הודעה משמחת

הודעה משמחת

בשעה טובה ומוצלחת לפני חמישה ימים הפכתי להיות אמא לראשונה בחיי

גאה להיות אמא לבת מתוקה וחמודה שהחליטה שעדיף לצאת החוצה כמה שיותר מהר במיוחד כדי לראות את החדר בסגנון פו הדוב שהכנו לה

בבדיקה שגרתית התגלה שמה שמקיף את שק הרחם נקרע וזה מהווה סיכון ומאחר והיא הייתה מספיק גדולה למרות שזה שבוע 37- הוחלט ליילד אותי ולהקדים את הניתוח הקיסרי וככה מלהגיע לבדיקה רגילה- מצאתי את עצמי בחדר ניתוח כמה שעות אחרי זה. סה"כ שתינו מרגישות טוב, מתרגלים לחיים חדשים מלאים בחיתולים, האכלות ואהבה ענקית לילדה כל כך קטנה שכבר בחמישה ימים גרמה לחיים שלנו להיות מלאים ומאושרים אחרי שחיכינו לה כל כך הרבה שנים.

מזל טוב!

תיהנו ממנה! ברוכה הבאה למועדון

וטיפ קטן - הקטנה שלי נולדה בקיסרי מתוכנן בשבוע 38, ומאחר שלא ניתן היה לדעת מתי היא הייתה אמורה להיוולד באופן טבעי (בניגוד לאחיות שלה שנולדו בקיסרי חירום אחרי שתהליך הלידה כבר החל, אצל שתיהן בסביבות 40 שבועות מלאים) הורדתי לה שבועיים מכל ״הישג״ שאמור להופיע בגיל מסוים לפי הספר. ממליצה לך להוריד 3 שבועות-חודש משלך, כי לפחות חלק מההתפתחויות קורות לפי הזמן אחרי ההתעברות ולא באמת לפי הזמן בחוץ - ולכן לא מדובר באיחור וזה עלול להלחיץ אותך לשווא.

(כלומר, הוספתי

שבועיים לגיל בו אמורים לעשות את זה. לדוגמא, נניח אמורים לחייך עד גיל חודשיים - אז לה מותר היה להתחיל לחייך בגיל חודשיים ושבועיים בלי שזה יטריד אותי אפילו טיפה).

תודה

זה טיפ מאוד חשוב. באופן כללי אני לא מתרגשת מעיכובים או איחורים במיוחד אם מדובר בכמה שבועות הבדל- כל ילד והקצב שלו

בנתיים היא הכי מהממת שאפשר

עדיקים

Active member
מזל טוב

מברכת אותך גם כאן, שתרוו שמחה ונחת בגידולה.
כמה שחיכיתי וציפיתי להודעה שלך ושתהיי כבר אחרי בידיים מלאות ושמחות.
אהבה אינסופית בלתי נתפסת זו ההורות
.

מזל טוב!!! איזה יופי!!!

שתגדלו אותה בנחת ובאושר

גם הבכור שלי נולד בתחילת שבוע 37. אין מה לדאוג, זה לא מוקדם ולא שום דבר.

לא מודאגת בכלל

האמת שהיה לי ברור שהיא תנסה לברוח מוקדם בגלל זה גם הייתי מוכנה מבחינת כל הציוד והתיקים היו מסודרים כבר משבוע 34- היה לי ברור שהיא תעשה קונצים

&nbsp
תודה!

sweetdreams

New member
אני ממש שמחה בשבילך!

מאוד שמחתי כששמעתי לראשונה שאת בהריון (המלצות לסושי ללא דגים, הא?
), אני יודעת שחיכית לזה הרבה זמן, וכיף שזה סוף סוף קרה.
&nbsp
המון מזל טוב!

ניכנסתי לפורום בשביל לראות אם ההודעה הזאת הגיעה

יודעת שהמון המון שנים חיכיתם לקטנה

mykal

New member
מברכת "מזל טוב"

גם כאן.
שמחה איתך בשמחתך, ומאחלת לך לגדל אותה בקלות ובנחת.
שיהיה לך הרבה אושר.

למעלה