החמות סיפרה את הילדות מבלי לשאול את ההורים

אוי.

אצלנו אבא שלי הוא גם הלא בריא וגם ה(קצת, אולי) מבולבל, אבל ממילא אמא שלי בחיים לא הייתה עושה לבנות שלי קייטנת סבתא. יש לציין שלילדים של אחי הקטן היא כן עושה, כי הוא פשוט מפיל אותם עליה והולך, אז אין לה ממש ברירה. ולפעמים אנחנו שם אצלם אז אני זאת שצריכה לטפל בילדים של אחי (בעיקר בגדולה שאוהבת להישאר שם). גם כשעשינו מסיבה לבת השנייה והאחים שלי הוזמנו בפעם הראשונה (והיחידה בינתיים) לבית שלנו בתום המסיבה, בסוף הארוחה בבית שלנו הוא השאיר את הגדולה שלו והלך...
לגבי העדפות בבית שלי - לא ברור את מי אמא שלי העדיפה, אבל יש קונצנזוס שאותי היא הכי פחות העדיפה
. אני הייתי הסנדביץ', אחותי בת הזקונים, אחי הבכור ואחי הקטן הקטן עד שנולדה בת הזקונים. אבל יש יתרונות ללהיות הכי פחות מועדפת, וילדת סנדביץ' - יוצאים הכי מאוזנים, נראה לי, וגם יחסית מרוצים מהחיים - לא מפונקים מדי כמו הקטנים (ולכן אין בעייה לצאת לעצמאות) לא מציקים לנו יותר מדי כמו לגדולים - הכל סבבה. אצלנו, לצערי, ילדת הסנדביץ' זכתה לפחות מדי יחס שלי גם מבחינת הלימודים, והקריאה, וכו' (וכזכור, היא גדלה בחו"ל) - ועל זה אנחנו משתדלים לעבוד, כשיש לי זמן...

רזאי

New member
אחיך נשמע דומה למישהו שאני מכירה.

אחד שתמיד יודע להסתדר.
אצלנו הסנדוויץ' דווקא קיבל הכי הרבה תשומת לב. הוא סובל מלקויות למידה, והיה זקוק לעזרה צמודה עד שלב מסוים. עדיין , הוא נראה יותר עצמאי ופחות מתוסבך.
שאלתי שאלה בפורום הורים. אשמח אם תתיחסי, כי אני קצת מוטרדת.

בשמת9

New member
למען האמת, קרה לי פעמיים פעם אחת על ידי חמותי

ופעם על ידי אחותי. כשהבן היה בן שלוש בערך,
אחותי סיפרה אותו ממש וחמותי פוני שחשבה שהוא ארוך. אני זוכרת שלא הפריע לי כלל. יצא בסדר ושיער אורך. אני מודעת לעובדה שזה עלול להביא מריבות וקשיים בין חמות לכלה בפרט אבל משום מה לי לא הפריע.

למעלה