חמות מהגיהנום

נומלה

New member
בהחלט זו נשמעת ממש אמא

שאיננה יודעת את מקומה בחיי בנה הבוגר. מישהו ילמד שם דברים בדרך הקשה.

פשוט הזוי

היא חושבת שהוא יעזוב הכל וירוץ אליה אחרי כל מה שעשתה, רק בגלל שהיא לא אוהבת את ארוסתו.
&nbsp
פשוט בושה ואתם יודעים מה, לדעתי זה בגלל שהוא הרגיל אותה שזה מה שהוא עושה בתור היותו "ילד של אמא".
&nbsp

ayaht

New member
הזוי לחלוטין

מאחלת לבחורה להתעשת, להבין איזו טעות ענקית היא עומדת לעשות ולהימלט על חייה..

חיים טובים ושלווים לא יהיו לה.
להביא ילדים לסביבה כזאת רעילה (כולל אדי עופרת) זו טעות איומה.

כשיש לך הורה כזה, הדבר הטוב היחיד שאתה יכול לעשות זה להתנתק לחלוטין.
ממנו ומכל השליחים שהוא שולח אליך כדי לעשות לך רגשי אשמה ולשכנע אותך ללכת בדרכו..
וגם אז כל החיים תצטרך טיפול פסיכולוגי כדי להתגבר על הכאב והטראומה.

שמים1

New member
הלב כואב על הזוג הצעיר הזה

אמא שמבטיחה שהיא תהרוס לבן שלה את הקריירה בתור זמר רק בשל העובדה שהוא הולך אחרי ליבו ?
אמא שלא יודעת לשחרר , אמא שמאיימת שהיא תכנס לכלא ולא תהיה חתונה ?
אם אכן דודו יהיה חזק ואיתן בדעתו להתרחק מאמו ולבנות זוגיות חזקה האמא הזו איבדה בן , כלה ונכדים , לא להאמין שיש בעולמנו כזו אמא , ה' ישמור .

ga26

Member
עזבי חמות - לה יהיה קל יחסית לדודו

דודו צריך לתמרן בין שתיהן. וקל להגיד תדבק באשתך לעתיד אבל בסופו של דבר יש פה שתי נשים שהוא אוהב מאוד והן בהחלט צפויות לעשות לו את המוות.

mykal

New member
מסכימה, וכל ויתור שלו

מצד שני יכאיב לו ו'ירדוף' אותו.
לא מבינה הורים כאלה.

כנראה שהכסף כאן משחק

להורים יש מכרה זהב וכנראה קלטו אותה ,בין אם זה נכון או לא ,לא מוציאים החוצה לכלוך!
ממש לא כיף להיות במקום לא אהוב גם בתור רווק ולא מאורס!בכל אופן דעתישכדאי לשיר להמשיך הלאה בחייה ,יש רווקים אלמונים מצליחים ועם כסף וירושות ,להתחתן עם עם לא יציב וכו בתור פרק א לא הדבר הכי כייפי למרות חוזה הממון וחיי נוחות ופרסום..

למה דוחות? מה הסיבה שאישה בוגרת

אימא וסבתא מגיעה למצב שתאמר שהיא תשב בכלא ולא תהיה חתונה? תגידי לי את מה זה נראה בעינייך? אם הייתה מריבה או שלא רוצים להגיד לנו מה קורה שם ?
ולמה בכלל פונים או מראיינים אותה לאחר שכבר היו מקובלים אצלה ועשתה ועשו לה כל מיני טכסים או טיפול פסיכולוגי תרופתי?
היא כבר הפילה את עצמה שאמרה שהיא תלך לכלא וזה מוקלט וזה איום מבחינת בית המשפט אם וכאשר חלילה היא תשתגע!
תראי מה קרה לעיתונאית עם השמן הרותח ,כולם ראו והיו צווי הרחקה ולא הפרידו בינהם עד שהפיצוץ הגיע! ומסכנה האימא 5 ניתוחי מצילי חיים צריכה לעבור בגלל הסיכסוך שהבת שלה התחרפנה!

נראה שאימא של דודו אהרון פשוט היא ואביו מנסים איכשהוא לשלוט בו ולשמור עליו מהגונגל בתחום,וכנראה שהיא מעדיפה שבגלל שהוא אמן ויש כסף ורכוש אז כדאי מישהי עממית כנועה שתהיה בהגדרה של אני מפרנס אותך תביא ילידים ותהיי בשקט!

לגבי שיר אני דואג שאימא שלו לא תתחרפן עליה ,אם היא הייתה זקנה על המיטה זה אחרת! לא נשארים במיטה חולה מה שנקרא,כל האוירה כל האנרגיות מסביב והמשפחה מסביב גם מרכלת ושומעת וכו ,למה לך ? קחי לפרק א משפחה יציבה ונעימה שגם לא יעשו איתך הסכמים ושאוהבים ויאהבו אותך ושיהיה לך שקט...

אשכרה לישון עם אויב ,ומה היא לא תראה את חמותה בחגים ובאירועים וכו ואז אולי יהיה פאדיחות שם ובנס שלא יהיה יותר גרוע?

