רוצה לעדכן

רוצה לעדכן

מי שזוכר את הסיפור שלי לפני פסח, חמותי משגעת לי את השכל מהרגע שהבכורה שלי נולדה. מאיימת, צורחת ומנהלת לבעלי את החיים. היא מנסה לנהל אותי, אך אני לא מעוניינת.
בקיצור, בתזמון מדהים הגיעה אליי הביתה בערב חג שני! היינו בבית עם הילדים, והיא החליטה לדבר איתי. אמרתי לה את כל האמת שלי בפרצוף: שאני לא סומכת עליה, שהיא פוגעת בי, אני מרגישה זלזול ממנה, אני לא מוכנה שתתערב וכל הזמן תטפטף לבעלי מה לעשות. היו צעקות באוויר (בעיקר שלי, מכל התסכול של השנים האחרונות). הדבר היחיד שהצטערתי עליו זה שהילדים היו בבית.
אחרי 20 דקות בערך של שיחה שהיא בוכה ואני רועדת מעצבים, ואפילו אמרתי כי אין לי בעיה שבעלי יחזור אליה לבית, כי הרי אין כמו אימא... אמרה לי עכשיו הבנתי ואיימה שננתק קשר, ולבעלי אמרה כי אין לו מה לבוא אליה יותר.. (דרמה קווין שכזאת)
יום למחרת אבא של בעלי, שאני והוא לא בקשר מי יודע מה חוץ משלום ולהתראות, שולח לי הודעה שהוא תומך בי ושאנחנו לא צריכים להתייחס אליה בכלל. הוא מכיר אותה, ויודעת שהיא מטומטמת. התקשרתי אליו כי ראיתי שיש לי עם מי לדבר, וממש הצדיק אותי. אמר כי אין לה זכות להתערב לנו בחיים, ושבעלי חייב להפסיק להקשיב לה. גם הוא מהצד שלו רואה כמה היא הורסת לנו את החיים. ביקשתי ממנו כמפלט אחרון שידבר עם בעלי, אולי הוא יקשיב לאבא.
ובאמת הם דיברו, אבא שלו הסביר לו שהוא חייב להתנתק מהאימא, ולא לדבר ולערב אותה בחיים שלנו. הסביר לו שהוא פוגע מאוד בי ובילדים בגלל ההתנהגות שלו. גם הוא כבעל, לא סומך על אישתו בכלום. אחרי השיחה בעלי דיבר איתי ואמר שמעכשיו הוא ישתנה. אמרתי לו שאני מאוד מקווה וזה תלוי רק בו..
ואל תדאגו, בעלי כבר דיבר עם אימא שלו בטלפון, ואפילו התארחנו אצלהם בשבת. אני רק מקווה שיחזיק מעמד ההבטחה שלו שיעמוד לצידי ולצד המשפחה שהקים.

mykal

New member
טוב לשמע,

1)שהצלחת לומר לה את מה שאת מרגישה וחושבת.
2)שבעצם התמונה של מי שהיא הצטירה בעיניך--הוכיחה עצמה שוב.
3)טוב שאביו לקח יוזמה--ויצר איתך קשר, ודיבר עם בעלך.
4)שבעלך קיבל את הדברים ואולי פעם אחת הבין את המצוקה שלך.

אבל ואבל גדול--
דפוסי חיים לא משתנים בעקבות 'פיצוץ' אחד, או התפרצות אחת.
איך כתבת? כבר הייתם שם ובעלך דיבר עם אימו, (אף אחד משניהם לא השתנה וגם לא הקשר ביניהם, וזה אולי אפילו טוב)
לכי עכשיו ליועץ, ותקבי טיפים שלא מעורבים רגשית--
איך לשמר את התובנה של בעלך, לעתיד.
כי קל מאד לחזור לשגרה--ואז תמצאי את עצמך שוב בריטואל.
אבל בעלך כרגע--נמצא בתובנה חדשה--לכי לשמוע איך לשמור עליה.

בהצלחה ושיהיה לך טוב.

על זה סבתי היתה אומרת - א פיינע מישפוחה

נחמד מצד חמיך שהוא תומך בך. אבל הוא חייב להגיד שאשתו מטומטמת?
תשמעי, אנשים כאלה אני לא רוצה כאויבים, אבל גם לא כידידים.
אם הוא מדבר ככה על אשתו, למה שלא ידבר ככה גם עלייך?

אני הייתי שומרת עם כל המשפחה הזאת על יחסים אדיבים וקרירים של כבדהו וחשדהו

הכל טוב ויפה רק זה שאבא שלך בעלך כותב על אישתו שהיא

מטומטמת במילים אילו ולא מוצא מילים קצת יותר מכבדות גם אם הוא חושב שהיא טועה וכו'..... זה תת רמה.....

מי שאומר היום על אישתו שהיא מטומטמת

יכול להגיד את זה מחר על כל אחד אחר, כולל אותך...

נשמע טוב בסה"כ ואף פעם לא מזיק שיש עוד מישהו

שמבין אותך מהמשפחה, אם כי זה די מוזר שהוא אומר את זה על אישתו ככה.
הייתי לוקחת את התמיכה הזו בערבון מוגבל.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה