נפתח פורום פוקימון GO

סקרנית לדעת אם יש פה מישהו/י שמשחק בזה?

מצד אחד, זה טוב כי זה גורם לאנשים להזיז את עצמם.
מצד שני, זה ממש נראה מחרפן אנשים וגרם לכמה תאונות

michal@gal

Active member
מנהל
שתי הבנות שלי משחקות בזה

זה תורם להרבה טיולים בחוץ באמצע הלילה, כולל נסיעה אחת לטיול בחוף כדי למצוא "פוקימוני מים", כל אחת עם החבר הצמוד שלה

&nbsp
הבן הגדול הודיע שמטעמי עקרון הוא מחכה שהמשחק יהיה זמין בארץ ולא מתקין אותו באופן פירטי.

הגדולה שלי.

היא נתנה לי לנסות פעמיים. בפעם הראשונה, עמדתי במקום וחיכיתי שיגיע איזה פוקימון. אחר כך יצאנו החוצה והגיע עטלף, אז היא תפסה אותו.
בפעם השנייה היא נתנה לי לרגע, ורציתי לזוז לאנשהו, אז התחלתי להזיז את האצבע על המסך כדי להזיז את הדמות והיא לא זזה. אז שאלתי את הבת שלי איך הולכים, והיא אמרה ״מרימים רגל אחת ומזיזים אותה קדימה, ואז מרימים את הרגל השנייה...״
שכחתי שאמורים ללכת ממש...

אני משחקת בזה.

העניין בזה, כמו בכל דבר אחר, הוא מינון. אם תלכי כל היום עם האף בתוך הפלאפון (בלי קשר למשחק זה או אחר) יש סיכוי שתפצעי בדרך. שמעתי גם על כמה אנשים שהתפטרו מהעבודה שלהם בשביל לשחק בזה- רק שתדעו שזו תופעה קיימת אצל גיימרים מכורים, וזה לא קשור למשחק הספציפי הזה.
&nbsp
המשחק עצמו חביב מאד, אני משחקת בו "על הדרך" בעיקר באוטובוסים ממקום למקום. זה מעביר את הזמן. לצאת במיוחד בשביל לשחק? לא, לא נראה לי.
&nbsp
אני מתחברת למשחק הזה בעיקר כי גדלתי על פוקימון (ילידת 89, מה לעשות) אז זה די מגניב שפתאום את יכולה להסתובב בעולם האמיתי ולתפוס פוקימונים.

ד ר ל י

New member
אני
וזה גם קשור לפורום הזה

ישבתי אצל חמי וחמותי והיה לי משעמם.
היתה איזה שיחה על הפוקימון ואמרתי לעצמי, אולי אני אבדוק מה זה.
הורדתי ואז הופיע לי בתוך הבית שלהם עקרב.
זה היה כזה כיף.
ואז אמרתי להם שאני יורדת לטייל עם הכלבה לחפש עוד פוקימונים והלכתי לטייל עם הבנות שלי איזה שעה בחוץ.
הן יותר מבינות בזה ממני ותפסו לי עוד כמה.
מאז אני לוכדת פוקימונים בכל פעם שאני יוצאת עם הכלבה. ככה הטיולים איתה יותר ארוכים וזה בריא לי.
לא הולכת עם האף בתוך הטלפון. בכל פעם שיש פוקימון הטלפון רוטט ואני עוצרת.

נשמע כיף

אני לא ממש מכירה את המשחק אבל אם זה רוטט כשיש פוקימון באיזור-נשמע כמו פיתרון טוב ולא ברור איך כל התאונות האלה קרו...

ד ר ל י

New member
האמת שהוא כן מסוכן

ככל שמתקדמים במשחק ונכנסים לזה, רוצים להשיג פוקימונים מיוחדים שקשה להשיג, ואז המרדף מתחיל להיות יותר רציני ומאבדים את הריכוז.

ד ר ל י

New member
גם הוויז היא תוכנת ריגול

ומה אכפת לי שירגלו אחרי? למה זה מסוכן?
ישלחו לי פרסומות שמתאימות בול לטעם שלי ויגרמו לי להוציא את הארנק?
אני לא כל כך מבינה למה זה מסוכן לי שירגלו אחרי האמת, אני לא עושה שום דבר לא חוקי. לא מוכרת נשק, לא גונבת או חס וחלילה רוצחת. לא יגלו עלי שום דבר מעניין.
גם לא רואה במחשב פורנו גמדים.
אני מבינה שעל כוחות הביטחון אסרו לשחק במשחק, אבל על אנשים סטנדרטים ומשעממים כמוני, מה זה מסוכן?

shoosh2607

Member
מנהל
זה לא מדויק

סמארטפון באופן כללי הוא כלי ריגול אחרייך. את החיים שלנו אנחנו מוסרים לגוגל או לאפל.
אבל המשחק הזה הוא לא ריגול אחרייך (למטרות פרסומות וכאלה) אלא יכול לשמש ריגול למטרות עוינות.
לא סתם אוסרים על כוחות הביטחון. הכתבה שקישרתי אליה מסבירה את זה די ברור.

למעלה