מה יש לכן להגיד על הסכסוך של דודו אהרון עם אמו?

רזאי

New member
בעיקר שהיא טועה בדרך שבה היא מתנהגת.

היא נותנת להם הרגשה של "אנחנו מול כולם", ומחזקת את הקשר שלהם.
אם הם לא ממש מתאימים, היא לא מאפשרת להם להגיע למסקנה הזאת בעצמם, ולהפרד.
אם הם יחליטו להקים משפחה, היא מסוכסכת עם האמא של הנכדים שלה.
בכל מקרה היא יוצאת מופסדת.
מעניין מה גרם לקרע הזה.

dori78

New member
בעיניה כנראה שלא.

מכיוון שלבחורה קוראים שיר רוזנבלום, אני מניחה שמדובר בהבדלי מנטליות חריפים בכל מה שנוגע לסוג הקשר בין גבר למשפחתו לאחר שכבר עזב את בית ההורים. ויכול להיות שהיא סתם חיה בזמנים אחרים, בהם ילד לא היה יכול לבחור לעצמו בן/בת זוג בלי אישור ההורים. שלא לדבר על בחירות שנעשו לגמרי בידי ההורים...

תראי מה אומרים חברים של הזוג:
"חבר ילדות שמשחק עם אהרון כדורגל באופן קבוע אמר לנו היום שלדעתו, "ציפורה רוצה מישהי תמניה מהדור הקודם ליד דודו, אחת שתקשיב לה, שתהיה יס-מנית ושתגור עם דודו לידה", אבל דווקא בחורה אחרת מעברו של דודו חושבת להיפך: "אני חושבת שציפורה פשוט לא אוהבת תימניות. זה תחושת הבטן שלי. ומעבר לזה, נראה לי שהיא רוצה בשבילו מישהי שאין לה השפעה על הגבר, היא לא רוצה נשים דעתניות".

בקיצור - עוד מעוכבת שלא מבינה שהילד שלה גדל והתבגר ומותר לו לעשות את הבחירות שלו.

יש לי שכנה בת 70, שמלבד עבודתה כמטפלת בתינוק עושה לבד את כל עבודות הבית - כי בעלה לא מוכן שהיא תביא עוזרת.
לא בגלל הכסף, אלא כי ככה אמא שלו לימדה אותו:
האשה צריכה לעשות הכל בבית, גם אם זה אומר שהיא תישן רק 4 שעות בלילה והבריאות שלה תיפגע.
אותה שכנה סיפרה לי שכשהתחתנו לפני כמעט 50 שנים, חמותה לקחה אותה לשיחה והסבירה לה בדיוק איזה יחס מגיע לבן שלה לקבל. וכשהכלה הצעירה לא הצליחה מדי פעם לעמוד בכל המשימות - חטפה נזיפות וכנראה גם מכות.

כנראה שאמא של דודו אהרון שייכת לסוג הזה של האמהות, שמגדלות נסיך שהופך לשייח סעודי ולא מבינות שאם הן רוצות שהוא יהיה מלך יום אחד - הוא צריך לראות באשה שאיתו מלכה...

אני ממש מתביישת להודות בזה אבל צפיתי בתוכנית שלום "הרווק"

והיא הייתה שם...
&nbsp
הי התנהגה בדיוק כפי שתיארת...
היא לא מבינה שהוא כברילד גדול (אולי לא כזה מפותח חחח) והיא נדחפה כל הזמן...הבחורות שהיא בחרה לא היו העיפרון הכי חד בקלמר (גם לא היו שם כאלה האמת) והעיקר היה שיהיו תמניות...
&nbsp
אישה חשוכה ודיי מביכה...
&nbsp
קראתי אחכ שדודו בכלל היה בזוגיות וגם חלק מהבנות שם וזה סתם היה חארטה.
&nbsp
אני חושבת שהיא גם הרבה דברין גרועים יותר מ"חשוכה" מכיוון שהיא מרכלת על הבן שלה בכל מקום שרק נותן לה במה....
&nbsp
עצוב.

רזאי

New member
אם באמת הבחורה לא עשתה משהו

שאנחנו לא יודעים עליו, ושקלקל את האפשרות ליחסים תקינים בינה לבין המשפחה, אז האמא נכשלה בחינוך

הבן שלה לא מעוניין להיות שייח סעודי, ומפתח זוגיות שיוויונית (כנראה).
אני, במקום החברה שלו, הייתי בורחת מחמות שכזאת. מראש לא הייתי מכניסה ראש בריא למיטה חולה, אלא אם הייתי בטוחה שיהיה נתק מוחלט בין בן זוגי למשפחתו. בהתחשב בזה, אולי האמא מקווה שהיא תצליח להרתיע את החברה, עד שתברח. אולי היא דווקא פועלת נכון לשיטתה.

ayaht

New member
קרקס

הבן נטש את החמולה, ועכשיו החמולה בהנהגת האם תובעת את עלבונה.
ואם אפשר לזכות בנופש באילת על הדרך, מה טוב..

דרך אגב, צחקתי מההאשמות המגוחכות של האם.
היא מאשימה את החברה בכישוף, לא פחות.

אני חושבת שאם היו לי כוחות על טבעיים ויכולת לבצע כישופים,
הייתי מסדרת לי זכייה בלוטו ואת בראד פיט..
אבל גם דודו אהרון זה בסדר.. כל אחת והטעם שלה..

למעלה