הכול הרי שאלה ריטורית,ועשיתם מזה סרט על חטיפת הילדות ?

shronyor35

New member
הכול הרי שאלה ריטורית,ועשיתם מזה סרט על חטיפת הילדות ?

לסיכום :
הפרטים שבשאלה, היו ממש באופן כללי,וללא פירוט זמנים:
בכלל לא מוסבר אם התקשרו לאימא אחרי 5 דקות או אחרי 5 שעות,
וגם לא מוסבר דבר על הקשר /הכעס,שקיים בין האימא לחמותה .
אולי הם רצו להפתיע את האימא,בפיתרון לחופשה עם הילדה ?
אז מכיוון שאים פרטים למה באמת קרה,אז יש מלא סרטים,שאותם אפשר לדמיין, בנושא מחוסר הפרטים.
ואפשר גם לראות כזה "סרט": לקראת החופש הגדול ,
הסבתא והבן שוחחו ,חשבו על הצעה שקיבלו לטיול בחו"ל,
בדקו מול חברת -הנסיעות,והיה דיל לטיול בקבוצה -שהתאים לחופשה של הסבתא עם הנכדות.
ביקשו להזמין ,ובמקביל, התקשרו ורצו להפתיע את האימא .
ולאחר שבדקו מחיר ומועדים,וראו שזה יכול להתאים,הבעל התקשר לאם הילדה, (שהיא לא ממש בקשר הדוק עם חמותה.)
האימא לא היתה מוכנה ,לתת את העונג לסבתא, שתיסע לבלות עם הילדה,ועם בת הדודה,(אפילו לא בביתה,) והרגישה נעלבת מהרעיון שהסבתא הזאת רוצה לבלות עם הנכדה ועם הבת דודה ,בטיול -
כייפי במשותף, ומיד האימא טרקה את הטלפון,ניגשה לפייסבוק לספר לכול העולם על הסבתא המרושעת ,שרוצה לכייף עם נכדותיה האהובות עליה, ועוד בחודש הראשון של החופש הגדול.
ואז,,כמה מהאנשים שהגיבו ,מיד נכנסו להלם :
וכבר ראו לנגד עיניהם ,את הסבתא "הרעה" ,שממהרת עם הילדות בלחץ ,לשדה -תעופה,חוטפת אותם ,ומהמטוס מסיעה אותם למקום מרוחק ושכוח -אל,ולא תחזיר אותם יותר לעולם לאימהות.

חברים,מה קרה פה ? צאו מכול הסרטים וההתרגשות הנסערת,
כולה היא סבתא ויש לה נכדות בגיל 8 היא רוצה לשמח אותם בטיול,בחופשת הקיץ,רצתה להפתיע את האימא, בפיתרון לחופש הגדול .
אז למה לא ?
תנו לסבתא הזדמנות להינות מבילו עם נכדותיה,
,החיים קצרים אז מה נשאר לה חוץ מהנאה ונחת מהנכדות ?

אצלינו במשפחה היה כך נהוג,ואני עצמי היית אצל סבתא שלי,
תמיד בכול החופשים, אחי,ואני - מגיל 5 והלאה,נסענו עם סבתא,שגרה במרחק נסיעה ארוך,טיילנו ,בילינו בהצגות,הלכנו לבריכה,לכולם היה נוח מהסידור הזה.
ההורים עבדו כרגיל,מבלי לחץ ודאגות של איפה להשאיר את הילדים בזמן החופשה, ולנו הילדים, זו הייתה חוויית ילדות נפלאה.

mykal

New member
ממש לא הבנתי מה את

רצית בפוסט הזה?
להוכיח את כל מי שהתיחס לפוסט עם הנתונים שהיו?
את רוצה לנזוף בנו על זה שמשפט אחד כאן ואני מצטטת:"הבעל התקשר לאם הילדה, (שהיא לא ממש בקשר הדוק עם חמותה.)
זה מה שכתבנו--האבא ישב עם אמא שלו וחיפש פתרון מאחורי הגב של אשתו--
אולי היה צריך להעשות אחרת? שישב עם אשתו,
ואז יציע לסבתא.למה את בטוחה שהכלה לא רצתה לתת תענוג לסבתא?
אולי נעלבה? כי אם אני הייתי הכלה הייתי נעלבת.
ואולי את בכלל הסבתא? אז ממש סליחה, התנהגות לא מתחשבת.

