לי זמן לנוח ולהנות מהשקט, רק שכמעט תמיד זה נגמר בסידורים, נקיונות וכו'.
&nbsp
היום גם הספקתי אפייה ופדיקור-מניקור

ככה זה בהתחלה
עובדים עם מה שיש

אני חושבת שממש הייתי בדיכאון בשנה הראשונה אחרי שהבכור נולד כי אני בנאדם שנורא נורא צריך קצת ספייס. לא הרבה, אבל נגיד איזו חצי שעה-שעה לעצמי ביום. בשקט. בלי שאף אחד צריך ממני משהו. וכשאת אמא, כל הזמן צריכים ממך משהו וכל הזמן יש מה לעשות. בעיקר בשביל אחרים. לקח לי זמן לעכל להפנים ולקבל, וגם למצוא בתוך החיים החדשים את הדרך בכל זאת למצוא איזו חצי שעה של שקט ביום.
היום, כשהם גדולים, אני כל הזמן מקטרת שאין לי מספיק זמן איתם ביומיום הלחוץ של כולנו, וכולנו ממש מחכים לחופשות המשפחתיות כדי להיות נטו יחד, בלי לחץ, בנחת, בלי למהר, וסתם לקשקש (רק לא על מודים של מיינקראפט!
)

*עוזרת הבית שלי ששנים לא הצליחה להכנס להריון בישרה לי השבוע

שהיא מתפטרת כי הוא סוף סוף בהריון, אז אומנם הפסדתי אישה נהדרת ואמינה אבל
אני שמחה בשבילה

*עוד יומים תיאלנד

*החברה של בני הבכור התקשרה להתייעץ איתי איך להפתיע אותו בהצעת נישואים......

וכמה מבאסות...עליתי קילו, הנייד התרסק......ואתמול נפגשתי עם מדוזה לא נחמדה

זה הכל בערך

איזה מרגש לגבי העוזרת, וכל הכבוד על התמיכה בה

מניסיון,זה לא ברור מאליו ובטוחה שהיא מאוד מעריכה אותו.
מרגש לגבי החברה של הבן... בשעה טובה

&nbsp
באסה על המדוזה ולא נורא על המשקל- קילו פה, קילו שם

ga26

Member
3 דברים שעשו לי טוב?

3 הילדים המתוקים שלי

mykal

New member
קצת באיחור,

דבר אחד מרכזי, שעשה לי טוב--
חיתנתי נכדה.
מסביב לזה היו הרבה דברים טובים,
התכנסות של כל המשפחה, כולם היו יפים וחגיגיים.
ומוכרחה לומר--שהיתה עין אחת בוכה, אבל כיון שכאן מדברים
רק על טוב ואור, ננגב את הדמעות. לא של ההתרגשות.

למעלה