זה פורום גם ליחסי חותנת-חתן?

לדעתי התשובה היא כדי להמנע מויכוחים מתישים

ובזה אני מבינה אותה. הוא מתווכח ומתעצבן על כל דבר (בשונה ממנה)
וכדי למנוע ריב היא פשוט מוותרת.
לטעמי ויתור זה ענין של מינון. גם אם תמיד צד אחד מוותר יותר מהשני.
שלא להגיע למרמור.

והאם את מעוניינת לגרום לבת שלך

ויכוחים ומריבות עם בעלה? אם לא, למה להתעקש על משהו שהוא בבירור נגדו? תמצאי דרכים להיפגש עם הבת שלך בלעדיו (כולל לא בבית שלו), וזהו.

אני מרחמת על בתך, היא חיה במערכת יחסים איומה

אבל רק היא יכולה לשנות ואם היא לא עושה דבר את בטח לא יכולה.

לצערי את צודקת

הייתי מעדיפה שהכל ביניהם יהיה טוב אבל כנראה שזה לא המצב
כי מי שטוב לו, לא כועס כל הזמן

תודה

ממה שאת מתארת

הבת שלך חיה עם גבר בלתי נסבל והיא גילתה זאת רק לאחר שכבר נכנסה להריון.
לא חושבת שהיא מוותרת עליכם ללא מאבק - היא כרגע נמצאת בייעוץ זוגי, מנסה להציל את הנישואין שלה ויכול להיות שגם חלק מהבעיות שעולות שם היא הבעיה שלו אתכם.
לא הייתי לוחצת, ממשיכה כמו שאת, נפגשת איתה פעם בשבועיים שלושה ומרעיפה עליה אהבה.

לא הייתי אומרת בלתי נסבל

אבל בהחלט גבר לא קל.
שכנראה משליך עלינו את הבעיות שלו עם אימו
הוא שומר על ברוגז איתנו כבר כמה חודשים ולא מתרצה.

הבהרה לחלק מהתשובות

הבת נישאה במקור לחתן בגלל הריון (בדיעבד התינוקת היא אושר ענקי עבורנו)
כשהיו חברים כבר היו ביניהם בעיות חלקן בגלל התפרצויות זעם של החתן
שקרו לעיתים קרובות מידי. כל שטות הרגיזה אותו. הוא טיפוס כעסן באופן כללי תמיד מוצא על מה ועל מי לכעוס. מפוטר מעבודות כל כמה חודשים בגלל אופיו.
כיום יש להם חובות של קרוב ל-200,000 ש"ח וזה גדל. אין עבודה בעיר המרוחקת. יש להם רכב אחד ולשלם שכר דירה והוצאות תינוקת.
עקב המצב ביתי החלה לעבוד. בינתיים יומיים בשבוע ובעלי שומר על הקטנה:
באותם ימים החתן מקפיץ אותה אלינו מהעיר המרוחקת. בעלי שומר על התינוקת וביתי נוסעת לתלאביב לעבודה וחוזר חלילה. (אילו תעבוד במשרה מלאה תצטרך לשים את הקטנה בפעוטון וכל מה שתרוויח תיאלץ לשלם לפעוטון - לא משתלם)
למרות שאנו עוזרים בשמירה על הקטנה, החתן עדיין מסרב לדבר איתנו ומסרב שנבוא לבקר אצלם כשהוא נמצא בבית.
גם החתן עובד כיום במרחק שעה נסיעה מדירתם ולמעשה אם היו גרים בעירנו, עבודתו במרחק 20 דקות מעירנו. זה היה מקל על שניהם גם הנסיעות, גם שכר הדירה שהצעתי לעזור בו בטרם עברו חזרה לעירם שבוע אחרי הלידה, גם מבחינת העזרה הפיזית.
אני תמיד אהיה שם כתמיכה רגשית וכספית לביתי (אני מנסה להתעלם מכך שהחתן כפוי טובה כלפינו בגלל אגו/קנאה)

בת האש

New member
הלא-עצות שלי

אומנם בהודעת הפציחה ביקשת עצות, אבל אין לי. זו סיטואציה לא מוצלחת, שנכנסת אליה לא מרצונך, ולא את היא היכולה לבטל אותה. אפשר רק להסתדר בה.
&nbsp
לי נראה שאת מתנהגת באצילות, ומצליחה לאזן בצורה ראויה בין תמיכה בבת בבחירותיה, ושמירה על קשר איתה.
&nbsp
השאר לא תלוי בך - הוא תלוי בבית ובבחירותיה, בבן הזוג ובחירותיו, ובעתיד, בבחירותיהם של הילדים שלהם.
&nbsp
&nbsp

למעלה