אני סבתא, שמארחת הרבה מאוד את נכדי--
נוסעת איתם, קונה איתם--אבל הכל--הכל--זה בהוראת הכלות והבנות שלי--
אלה ילדים שלהם, ואני כאן רק כדי לעזורולפנק.
לא להתערב ולא להפריע, ולא להחליט בשביל אחרים.לא 5 דקות אחרי אלא 5 דקות לפני, לא 5 שעות אחרי אלא 5 שעות ולפעמים 5 ימים לפני.
מבחינתי זה גם ענין של נימוס.
והנזיפה שלך לא נעימה בכלל. כי אינני במאית של שום סרט.
את הסרט הביאה מי שיצרה אותו.

ayaht

New member

shronyor35

New member
ניסיתי לומר בסך הכול שזו רק סערה בכוס מים,,

הרי הוצגה שאלה ריטורית, ללא נתונים ופרטים מדוייקים ,על מה שקרה,
אז איך הגיעו תגובות נסערות כול כך,על לא כלום ?
לכן נשארת כאן השאלה הבלתי פתורה,(חלילה בלי לכעוס ובלי לשפוט על אף אחד,)
ורק לשמוח !!!
לקראת חג -הפורים בפתח.

yeshpitaron

New member
בלי לדעת יותר מידי פרטים, אי אפשר לא ליידע

התנגדות או לא זה משהו אחר

danakama10

New member
מותר לשאול

מי את? כלומר, איך הגעת לכאן ומה הקשר שלך לדיון שהועלה כאן לפני למעלה משבוע? זה די ברור שיש לך קשר אמוציונאלי כלשהו לנושא. האם את זו שהעלת את הנושא לדיון ב"קבוצת הפייסבוק" המיסתורית?

ההסבר שלך לא מחזיק מים. אף אחד לא מפתיע אמהות של ילדות בנות 8 כשהוא מבשר להן שהן נוסעות לחו"ל עם הסבתא ובת הדודה וכבר הוזמנו כרטיסים... סבתא כזו מראה שמשהו לא בסדר בחשיבה שלה, אולי תחילת הסתיידות, ואין ספק שסבתא כזו לא תיקח אף ילד שלי לחו"ל לבד. לגבי הבעל, אין מילים. וביננו, איזה בעל בודק טיסות וטיולים לילדה שלו עם אמא שלו... ומחליט להפתיע כך את אשתו..
וכפי שכבר אמרתי, המקרה לא נשמע לי אמיתי, וגם בתור נושא תיאורטי לדיון הוא לא מעניין בעיני כי הוא כל כך תלוש מהמציאות.

shronyor35

New member
dana קמה10 : סיכמת יפה את הנושא התאורטי,,,

בכך שהסיפור תלוש -מהמציאות.
&nbsp

אני לא מבינה מה את רוצה אבל תכלס

לא חטיפה ולא בטיח אב ל מי שהיה חושב לקנות לילד שלי כרטיס טיסה לארץ אחרת בלי לשאול אותי רשות....היה מוצא את עצמו עם כרטיס בלי נוסע=חבל על הכסף.

מה זה כל ההטפה המטופשת הזו על סבתא שרק רוצה לקחת את הנכדה לחו"ל ולהנות, אם לפני שהיא מחליטה החלטה כזו וגם קונה את כרטיסי הטיסה היא תבקש רשות מההורים זה יפגום לה בהנאה?
מישהו אמר פה משהו נגד בילוי של סבתא והנכדים שלה?
אבל לקנות כרטיס טיסה לילד קטין לחו"ל בלי שיהיה אישור מההורים? זה מעשה של אדם שכנראה לוקה בנפשו או שיכלו
מה זה השטויות האלו
תסלחי לי, נראה לי שאת סבתא שההורים של נכדייך לא סומכים עליך בדיוק מהסיבות האלו ובאת לקשקש כאן קישקושים מנותקים מהמציאות

למעלה