ניהול הפורום

danakama10

New member
ניהול הפורום

עושה רושם שמנהלת הפורום עסוקה בימים אלו בדברים חשובים ומהותיים יותר מניהול הפורום, שיהיה לה לבריאות!
לפני שהפורום שוב יצלול לתהום הנשייה, אולי יש מישהו שמעוניין להציע להנהלת הפורומים לנהל אותו?

אם יש לך בעיות -את מוזמנת לפנות להנהלת

הפורומים
.

ga26

Member
אני מודה לך על העבודה הנפלאה שאת עושה (לא רק בפורום זה)

את עושה עבודה טובה ואל תקחי ללב אנשים שאומרים אחרת.

ממש לא לוקחת ללב

danakama היא טרול ידוע שאוהב להציק. ממזמן לא מתייחסת/מתרגשת ממנה.
ותודה

ayaht

New member
באמת היתה לי תחושת דז'ה וו קלה

זאת לא פעם ראשונה שאני רואה את ההודעה הזאת שנכתבת ע"י אותו ניק..

אנחנו מודות למנהלת הפורום

שלקחה על עצמה תפקיד כפוי טובה, ועושה אותו בשעות הפנאי שלה.

וההודעה שלך והתגובה שלה, מראות כמה זכינו שיש פה מנהלת כלכך חביבה וסבלנית.

יקירות, אל תתרגשו מדנהקמה- טרולית שמחפשת להתסיס פורומים כנגד גולשים/מנהלים.
ממש לא מתרגשת ממנה

danakama10

New member
אם זה מה שגרם לך להזכר

שיש פורום שאת מתעקשת לנהל, לו יהי!

תכלס היא צודקת. את הרי מקבלת מליונים על ניהול הפורום הזה
אז איך את מעזה לקיים עוד חיים במקביל?!? ממש חוצפה מצידך!
&nbsp
למי שלא הבין.... וגם כנראה שמישהו כאן שכח שניהול פורום הוא בהתנדבות גמורה, אף אחד מהמנהלים (ואני ביניהם) לא מתוגמל בשום דרך על הזמן שאנחנו משקיעים, ואף אחד מאיתנו גם לא "מתעקש" לנהל פורומים. ברוב המקרים המצב הוא הפוך לחלוטין... ע"ע לא מעט פורומים שנותרו מיותמים מניהול כבר זמן רב לצערנו.

ולא רק שהיא צודקת

בתור גולשת קבועה ופעילה בפורום זה מובן ומתבקש שהיא תרים קול צעקה על ההזנחה הפושעת, שהרי בפורום שהיא כתבה בו פעמים בודדות, שרובן ככולן היו השתלחות בחברות פורום, והפעם האחרונה שהיא הגיבה בו הייתה לפני אי אילו חודשים, אין ספק שהיא מרגישה חזק את חוסר ההשקעה לכאורה של פרפרי בפורום.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

ברור, לא מבינה איך פספסת את הטקס שהכתיר אותה

לגולשת הכי פעילה ותורמת בפורום?!
לא בסדר!
&nbsp

danakama10

New member
ברור שפיספסת!

הרי שבועיים לא ביקרת פה.
אני רואה שכשכייף לך יש לך ים של זמן לקשקש בפורום שאת אמורה לנהל.

michal@gal

Active member
מנהל
מה את רוצה שהיא תעשה כמנהלת?

מה את היית עושה כמנהלת?
&nbsp
אני בטוחה שבהנהלת הפורומים ישמחו אם תתנדבי לקחת על עצמך את ניהול אחד הפורומים היתומים.

danakama10

New member
למעשה ההנהלה הציעה לי בזמנו

לנהל את הפורום הזה וסירבתי, כי לא נראה לי יאה לקחת על עצמי התחייבות כזו כשמשאבי הזמן שלי די מוגבלים.
פה יש עסק עם בחורה שהתחביב שלה הוא לנהל פורומים, אולי בתור נסיון לאסוף טייטלים, לא ברור.
לדעתי, כשמישהו לוקח על עצמו משימה הוא אמור לנסות לבצע אותה, ואם נגמר לו הזמן/חשק לנהל, שיפנה את כסאו למישהו אחר. לא מבינה את ההדבקות לניהול כשברור שנגמר הסוס.

נראה שלא הסבירו לך מה נדרש במסגרת ניהול פורום

אם היית מקבלת את ההסבר המלא, היית מודעת לכך שפרפרי ממלאת את תפקידה מעל ומעבר, והיא לא רק מנסה לבצע אותה, היא מבצעת אותה בהצלחה מרובה ולא רק מבחינת מה שנדרש ממנה לפי הנתונים היבשים (למרות שמשלמים מליונים, הדרישה היא לא למשרה מלאה ורחוק מכך).
&nbsp
בכל מקרה אני ממליצה לך בחום לפנות להנהלת הפורומים עם התלונות שלך - זה יהיה הרבה יותר פרקטי מאשר מה שאת עושה כאן.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

רק שהמצב היום בתפוז הוא שכשמישהו

"מפנה את כסאו למישהו אחר", המישהו האחר הזה לא מגיע, והפורום נסגר.
כך שמה שנשאר לנו לעשות הוא להודות לפרפרי על הניהול שלה, שבזכותו הפורום הזה עדיין קיים.

למעלה