שאלת אירוח

שאלת אירוח

כשאתם מארחים חברים/בני משפחה לארוחת צהריים/ערב- האם אתם מתלבשים במשהו חגיגי או שונה מפיג'מה/בגד בית

מה מבחינתכם חשוב שיהיה באירוח של חברים/בני משפחה, ממש בגדר MUST מבחינת הפרטים הקטנים
לדוגמא אני אדאג שיהיה מבחר גדול כך שיהיה לכולם מה לאכול, אני דואגת למפיות וסידור יפה של השולחן ותמיד מתלבשת יפה.
וכמובן שדואגים לבית נקי ומסודר לפני ההגעה

נומלה

New member
לאמא שלי היה חלוק בית

ואני תיאבתי אותו. אין לי בגדי בית מצ'וקמקים. אני הולכת בבית בבגדי הרחוב שלי. אני מתלבשת להנעים לי את החיים כל הזמן, לא רק כשבאים אורחים.
מה שחשוב כשבאים להתארח זה שיהיה לנו זמן להיות עם האורחים. עם השנים למדנו, שרצוי מאוד דוקא לצמצם את נושא האוכל כי כולם מנסים לשמור על גבולות באכילה. חברים אוכלים איתנו מה שיש. אם זה בערב שבת, זה יותר, אם זה ביום חול, זה פחות. הבית שלי נקי תמיד ותמיד מסודר בערך. לא מתחילה לעשות טררם לפני שבאים אורחים. זה יגרום לי לחשוב פעמיים על הטורח. בעיני עדיף חברים עם בית פחות מסודר מאשר שאני אומר להם לא לבוא כי אין לי כוח לסדר.

מאוד תלוי את מי מארחים ומה הנסיבות
אם מדובר בחג, אתלבש יפה גם אם זו "רק" המשפחה המצומצמת.
בנסיבות שהן לא חג (ארוחת יום הולדת, סתם אירוח שישי או שבת של חברים טובים או של משפחה מצומצמת), אני לא מתלבשת במיוחד לכבוד האירוח. אם זו המשפחה המורחבת - אז כן, אתלבש יותר יפה.
בד"כ מקפידים על בית מסודר פחות או יותר, שלאורחים בררניים (כמו ילדים של חברים או אבא שלי, שהוא צמחוני וגם חצי טבעוני) יהיה מה לאכול ו... זהו בגדול
בעיקר מקפידים על אווירה נעימה. זה מה שהכי חשוב לי.

איך הייתם מגיבים אם המארח שלכם בארוחה של חברים

היה לבוש בפיג'מה

ונגיד במקום מפיות היו משתמשים בנייר טואלט

בפיג'מה עוד לא יצא לי להתקל, אבל כשאנחנו אוכלים אצל חברים
טובים, הם לבושים בבגדי בית (בגדי יום יום פשוטים), ובלא מעט מקרים משתמשים במגבות נייר במקום במפיות. כאלו הם, ולנו זה ממש לא משנה. הם חברים טובים.

yeshpitaron

New member
אם הם חברים ממש טובים הייתי

מעירה והופכת את זה לבדיחה אבל אם הם רשמיים או רחוקים יותר הייתי מבליגה...:(

למעלה