תראי יקרה

קשה לנו לדעת מה קורה בין זוגות סלב או אמנים וכן חוץ מימה שמתפרסם!
תאמיני לי עשיתי את הניסיון הזה שהייתי עוזר אישי לאשת עסקים שדאגה לי ל4 חודשים של כיף ללא מגע ,והוולוו אס 60 הייתה אצלי ,ופתאום אז ראו אותי בעיר הולדתי מסתבובב עם האוטו וכבר קיבלתי פניות והצעות לשידוכים ומה לא,וגם הזמנות לקפה קסום..
חשבו שאני טחון למדי אז הרשו לעצמם להתנהג אחרת !
וכשיש לך ויודעים שיש לך אתה כבר מושך יתר על המידה!
קחי למשל את בר רפאלי ובעלה ,את חושבת שיש לו מילה שם או שהוא יכול להתערב לה?נראה שסגרו איתו מראש ,אתה תהיה הבעל השקטבצד ולא תתראיין או תתפוס כותרות עליה וכו

אז נראה כאן שעבר חתול שחור מאוד רציני בינהם ,או ששיר דחפה את האף שלה לעיניינים לא שלה או שחושבים שהיא נכנסה ,עם סלב זה שונה יש יחצנים ויועצי תקשורת שמתערבים גם בין בני הזוג!
שוב הלוואי וזה לא היה קורה או מגיע לתקשורת ,הינה בגלל ערוץ 10 שחשף מאבטח דרוזי שניטרל מחבל ,והוא קיבל איומים וכו ותובע את ערוץ 10,והינה דוגמא למה לחשוף ולסכן אדם בשביל רייטינג?

אני כועס על דודו אהרון שהסכים להוציא את הרפש החוצה ולהרגיש רע עם עצמנו מהרשת ומאנשים,את שומעת על המריבות של שלמה ארצי?

בכל אופן מקווה בשביל שיר שחמותה לא תתחרפן עליה ,ולמה להיות בנישואיים של כמה שנים ולפתוח פרק ב?

sweetdreams

New member
דווקא בעיניי הוא לא כזה מסכן

בידיו הכח לזהות את מקור הכאב, לעקר אותו, ובכך להקל על עצמו.

ga26

Member
מי שאומר שניתן בקלות להתנתק מאמא הוא או

חסר רגש או לא חשב על זה לעומק. גם אם זה ניתן זה בטח לא פשוט רגשית ובטח לא עובר ללא קשיים.
הוא נמצא בין הפטיש לסדן וצריך לתמרן כי הקשר עם אמא ישאר הרבה אחרי שהם יתגרשו במידה וזה יקרה מתישהו והוא החל הרבה לפנימשהוא הכיר אותה - זה לא קשר שניתן לנתק בקלות.
נכון שבסוף הוא צריך לדבוק באשתו למען משפחתו העתידית ולמען הזוגיות אבל להגיד שהוא לא מסכן ושזה פשוט נשמע לי מוגזם

sweetdreams

New member
אם זו הגישה, אז שלא יתחתן איתה מלכתחילה..

שים לב שלא אמרתי שיתנתק מאימו, אלא ממקור הכאב. אם משום מה הוא מזהה שהבעיה היא עם זוגתו, אז שלא יתחתן איתה, ושוב נפתרה הבעיה.

mykal

New member
מקור הכאב

הוא לבחור בין שתי נשים משמעותיות בחייו,
האחת זו אמא--שהיה קשור אליה ושקבעה עבורו הרבה אם לא הכל.
שהנושא העדתי הוא משמעותי עבורה. שהיא תהיה 'משרתת' טובה.
השניה היא הבחירה שלו כבת זוג. שהוא אוהב ומסתדר.

בחירה של אחת מזיקה לקשר עם האחרת. --זה לא פר, וזה כאב גדול,
שבכל מקרה יהו לו מחירים לא פשוטים.

sweetdreams

New member
אני לא לגמרי מסכימה איתך

אמנם האשימו אותי בחוסר רגש, אבל אני מעדיפה לקרוא לזה רציונליות. ובעיניי עודף רגש לפעמים מעוור, ומקשה לראות את המציאות כמו שהיא.
הבעיה בעיניי היא לא שהוא צריך לבחור בין שתי נשים משמעותיות בחייו, אלא שמשהו או מישהו שם אותו מלכתחילה במצב שבו הוא צריך לבחור בניהן. הרי בשום מצב נורמלי, עם אנשים שנוהגים בהגיון, הוא לא היה נדרש לבחירה כזאת, נכון?
אני סבורה שעל מנת לפתור את הסבך, צריך תחילה לזהות מה זה המשהו הזה שגורם למצב הלא הגיוני הזה (אני נוטה להאמין שזאת האמא, אבל היי, כל מה שאנחנו יודעים זה מהתקשורת, ולכי תדעי מה הסיפור המלא שם). זהו מקור הכאב, או שורש הבעיה, או איך שתרצי לקרוא לזה -- בכל מקרה, החלק אותו צריך לפתור/לעקר -- בעוד שעצם ״הבחירה בין שתי נשים משמעותיות בחייו״ היא רק סימפטום. סימפטום מצער אמנם, אבל לא כזה שצריך לעוור אותנו מלראות את המציאות כמו שהיא.

למעלה